bugün

entry'ler (27)

türk futbol tarihini yakan sözler

ilker Yasin'in Türkiye maçında önce penaltı, sonra gol, sonra hem penaltı hem gol diye bağırması başlarda sayabileceğimiz tarih yakıcı sözlerdendir.

istifa etmek

patron- çık dışarı kovuldun.
işçi- sen kovamazsın çünkü ben istifa ediyorum!!

mart ayında olduğunun farkında olmayan kedi

ben kediye kedi demem mart ayında viyaklamazsa,
ben kediye kedi demem mahallenin diğer kedilerine ağalık yapmazsa...
hele mart ayındaysa. vay be şiir gibi oldu

oynanasi oyunlar

toplu saklambaç.ebe arkasini doner elemanlardan biri topu diker.ebe topu alasiya kadar millet saklanir.sonra ebe topu yerine diker milleti aramaya baslar.ebeye gozukmeden topa vurursan bidaha almaya gider.boyle bir dongusu var.ama eylencelidir.

sevemedim pazar gunlerini

pazar'i kim sever. ertesi gün okul. evde anlamsiz bir kargaşa. anne ütü yapar, baba maç izler. tamamen sıkıntıdır. öf yazarken bile daraldim.

erkeğin orospusu

halk arasinda top, yumusak, tro. gibi sozcuklerle itham edilmiş kişi modelleri.

ölmek istemek

hayattan bikan obur dunyaya gidince ne zikimi yiyecegi belli olmayan insan türü.

deja vu

geçen sene vizyonu giren bi film adi daha once yaşamiştim felsefesi üzerine.guzeldir ama anlamak için çaba sarfetmek gerekir.

yağmurlu havada dinlenecek şarkılar

baba mazhar alanson sarkisi bu sabah yagmur var istanbul'da. iki seceneginiz var dinlemek isteyenler.

aşık olunan kişinin başka birine aşık olması

valla bu durumu kaldirmak yürek ister. allah dusmanin başina vermesin amin.

talep eğrisi

talep egrisi fiyatla ters orantilidir.(kisa bir hatirlatmadan ibaret olsun)

basini iki elinin arasina almis insan

gami yemiş insan türü...

bengü

bengü çakma gülşen lakabiyla ilgi toplayan,serdar ortaç'la duet yaparak çikişi yakalayan sanatçi.

fethullah ın talebelerini tanıma yolları

ayakkabilar sari suettir.ince bir biyik.ve klasik insan süzüşleri.

ataevler merkez edebali cami

5 bin kişi kapasitesi mevcuttur. bu cuma hoca camide sitem etti açilişta 500 kişi vardi diye.

gulhane konserleri

hayvanat bahçesiydi bi zamanlar,şimdi ormanlik alan oldu.konser monser kalmadi.

kral tv

hayko cepkin klibinden yurtseven kardeşler klibine geçebilecek kadar potansiyeli olan tek kanal.

istemeden can alınabilecek son nokta.belkide sinekler için bir intihar yolu.

emre kongar vs mehmet barlas

ntv kanalında yorum farki programında birbirlerinin fikirlerini eleştirerek ilgi toplayan iki zıt kutup.

sergen yalçın

4 büyük kulüpte oynamiş tek futbolcu.hamdi alkanin en çok taktik ettigi futbolcu.