bugün

hiç. ben ezikim.
20 sene aynı şirkette çalışıp temizlikçilikten müdürlüğe geldim..

ilk gün 98 de işe başladığımda beni otelin içine almazlardı.

Tırnaklarımla geldim...

Not: baba torpili falan yok zaten hıyarı tanımam hiç görmedim...
intihardan dönüp tekrar hayata bağlandım. O süreci bilen bilir. O noktaya kadar sürüklenişin ve o noktadan dönüşün falan. O süreç çok zordu valla he ama başardım. Hayattayım ama hala bi bok olduğu yokta neyse bida yabmam.
o kadar sperm arasında döl yatağına ulaşmayı kolay mı sanıyorsunuz?
ne mi başardım dedim şöyle, düşüneyim gelecem.
Hayattaki tüm sansımı

Adı bende kalsın da bir kaç yutubirla çıkarak harcamış olabilitem yüksek.
iyi bir vakıf üniversitesi mezunu(burssuz) Bir insanı sırf özelde okudu diye böyle eleştiren biri büyük ihtimalle akpartili vasıfsızlar ordusundan biri ya da onları yalayanlardan biri olacağı için aynı soruyu akp olmadan nerelere gelirdin diyerek sorabilecek özgüvenimi oluşturdum.

Para kazanmak zor değil bu devirdi aklını sadece toplumun yüzde üçü kullanıyor.
O' nu yendim.
benden daha güclü birine rastlamadım şu hayatta.
kanseri yendim.
Yaptığım onlarca organizasyon en büyük başarılarımdan biridir.
Aşırı hızlı yaşam temposunda hayatta kalmak mesela sayabileceğim bir başarıdır.
Cevremde gordugum yarali veya hasta hayvanlari elimden geldigince tedavi ettirdim. Ac olanlarini doyurdum. Benim icin bu en buyuk basaridir gerisini pek onemsemiyorum.
mala vurdum. (inşaat) *
ÖlünceCennete gitmeyi, şimdilik mokoko.
Bu hayatı yaşamaya kabul edip,sürdürmeye devam ediyorum sanırım en büyük başarı.
Bu nasıl başlık?! Kendiniz gereksiz. hayatta ne başardınız yaz geç. Ben bir şey başaramadım. Anca sözlükteki insanları eleştiriyorum.
Geçici birtakım zaferler elde etsem de her zaman büyük bir yenilgi içinde kaldım. Kalacağım da.
Kimsenin beğenisini, takdirini ve saygısını kazanacak şeyler başarmadım ama kendim için çoğu şeyi başardım. insan kendi için başarmalı ve mutlu olmalı. Alkışlar ve övgüler için değil.
gelerek görevimi tamamladım sanırım. ondan sonra pek bir şey yok. gerçi bilmem kaç milyon şeyi geçmişim övünmek gibi olmasın.
Samimi, dürüst ve egosuz kalabilmeyi.

Malum Bu zamanda pek başaran çıkmıyor.
Şuan türkiyede bir şey başarmak mümkün değil insanın kendini geliştirmesi bile kendine güveni bile yetersiz insanın önce özgüven sorununu halletmesi lazım sonra da plan kurup o plana göre hareket etmeli.
kendim olmasaydım her şey daha güzel olabilirdi.
sanırım kendim olabilmeyi başardım.
Hayallerime engel olabiceğini düşündüğüm adamdan deli gibi sevsem de ayrıldım. Kendim için vazgeçtim. Bencil olabilmeyi başardım.
dokuz on kişiye tek dalıp dayak yememişliğim var.
Hastalıklarımın hepsi kronik ve ömür boyu ilaca mahkumum, bu durumun üzerimde etki kurmasına izin vermedim.
En zorunu da 2 ay önce olduğum son ameliyatla atlattım. Bundan sonrası hep güllük gülistanlık desem de inanmayın. *