entry'ler (109)

anal seks yapıp kendini bakire olarak sunan kız

orul orul orospudur.

orduya başvurmayıp sözlükte ülkeyi kurtarmak

Bordo Klavyeliler.

rap dinleyen sozluk yazari

Mükemmel sekilde kendime benzettigim nazicane insan tanesidir.

sen beni tanımazsın severim de söylemem

Mfo grubuna mensup mahzar adli değerli sanatcinin seslendirdigi ah bu ben adli parcanin nakaratinda gecen cumledir.

tsk nın hamile kadını öldürmesi

Propagandadir.

ossuran kız

normaldir her insan yapar.

evrende bir toz tanesi olmamız

abartı degildir hatta az bile soylenmistir.

sözlük yazarlarının nicklerinin anlamı

cocukluk donemlerimde mt2 oynarken lonca kuracaktik arkadaslarla bende o zamanki egoma yenik dusup boyle bi isim katmistim.

dedesiz ilk bayram

dedesiz ilk bayram aslinda kara bayramdir kutlanmaz o bayramda yas tutulur nasil bisi oldugunu bilirim benim bu bayramim dedesiz 4. bayramim insan bayramda ilk gidecegi yeri hep alistigi seyi terk edip buyuk amcasinin yada dayisinin evine gidersin ama dede evinin tadini vermez dedenin bayramda oturdugunda anlatmaya başlaması hep ayri bi tat verir anlatmasinda bile bi cazibe vardir en onemlisi dede o sulalenin cinaridir degeri bilinmesi gerekir.

sözlük yazarlarının şu an yaptığı şey

vaaz dinlemekteyim.

diyete girip ilk gunden file veren yazar

kis boyu çalışıp 15 kilo verir ardindan sporu bırakır 5 kilo alir ancak diyete baslar tekrar ilk gun guzeldir ancak aksama dogru zorlanma baslar aksam kendine hakim olamaz ve ilk fileyi verir ancak pisman olur ve bu beni anlatir.

sözlük yazarlarını şu an mutsuz eden şeyler

malum yarin sabah bayram ancak aile ici huzursuzluk var anne ve baba kavgasi diye tabir edilir tek derdim bu sukur.

ali baba ve kırk haramiler kitabındaki mucize

Belkide senarist bir muneccildir yada kitabin yazari desek daha dogru olur ancak neden sayisal loto oynayipta zengin olmadi diye soruyorum kendime cevabi yine kendim verdim o zamanlar sayisal loto yokmus demekki.

yumurta bile kıramayan bir kızla evlenmek

gönüller bir olsun denilip gecilmemelidir bu gibi evlilikler balayindan sonra sarpa saracaktir. sevgilinize yumurta kirmayi ogretin.

papa ya alnını öptüren dünya lideri

montaj oldugu bariz olan fotograftir.

rap dinleyecek kadar mal olmak

irem Derici gibi hasta ruhlu sanatcilara taparcasina bagli kisi soylemidir.

eğer bir bilim insanı olsaydım

Simyacı olurdum.

bekareti önemseyen erkekle evlenmeyecek kız

ufakken bisikletten dusmus olan kadındır. ( ne kizi beyler o artik bi kadin)

şifre alabilir miyim diyen bim kezbanı

nadir görülür.

arefe günü işçi çalıştıran patron

bir bayramda adam akilli tatil olan bi sistemde yapilacak en adi şeylerdendir. misal annem bugün çalışmakta yahu kadin pazar tatili nedir bilmez senelik izin nedir bilmez bide arefe gunu calistirtiriyorsunuz ayiptir gunahtir.