bugün

entry'ler (18)

sokakta çalışanlara kolay gelsin demek

emeğini alın teriyle kazanan her insanın yüzünü ufakta olsa tebessüm ettirebilceğiniz söz öbeği. söyleyin, hem parayla değil hem ağzınıza da yapışmaz.

kadının yalan söylediğini anlama yöntemleri

her mimikle belli ediyoruz öküz olmayın da anlayın.

burcu esmersoy iticiliği

sesi iticidir. doğrudur.

uzaktan sevmek

sıkıntılı eylem.

satibambam

hem kültürlü, hem yakışıklı hem de gamzeleri var lan mucize gibi yazar. koşun kızlar koşun! ayrıca ne güzel yazıyordun sen,neden inziva ? kim küstürdü seni de terk eyledin buraları ? her kimse söyle toplaşıp gelelim ya da sen gel dön buraya ikisinden biri! mesaj kutusuna da bakmıyor azizim.

edit : sayfasını incelerken yeni gördüm ve son derece haklı (bkz: #22722198) ayrıca kendisinden hala haber alamamakta ilginç.

intihar edecek birini vazgeçirecek tek cümle

sahi sen buraya neden çıktın ? kim çıkardı ulan seni buraya ?

bir karizma öğesi olarak güneş gözlüğü

bana mesele hiç yakışmaz. neden direteyim ki, yakışana karizma öğesi olur ancak.

tarafsız insan

sevilesi insan. işin gücünde olur bunların çoğu.

17 yaşında sigara yakıp geçmiş hataları düşünmek

çünkü ergen olmak bunu gerektirir.

ak parti nin 2014 yerel seçim şarkısı

(bkz: güzel bir şarkı nasıl bok edilir)
(bkz: coverlansa anca bu kadar bok edilirdi)

her sabah 3 yumurta 1 tabak yulaf ezmesi yemek

bir sonraki eylem ise burada başlık açıp bakın bakın ben vücut yapıyorum ey ahali diye bağırmaktır.

en kötü bağımlılıklar

sigara olması kuvvetle muhtemeldir.

her şeyi bildiğini sanan insan

sıkıntılı ve uzak durulması gereken insandır. bazen öyle safhalara ulaşabilir ki delirmeye ramak kalır.

ne okan ne beyaz izleyen insan

benimdir. ezelden sevmem talk show programlarını. sıkıcı gelir, vakit kaybı gibi gelir.

önce umut verip sonra ortada bırakmak

yapıyoruz. kimse kendini kandırmasın hepimiz yapıyoruz. sonra hepimize de aynısını çıkıp bir başkası yapıyor. sonra gelip buralar da ağlıyoruz.

dünyada bütün insanların eşit olması

mümkün değil. tabiat ananın kanunlarına aykırı. dünyayı kaos yönetir, tüm insanlar eşit olursa kaos olmaz. ne yazık ki mümkün değil.

yunus gibi aşk uğruna yollara düşmek

aynı yolları iddia bayii sahibi osman abi gibi eller cepte geri dönmek ile sonuçlanacak eylemdir.

utanmasam yapardım denilen şeyler

kişiden kişiye göre değişir. bakarsın hüngür hüngür ağlarsın, bakarsın sokaklara çıkıp deli gibi bağırırsın. bu tür şeyler utançtan mütevellit hep insanın içinde kalır.