entry'ler (51)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

better together - jack johnson.

kim cattrall

sex and the city'de harikalar yaratan aktrist. o zamanlar 50'li yaşlarında olmasına rağmen bir özgüven bir özgüven ki sormayın gitsin.

(bkz: yiğidin malı meydandadır)

yazarların en cok izlediği dizi

sex and the city

pis yedili

show tv'de yayınlanan, 30 yaşında insanların liseliyi oynadığı iğrenç mi iğrenç dizi bozuntusu. emeğe saygı falan hikaye.

bir takım azizlikler

2 temmuz 2013'de ekim sanat oyuncularının oyunu rejisiyle olsun, dekoruyla olsun, karakterleriyle olsun, gezi parkına ithaf ettiği oyundur.

bakire olmayan kızla beraber olan midesiz adam

ya şimdi bu entry kaldırılıcak ve ben uyarı alıcam. ama böyle başlığı da sikerler lan.

ali ismail korkmaz

Devrim şehidi.

Ayrıca Ali'nin ateist olduğu söylentisinden sonra twitterdaki "müslümanların" yazdıklarını okuyunca insan, islam dinini bir kez daha sorgulamalıdır.

xece

kürtçe kadın ismidir. khece.

kız kavgası vs erkek kavgası

erkek kavgası izlerken insan ister istemez gerilir ama iki kızın kavgasını izlerken hiç bitmesin ister insan ya.

düğünlerden nefret etme sebepleri

pistte gezen çocuklar

bay bandini

"belinde dövme olan kız kaşar, omzunda olan ise kezbandır" entrysiyle ne kadar geri kafalı olduğunu anladığımız yazar. bu kişi bir türlü benimle uğraşmaktan bıkmadı. yaklaşık 6 kere kapatıldığı halde 7. kez hakkımda başlık atan işsiz insan. her şeye muhalefet tavrıyla buram buram "liseli" kokuyor aynı zamanda. yazık çok yazık.

kızlarda dövmenin en güzel durduğu yer

bel tabii ki.

2013 ocak ayı sigara fiyatları listesi

prestige 3,50 türk lirası...

turizm otelcilik fakültesi mezunları

diplomalı garsonlardır.

sevgilisine simit ısmarlayan erkek

cebinden de üçgen peynir çıkarırsa evlenilesidir.

sözlük yazarlarının beslediği hayvanlar

kedi besliyorum. küçük kızımızın ismi de juliet

whatsapp

kullanmayan insanlara "oha ya" diye baktığım program. yani kullanın abi. kullansanıza.

naber yarraam diye mesaj atan sevgili

samimilikle alakası yok. yarram ne ya. yarrammış. yarın öbür gün evlenseniz, çocuklarınız olsa, çocukların yanında "hadi yarram yemeğe" mi diyecek? geniş düşünecen kanka. yarram ne ya.

aldatan sevgili yakalandığında söylenecek ilk söz

"aaaaaaaaaaaa okey okey"

30 mayıs 2013 rihanna istanbul konseri

biletlerin 545 tl olduğunu öğrenmemle birlikte "yapmayın allahsızlar yapmayın!!!" diyerek ağlandım. hayır tamam 130 liraya da var. ama ben 1.65 boyumla rihannanın hiçbir şeyini göremem ki o bileti alsam.