bugün

Erkeklerinde yetişmesi gereken bi işi var bi durumları olayları var.
Ayrıca girince temas herhangi bi iletişim bi olay yok.
Asansör kapıları açınca çıkıp gideceğiz yani samimiyete falan gerek yok bunun içinde.
Bu kadınları anlamak zor bu tip saçma konularda.
Yok anasının amı.
hediye de vermemiz gerekiyor mu başımıza bir şey gelmeyecekse?
Her erkeğe bu beni siker gözüyle bakan dangalak bir kadının kurabileceği cümle.
Hahah olum bu şaka demi. Ne olur bana şaka diyin. Akıl s.k değil ki sokasın.
9 kattan fazla da yanında erkek olmadan bir kadın çıkmamalı.
Izin mi kimden alacagiz izni bagli bulundugumuz karakoldan mi.
beyinsiz asker sen binme o asansöre bu bir
zaten seninle aynı asansöre binen hapı yuttu iftira atıp cezaevine yollamaya müsait bir hastalıklı düşünceye sahipsin
git başka mercilerde oyna.
aynen öyle izin alacak ben izin verirsem binecek..
görsel
Anonimiz diye saçmalamak zorunda da değiliz ki diye düşündüren başlıktır.
Niye bizi krize sokuyorsunuz beyler? Niye bu sik kafalıları gündem yapıp sinirlendiriyorsunuz bizi. Femist deyin geçin yauv!
"aaa manyak mısın" cevabı almak mümkündür.
herkes kibarlıktan anlamayabiliyor.
kadına binerken mi olayı anlamadım.
Oldu istersen otobuse binerkende izin alalim.
(bkz: siktir amcık)
Bu düşünce yapısında ki bir kadınla aynı asansöre binmeniz demek ilmeği boynunuza takmak demek. Bu kadınla asansörde çıkarken bir bağırsa beni taciz etti diye -ki hiç çekinmez iftira atmaktan böyle tipler- yarrraaağı köküne kadar yediniz demektir. Hooooop doğru kodese. Eğer kamera yoksa ispat etme gibi bir şansınız yok ve tebrikler tertemiz bir tacizci oldunuz.
E yok artık.
Bi kadın keşke bana böyle bişey dese asansöre bineceğim sırada. Keşke. Allam lütfen. Amin.
bu durum asansör ile kısıtlı kalmamalıdır. bu nezaket kuralı işyerleri, kamu kuruluşları, toplu taşıma araçlarına da taşınmalıdır., mesela minibüse bineceğiz, içeride kadın varsa destur istemeliyiz:) gerekli icazeti aldıktan sonra da yüzgörümlüğü takmalıyız çünkü buckingham sarayı düşesi ile aynı metrekareleri paylaşma şerefine nail oluyoruz:)
tanım; asansöre binilirken izin alınması gerektiğine inanan durumu vahim kadın beyanatı.
Yok artık.... Çok rahatsız oluyorsan sen siktir git asansörden kafalara bak arkadaş.
izin isteyenin bir yüzü, vermeyenin iki yüzü kara.
Fazla ego kasmış olan, orlando lu bir kezban beyanı.

(bkz: babasının asansörü)
Hatta kadından müsade isteyip asansör indirmedi öyle binmeli asansöre. Böyle örümcek beyinlilerle aynı asansörde bulunulur mu?
Bi siktir git dedirten feminazi çomar zırvası.