bugün

entry'ler (257)

2040 yılında her 13 kişiden biri suriyei olacak

Yeniçağ gazetesinde bir yazarın beyani.sebebi ise yüksek doğum oranı.oranlara bakıldığında türk doğum oranının geçmesi ve hastahanelere baktığınızda ise doğum yapanların bir kısmının 18 ve altı olduğudur.

biz suriyelileri neden bir türlü sevemedik

ah canım sevenler varmış!açın evinizi onlara,maaşınızdan ayirin onlara biraz!efendim?yok o kadar olmaz mi?ee kuru kuruya sevgi mi olur gülüm?merak etmeyin onlara taninan ayricaliklar zaten dolayli yoldan sizin kesenizden gidiyor! peki siz seviyorsunuz onlar da sizi seviyor mu?sevse kaç yazar!
Ben hatay’lıyım içlerindeyim yani.çogu ne düşünüyor biliyor musunuz soylim size!avrupadan gelen paraları türkiye cebe indiriyormuş! ne kadar minnetarlae değil mi?onu derken de elinde ziraatin bankamatik kartı vardı! Ulan orda onun boğazına yapışsam!!!! Yok yapamiyorum haksız duruma düşeriz!

vatandaşlık verilen suriyelilerin oy kullanması

Ver vatandaşlık afganlilara da ver,iki üç ülke vardı seyehat edebileceğimiz onlar da gitsin.değersizleştir her şeyi.vatandaşlığı değersizleştir,paramizi değersizleştir.utanma duygusu yok mu? Hani referandum yapiliyordu her şeye?buna da yap!aaa olur muuu!ya küfretmicem,yok etmicem küfür!

2018 seçim anketi

Ankete katılmak için tıklayınız.

https://www.strawpoll.me/15613278

akp den milletvekili aday adayı olan suriyeli

Bir sonraki adım afganli milletvekili adayı,sürpriz olmaz.

Kendisi turizm ve inşaat sektöründe hızlı büyümüş.9 yil önce hama kentinden bursa’ya yerleşmiş

Bursa'da bir Suriyelinin, AKP'den milletvekilliği aday adaylığı için başvuruda bulunduğu ortaya çıktı.Cumhurbaşkanına sevgisinden adını erdoğan olarak değiştirdi,eşi de sümeye adını aldı.

suriyelileri geri gönderme vaad eden seçimi alı

3.5 milyon kişi gönderilmesi bile 1 yıl en azından sürer

Esnafın bunu demesi tuhaf tabii,ucuz işçi potansiyeli sonuçta.

Geçen bir esnaf bunu söyledi.ne dolar ne benzin en büyük oyu bu söylemi gerçekleştiren alırmış.ne dersiniz?

27 mart 2018 benzin zammı

geçmiş olsun.

benzin altı lira

yollar güvenli olsa alcan bisikleti ama o zaman da ondan da motorsuz taşıt vergisi keserler.

ben yarın işe kalkacağım öğretmenler yatacak

Kıskananlar çatlasın.

afrin e askerlerimiz değil öğretmenler gitsin

iq’su iki haneli(tek haneli olma ihtimali yuksek) olanlarin söylemi.o diyenler 1 hafta liseye gitsiner ders versinler goreyim bir yerlerini.siz nobet bile tutamazsiniz.Comarlarin korkulu ruyasi guzel konusmussun bravo.

25 ocak 2018 benzin zammı

Çevresi geniş birisi change.org sitesinden imza kampanyasi yaparsa paylaşsın.tek tepki gösterebileceğimiz yer orası şimdilik.

25 ocak 2018 benzin zammı

Dolar düştü ve petrol da sabit.neyin zammı bu? Herkes lpg kullaniyor ya benzini lüks görüyorlar.

zeytin dalı harekatı

Haydi turkiyedeki suriyeli gencler afrin sizi bekler!

16 ocak benzin zammı

Haber değeri olmadigini sanan arkadaş bi tekrar medya haberlerine baksin derim.

16 ocak benzin zammı

Depoyu artik fulleyen biri varsa zengindir elittir net!

16 ocak benzin zammı

Ee madem tepki yok o zaman bir zam yapalım diyorlar
http://www.sozcu.com.tr/2...e-zam-geliyor-4-2173982/3