bugün

kadınların erkekleri aşağılalarının yanında solda sıfır olan durumdur.
kız arkadaşım bana sen neden fakirsin diye sordu bir kaç kere. ben ağzımı açıp onu hiç ezmedim.

bana martaval okumayın. aşağılanan taraf her zaman erkektir.
Bir kız arkadaşından kötü muamele gördünüz diye tüm kadınları bu kefeye koymak saçma. Yani hepinizin hayatında ortalama 2-3 kadın olmuş onlarla sorun yaşamış, sonra kadın aşağılanmalı da bilmem ne. O zaman herkes yaşadığı şeylere göre birbirine sallasın, oh ne kolay iş ya. Zaten alışmışsınız kolaya, öylesine yaşıyorsunuz.
orusbu değil orospudur o.
(bkz: yazım yanlışları)
Hiçbir erkek zahmet edip kadınları suçlamak, aşağılamak üzerine başlık açmaz ancak bu başlıkta göstermektedir ki kadınlar tarafından daha çok hedef alınır hale dönüşmüştür erkekler. Zira daha dün 5 yaşındaki erkek bir çocuğun annesi tarafından vahşice öldürülüp, sevgisine cesedini yok et talimatı vermesi üzerine bu durum sorgulanır hale gelmiştir. Acaba biz suçu ve suçluyu ele alırken cinsiyetçi mi yaklaşıyoruz? Suçun terörün kadını erkeği olmadığını göz ardı edip bunları sadece erkeğe mi yüklüyoruz? Erkek te kadın da iyi dw olabilir kötü de olabilir bunu ilk başta kabullenmemiz lazım. Kendimize şöyle soralım insan insanı neden aşağılar? Ayrıca bu başlığı açan hiç lise, üniversite hayatında çirkin kızları aşağılayan ve türlü laf sokan sınıf popileri (popülerleri) olan kızlara denk gelmemiş sanırım. Kadının kadına yaptığı aşağılamayı da görmezden gelemeyiz. Erkeğin erkeğe de. Bu bir insanlık problemi cinsiyet değil.
Bazı kadınlardan nefret ediyorum. Çok şirret oluyorlar. Bunun dışında kadınları niye aşağılayayım? Severiz kadınları.
Eğer sen izin vermezsen kimse seni aşağılayamaz şayet ki sen izin vermişsen bu onun suçu olduğu kadar senin de suçundur.
T:bir genelleme.
bence bu olay karşılıklı beklentilere cevap alınmadığı için tezahür ediyor.

erkekler mutsuz oldukça kadınları gömüyor.

ama bazı kadınlar da değmeyecek erkekleri çok şımartıyorlar. erkekler de yüz buluyor kendinde. hakaretli ve sert konuşmaya başlıyorlar. adice..

mutlu çiftlerde bile erkek olan tarafın başka mecralarda kadınları aşağılayacak sözlerini işittim. şahit oldum.

adam normalde iyi biri olduğu halde, kadın muhabbeti geçince pisliğe dönüşüyor.

iyi de niye hayvanlık yapıyorsun ki, o da insan sonuçta. aşağılamak niye anlamam.

kadını mal olarak görüyor. bir eşyaymışçasına.

günümüzde ise zeki kadınlar eşlerine o fırsatı vermiyorlar.
bir de erkeğin karakterine kalmış bu durumlar. partner seçerken dikkatli davranmalı.
ben hala daha erkekleri genelleme yaparak tek bir sınıfa sokmaya çalışan insanları anlayamıyorum, anlayamayacağım. feminizmin doruklarında bazı kadınlar. kolay gelsin.
karşı cinsinizi kendiniz yaratıyorsunuz. hem davranışlarınızla, hem onları yetiştirirken.

hemcinslerimin çoğunun orospu çocuğu olduğunu bilerek söylüyorum bunu. ama onlara kadını tanıtan öğreten de sizin hal tavır ve hareketleriniz.

bir nevi al birini vur ötekini durumu söz konusu.