bugün

bir istek. öğretmenler daha önemsiz. onlar gitsin. kesinlikle.
bu nasıl kıskançlıktır lan!

olm yeterli kapasiteniz olsa kpss'yi kazanır atanırdınız. demek ki sizde kafa yok! zaten berabat olan egitim sisteminin daha amkoymak için mi bedava ders vereceniz?

herkes işini yapsın. savas durumunda zaten seferberlik diye bir sey var. hepsi gider cepheye, canını sıkma sen.

edit; öğretmen falan degilim la mal!
Desteklenmesi gereken kampanyadır.Askerimiz,bütün gün yatıp 5 bin tl maaş alanlar için canını riske atıyor.

Niye askerim bunların can güvenliği için savaşsın ki?Bu bedavacılar kendileri savaşsınlar.
iq’su iki haneli(tek haneli olma ihtimali yuksek) olanlarin söylemi.o diyenler 1 hafta liseye gitsiner ders versinler goreyim bir yerlerini.siz nobet bile tutamazsiniz.Comarlarin korkulu ruyasi guzel konusmussun bravo.
Kısmen destek veriyorum.
Hiç boşuna duyar kasmayın çoğu torpille işe giren, türkçe öğretmeni olup şeyi ayrı yazmayı bilmeyen, matematikçi olup dört işlem yapamayan insanlar.

Vasıfsız olanlar gitsinler, bir işe yarasınlar.
sıra öğretmenlere geldi demek,bir ara imamlar topa tutuluyordu.yakında sıra doktorlara ve hakim savcılara gelir.
aslında çok da mantıksız değil. öğretmen giderse belki oradaki beyinsiz cahil güruhu uzuan vadede eğitirler ve sorun kökünden çözülmüş olur.
Karşıma çıkta seni mantıklı düşünme yönünde biraz eğiteyim. Piç seni.
vurmaa evladım arkadaşınaa.

hahah böyle diyaloglar yaşanabilirdi.
Kardeş onları oraya göndersen bir gün sonra açlıktan ölürler

Onlar bütün gün g.t büyütmeye alışmışlar

Eee alismadik gotte don durmamış.
Onlarda dağda taşta yaşayamaz..
Gitmesinler gerek yok askerlerimiz orda ne lazımsa yapıyorlar zaten.

Sadece fesatlık yapmayıp, maaş kıyaslaması ve eğitim seviyeleri nedir bunların diye saçma sapan karşılaştırma yapmasınlar o askerlere yeter. Başka birşey istemezler emin olun

Sözüm, yakın zamanda, Cahil lise mezunu asker 10 bin alıyor biz okullarda diz çürüttük diyen embesillere.
bide ordan mi maas alsinlar. oldu.