entry'ler (49)

cumartesi gecesi sözlükte takılan bayanın amacı

pain my only zen of fun.

şarabı koklayarak içmek

evet şimdi.
so well.

yani sonuçta içtiğim şarap bi bok değil. bulamayanlar da var kısmını görmezden gelerek, ortalamanın dengi veya altı bi şarabı içerken yapılacak eylem değildir diyebiliriz. ya ben kötüyüm ( ama yetti kötüden, götten, boktan püsürden

ha bi de (bkz: sağ elde sigara tutarak entry girmek)

ya neyse. ben de duygusalım lan. absürd yersiz veya saçma olabilirim ama benim de ruhum var ve bünye?m sarhoş olmak istiyor. çünkü yapmam gerekenleri yapmadım/yapamadım/adam olamadım.

üç nokta.

beni atmayın sözlükten. samimiyim en azından ve yalan konuşmuyorum. ( sigara bitti)

yalnız başına içen insan oldum sevdiğimle aynı evdeyken şişenin yetmemesi üzerine kız başıma dağın başında şarap almaya çıktım allahıma bin şükür sağa salim eve vardım tırsarak. ve içiyorum sonsuza dek.

eskiden koşardım sonsuza.
şimdi içiyorum sonsuza.

sonum boktan, fakat geleceğim aydınlık. yersen.

seviyorum seni can.
grup olan deil beni yannış annama. liseye dönerim bi anda.
şimdi anlıyorum neden. yazarlar aşklarını duvara.
kafiyenin bittiği bu anda...

freedom is onli an halüsineyşın.
varolmak fark edilmek tanınmak bilinmek beni de ben de bana da!

lanet olsun bu varlığa ve yokluğa, sevebiliyorum ama sonu yok, sonu var, ne iş?

uçuyorum mutfağımda, koklayarak içiyorum şarabı. daha ne?

bit.
,

eyvallah diyen kız iticiliği

aman tanrım xx kız xx türevinde bi başlığa entry girmek üzereyim.
neyse ki uludağ gazoz.

eyvalla dese sorun olmaz halbusike.
h den kaynaklanıyor sorun.
sorunun kaynağı h.
H.

eyv.

zolerip

kime verildiği belli belirsiz ilaç. 5, 10, 15 mg. şeklinde bulunmaktadır. -ordan bana bi zolerip şeklinde çalışmaz, reçete ister. bu ilacı neden aldığı belli olan kimilerine gönül, kafa rahatlığı verir. zira korkunç, ürkünç teşhisler konulmuştur kuvvetle muhtemel.

hiç göstermesem de ben şizofrenim, sosyofobikim ve depresyondayım. depresyonumu kazımak için herhangi bi ilacın yeterli olduğunu düşünmüyorum, o yüzden zoleripime bok atmam. amma velakin sanrılara ve sosyofobik hareketlere iyi geldiği kanısındayım.

burası forum değil elbet ama sırf benim bile bu ilacı kullanan iki tanıdığım var. ya biz şizolar birbirimizi buluyoruz, ya da kullananlar bu ilacın etkilerini merak etmeyen dallamalardan oluşuyor.

kullananlar yazsın da etkilerini bilelim. zira ben yan etkilerini hatırlayamayacak kadar uzun süredir kullanıyorum.

color me once

lanet olsun bu şarkıya.
çok seviyorum.

i really did try to kill myself

birazcık dandik bir maybeshewill şarkısında geçiyor;
in another life, when we are cats.

uludağ sözlük

sol frame'i iç açmayan, hiç açmayan. üzülüyorum.

pembe

sosyal değer yargılarının bir ya da iki numaralı nesnesi. çok kullanılıyor bu, çok amaçlı. iyi kötü gri. hayır mesela kendimden biliyorum, normalde pembe güzel, sevilmeyecek bir tarafı yok, pembe işte. ama işte pembe olduğu için nedense önden gelen bir şeyler var hep mutlaka. pembe diyip geçiyordum, nasıl da yazık ediyormuşum. düpedüz hastalık. bırakıyorum artık bunları. kafamız özgürse pembeler de güzel.
*

esat

burası da şenlenmiş. boya badana.

crush

sevimli güzel duygular ve bu duyguların bize yaptırdığı şebeklikleri ve sapıtıklıkları tanımlamak için çeşitli insanlarca bulunmuş bir şey. mesela. kızarabiliriz. utanabiliriz. ağzımızdan çıkan şeyleri çok geç fark edip azıcık pişman olabiliriz. ama hemen sonra crush gelir, bunların hepsinin durduğu yere yerleşir, saçmalıkları unuturuz ve yine dehlizlere dalarız. ve hepsini saçma sapan şeylermiş gibi yapar. sonuçta she has a crush. yaşasın crush. bi de crust var, çok severim.
(bkz: dehliz)
(bkz: pankrak)

hayattan ve her şeyden bir anda soğutan şeyler

su içmek için uyanıp onun yerine kusmak. günaydın.

the bomboks

http://www.youtube.com/watch?v=kpUgGXMbUSQ

dredging

tarama.

lieutenant

The landlord turn your lieutenant into a tenant
And if ya rims spinnin' ya jaw dented
Ima grown man dog, I ain't kiddin'
The end has come
So, keep weed and big lungs
Big guns

(bkz: schoolboy q)

skitsystem

crust punk yapıyorlar, isveç'liler, baya da iyiler. daha ne olsun?

slur

coil adlı grubun bir şarkısı. enteresan.

tame impala

sanki pink floyd'un küçük kuzeni gibi sanki.

krautrock

(bkz: hawkwind)

juve

(bkz: juvenile)

sleep

http://www.youtube.com/watch?v=W5lj8JKakU4