bugün

entry'ler (11)

büyük liderlerin genelde sütyen giymemesi

Birini kapıdan almayıp aa neden içeriye girmedin demek gibi bir şeydir. Fırsat verilmemiş dikkate alınmayıp dinlenmemiştir kadınlar. Arkasında kalmıştır erkeğin ve onların aksine destek olmayı hep bilmişlerdir.

başı açık kadınların ahlaktan bahsetmesi

Ahlak iyi olmaktır. Ahlak insanları kırmamaktır. Bu ülkede gördüğü her kadının götüne bakan milyonlarca erkek varken başı açık kadına ahlaksız demek gerizekalılığın bir göstersidir.

kadın

Dünyadaki bütün kötülüklere rağmen karşısındakine dünyayı hala güzel hissettiren varlıktır. Hepimizin hayata gelme sebebi, canımız yandığında çaldığımız kapıdır. Merhametiyle naifliğiyle bir erkekten daha kırılgan fakat bir erkeğin yaptığı bütün işleri yapabilecek kadar da güçlüdür. Kadın dünyanın süsüdür.

haftada en az 3 kızla sevişmek

aids riski olan durumdur. erkeğin herhangi bir standartının olmadığını gösterir. kalitesiz bir yaşam tarzıdır.

içkisi sigarası kumarı çapkınlığı olmayan erkek

içkiyi sigarayı kumarı çapkınlığı sevmeyen erkektir. Normal bir erkekten hiç bir farkı yoktur.

1 den fazla sevgilisi olmuş kız

1 den fazla sevgilisi olmuş erkek gibi normal bir durumdur. Tecrübelidir.

kendiniz hayatta ne başardınız

Hayallerime engel olabiceğini düşündüğüm adamdan deli gibi sevsem de ayrıldım. Kendim için vazgeçtim. Bencil olabilmeyi başardım.

size takılan lakaplar

En yakın arkadaşım bana ayakkabının sağ teki der. Kendisi de sol tekiymiş. Çünkü bir çift ayakkabı birbirlerinden hiç ayrılmaz ya da asla başka bir ayakkabıyla eş olmazmış.

sözlük yazarları şuanda ne yapıyor

Okuduğum kitabın etkisinden çıkamayarak kitapla ilgili yazıları okumak için sözlüğe girdim. (bkz: bilinmeyen bir kadının mektubu)

türkiyede en çok israf edilen şeyler

Anaların babaların güçlükle inşaa ettiği GENÇLiK bütün emekler göz ardı edilerek israf ediliyor.

muğla sıtkı koçman üniversitesi

Şu anda okuduğum kötekli yerleşkesinde önce nefret ettiğim sonra beni büyütmesine izin verdiğim üniversite. Memnun olanına rastlamadım ama özlemeyenine hiç rastlamadım