bugün

Ülkesine, milletine, vatan toprağının her bir karışına aşık olan vatansever bir gencin; türkiye cumhuriyeti ne karşı esad ı, putin i destekleyen, savaş çıksa, türkiye ye karşı suriye, rusya yahut iran safında yer alacak olan, pkk terörüne ses çıkaramayıp sokaklarda katil devlet diye sloganlar atabilen, türk ün milli manevi tüm değerlerine apaçık bir kin besleyen, yerli otomobil projesine dahi mutlu olmak, destek vermek yerine nasıl bok atarım diye kendini parçalayan ve akp veya tayyip erdoğan gitsin de ülkeye ne olursa olsun kafasındaki ikiyüzlü, kaypak, leş güruha inat 1 kasım da oyunu akp ye vereceğini ilan etmesidir.

Bu terör destekçisi soysuz itlerin, akp nin yanlış politikası sonucu bu kadar büyüdüğünü ve yayıldığını biliyorum. Kürtleri kazanayım, oylarını alayım derken, ki onların oyuyla tek başına iktidar olabiliyormuş demek ki, onlara sınırsız ve bugünlerin yaşanmasına ön ayak olabilecek tavizler verildi. Ardından da görüldü ki, chp ve fetullah çetesinin şişirmeleriyle ve çalışmalarıyla bugünkü seviyeye ulaştılar. Bunları biliyorum.

Yolsuzluk, apo piçinin mektuplarının okunması falan bunları hep biliyorum ve farkındayım.

Ama...

Önce sizi bitireceğiz; türkiye, türk ve müslüman düşmanı soysuz itler. Önce sizi... Bunu yapabilecek,yani onları bu ülkeden silecek tek güç de şu an tayyip erdoğan. Bu yüzden ona destek vermek durumundayım. içimizdeki hain şerefsizlerin kökünü kazıdıktan sonra ne olmuş, neler yapılmış kendi içimizde hesaplaşırız.

Ekleme: akp nin teröre verdiği tavizleri zaten belirtmişim, eleştirmişim. Ama bu tavizler hainlik sebebiyle verilmedi. Bunu nerden mi biliyorum? Çünkü akp yi ve akp lileri tanıyorum. Bu verilen tavizler ile kürtlerin oyları alındı ve bu şekilde de iktidar olundu. Siyaset böyle bir şeydir arkadaşlar. Yani bu tavizler oy için verildi, karşılğı da alınmıştı, ta ki 7 haziran a kadar. Şimdi akılları başlarına geldi.

Ben şu an tek şey istiyorum: bu azgın solcu pkk lı tayfanın defedilmesi. Bunu kim yapabilir şu an diye de soruyorum kendime ve cevap erdoğan ile akp çıkıyor. Benim için bitmiştir. Gerisini sonra düşünürüm.
tamam oldu kib by öptm.

bu sene geçerli olmaması dilenen düşüncedir.
Tayyip erdoğan bunları başımıza çıkardı, şimdi de TAyyip ERdoğan mı bitirecek? O bitirse bitirse kendi kendini bitirir.
Tek çözüm milliyetçi Türkiye.
Tek derdi ulkesi olan vatandas beyani.
13 yilda sorunlari katmerleyerek artiran mi temizleyecek bunlari hem de en fazla kaç sene daha iktidar olabilecek ki akp hukumeti.
hiç akil edip duşunmez misin ki kuzum?
aferin sana alican.
(bkz: banane lan)
Oldu biz kalkalım.

Sen vermeye devam et alışınca tabi zevkli oldu demek ki.
imam şafi'ye sormuşlar "fitne zamanı doğruyu yanlışı nasıl ayırt edeceğiz?"

"düşman okunu kime sıkıyorsa gidin ona yardım edin" demiş,

yani;

cnn, bbc, israil, pkk, hdp, yerli olmadığı kanıtlanmış doğan medyası vesaire erdoğan ve ak partiye yükleniyor,
ve ak partiye yüklenmek yanında hdp ve pkk ya oy devşirme derdine düşüp, teröristi övüyorsa bu bile ak parti ve erdoğanın doğru taraf olduğunun delilidir,

yardım edilmelidir,

10'ar kişi halat çekiyor karşılıklı, sen diğer tarafa yardım etmiyorsun belki ama kendi takımını 9 kişi bırakmakla istesen de istemesen de karşı tarafa yardım ettin,

Allah bizi karşı tarafa yardım edenlerden, cnn, bbc, hdp, pkk, sırtını ypj ye yaslamışlarla aynı tarafta eylemesin, aminn.
Akp nin yanlışları elbette biliniyor ve bunların da hesabi sorulmalı bence lakin şu an bu pkk terörünün ve de hain solcu tayfanın azgınlığının son bulması için akp iktidarı şart. Mhp nin iktidar olma şansı var mı? Yok. Chp zaten benim gözümde hdp ile aynı. O yüzden akp tek seçenek. Bu itlerin kökünün kazınması lazım.
bir türkiye düşmanının beyanıdır.

derdi ne? türkiye'yi kana bulayan şunca hain ve destekçileriymiş derdi sözde... fakat bunlara fırsat verenin akp olduğunun farkında olduğunu da kendisi itiraf ediyor. hoş etmese ne olur, sucukçu muhasebecisi bizzat itiraf etti (bkz: çözüm sürecinde silahlandık/#29270494)...

sonra? akp'ye oy vermek suretiyle türkiye düşmanları ile mücadele edecekmiş!... ayranı yine fazla kaçırdı bunlar!...
ooo aktroll alırım bi dal.
ak parti farklı birsey isteseydi vatanını, milletini, insani seven bir parti olsaydı ben de oyumu onlara verirdim lakin pkk dan daha tehlikeli bu ülkeye.
Türkiye düşmanlarına inat olsun diye değil, paşa gönlüm öyle istedi diye akp ye oy verecem.

Ayrıca türkiye düşmanlarının da götüne koyayım.
(bkz: arap sen oy verme bokunu çıkarıyorsun)
çok şaşiriyorum 7 hazirandan sonra akpliler neden milliyetçi oldu diye. andimiz okunurken, ne mutlu türküm diyene sözünü faşistlik olarak görürken. ilginçtir.
görsel
akp' nin bir anda türkçü kesilmesinin altında sadece kürtlerden artık oy alamaması yada istediği oyu alamaması vardır. kürtler uyandı türkler de uyanırsa eğer bu işi huzur içinde çözeriz.
(bkz: son çare) diyerek pusulada basacağım parti ak parti.. Gidip by no ya, siyaset bilmeyen (bkz: kılıçdaroğlu) veya teröriste basacak halim yok ya.. Saadet desen heba olur oy büyük birlik keza aynı..
klasik, cahil türk/ kürt milletinin savunduğu şey. hala şoktayım.
Ak parti kolları sayesinde işe girmiş göt kılı yazar beyanıdır.
rte'nin yaptığı devasa suç ve hataları fark edememiş zavallı yorumu.
Sonuç olarak Türkiye düşmanlarına oy verecek ilgili arkadaş.
Akp'ye oy vermeyenler bu durumda türkiye düşmanı mı oluyor ?

Eğer cevap evetse siz yalancı kopeksınız cunku yandaşçılık bizde yok diyen bir başkanınız var.
Eğer cevap hayır siz yine yalancınız çünkü başlıkla çelisiyorsun.
ver, ver ama sadece oyunu ver dedirten söylemdir. malum sizin akıllar gidip geliyor.
güncel Önemli Başlıklar