bugün

yeni bir klon. tepesinde berceste, beni de alın gibi butonları var. sağdaki reklamın üzerinde kapan diye emir içeren bir cümle var. ha bir de allah'ın baş a sı ufak. kısacası;

amaaaan, bilemedim ki şimdi... ağzından öpmüş ?

http://www.ihlsozluk.com/
kayıt kısmındaki cinsiyet seçenekleri ile yaran sözlük; mümin, mümine, mümin gibi, mümine gibi.
(bkz: recep tayyip erdoğan)
(bkz: türk tarihinin çıkardığı en büyük lider)
(bkz: ikinci atatürk gelir tabi)
bunu yazmış. hem de moderatör. *
komik olacağını tahmin ettiğim girişim. çaylak yerine talebe diyorlar. Moderatör de müdür olmuş. Dur bakalım neler bulacağız daha.

edit: komik dedim insan gibi zaman harcamıyorum. bu da bana kapak olsun.
an itibariyle aptallaşan yeni klondur.

verdiği hata budur. anlayan varsa anlatsındır.

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't create a new thread (errno 11); if you are not out of available memory, you can consult the manual for a possible OS-dependent bug in /home/ihlsozluk/domains/ihlsozluk.com/public_html/inc/baglan.php on line 17

Warning: mysql_select_db(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/ihlsozluk/domains/ihlsozluk.com/public_html/inc/baglan.php on line 19

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Can't create a new thread (errno 11); if you are not out of available memory, you can consult the manual for a possible OS-dependent bug in /home/ihlsozluk/domains/ihlsozluk.com/public_html/inc/baglan.php on line 20

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/ihlsozluk/domains/ihlsozluk.com/public_html/inc/baglan.php on line 20

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Can't create a new thread (errno 11); if you are not out of available memory, you can consult the manual for a possible OS-dependent bug in /home/ihlsozluk/domains/ihlsozluk.com/public_html/inc/baglan.php on line 21

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/ihlsozluk/domains/ihlsozluk.com/public_html/inc/baglan.php on line 21

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Can't create a new thread (errno 11); if you are not out of available memory, you can consult the manual for a possible OS-dependent bug in /home/ihlsozluk/domains/ihlsozluk.com/public_html/inc/baglan.php on line 22

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/ihlsozluk/domains/ihlsozluk.com/public_html/inc/baglan.php on line 22

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/ihlsozluk/domains/ihlsozluk.com/public_html/settings.php on line 6

Warning: require_once(language/.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/ihlsozluk/domains/ihlsozluk.com/public_html/settings.php on line 13

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'language/.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/ihlsozluk/domains/ihlsozluk.com/public_html/settings.php on line 13
* * *
uludağ sözlük başlığının giriş entrysi şu şekilde olan sözlük:

sözlükler aleminde kendine has bir ekol yaratan yer.
(islami sosyete 08/04/2009 13:00)

varın gerisini siz düşünün.
büyük harfli entryler girilebilen sözlük.
e-postaya atılan şifreye kopyala yapıştır yapıp sözlükteki şifre kısmına girildiğinde, başarıyla üye girişi tamamlanabilecek olunan sözlük *
başbakana rte diyenlerin münafık olarak tanımlandığı, f tipi örgütlenmenin sözlüklere sıçraması sonucu doğmuş olmasından kuşkulandığım, buram buram kürtçülük kokan bir garip yer.
ateist, deist, agnostik kaynakyan sözlüktür.

(bkz: saldırın emri)
e zaten burada yapılmışı vardı ne diye yenisini yapmaya uğraşıyorlar ki? imam ve hatiplerin paylaşım noktası. *
lost tanımı ile yerlere yatıran sözlük.

ıssız bir adaya düşmüş bir grup berduşun gerçeği arayış çabası olan dizi.
(islami sosyete 08/04/2009 14:23)

(bkz: dostum lost demişsin ama bu beşinci boyut çıktı)
unutmazsam bu akşama hacklenecek sözlüktür.
memleketin sokulduğu cinnet patikasını özetleyen oluşum.
webcam de turban acan disi yazarlara sahip sozlukmus.
başlık: ihl sözlükteki ateisler

entry: uludağsözlük veya ekşisözlük adlı ateist yuvalarından gelmiş olabilirler. çünkü oralara gidince dinsizlik tavan yapar, chp sevgisi ile tkp sevgisi oralarda bakidir. istiklal caddesinde dergi satan tanıdıklarım var orda yazıyorlar.
(veteran 08/04/2009 14:43)

yorum: muhahahahaha.
müslüman karakter sayid jarrah için de şunlar yazılmıştır:

lost'ta her fırsatta hatunlarla zevki-sefa süren, namazı ortasında bırakan, adam öldüren takiyeci.
kaç değnek kafidir bu hergeleye bilemiyorum.
bir ara allah'a kulluğu bırakıp 'ben' mi ne diyorlar ona kulluk ediyordu.
(maektebehu 08/04/2009 14:34)

lost adası'ndan dualarımız sayesinde kurtulacak olan mümin kardeşimiz
(zimbabveli seyyah 08/04/2009 14:38)
bir süre rahat bırakılmaları en azından bu insanları anlayabilmemiz açısından güzel olabilir. sonuçta bir imam hatiplinin ya da türbanlının genel konular ile ilgili görüşlerini okumak pek mümkün olmuyor. bu insanların ilişkiler ya da günlük yaşam hakkında düşüncelerini hep merak etmişimdir. büyümesini ve yazarlarının yazılarını bekliyoruz.
bizim hakkımızda ilginç tespitlerde bulunan sözlük.

din düşmanlarıyla dolu ama en kaliteli bir sözlük.

(kafir avcisi 08/04/2009 14:12)
işte böyle birşey.
http://img27.imageshack.us/img27/6947/ihl.jpg
siteleri bozuk oldugu gibi kafalarıda bozuk kişilerin sözlüğü.
hack olayından vazgeçtim. gülmek için güzel bir oluşum burası.
recaitayyiperbakan, gibi yaratıcı yazarlara sahip.
dindarlıkla yakından uzaktan alakası olmayan sözlük. ben bile fake hesap aldım 3-5 tane.* oranın bluevelve i olacam.*
michael jackson ismini arattıktan hemen sonra çöken sözlüktür.
rocco siffredi ismini aratsam pc alev alır mı acaba?
az sonra troll tipi bir saldiri yapacagim sozluk. haydi pisssssmii..