bugün

entry'ler (43)

ankaralı yasemin

siz buna ankaralı demişsiniz ama gerçekte merzifonlu olan sanatçımsı.

demba ba

newcastle taraftarınca adına yapılmış bir şarkı olan canımız ciğerimiz.
http://www.youtube.com/watch?v=clrkko03RF0 bütün gün dinliyoruz.
harşka bşley lan bu.

gecenin şarkısı

pink floyd-time bu yaşta niye böyle hissediyorum lan ben.

hearthstone

beta key beta key diye götümü yırttığım oyundur.

yıldırım demirören

Yangina korukle giden tff baskani.bizi yaktin sira geri kalanlarda.

makyajını temizlemeden yatan kız

Bununla ilgili bir soz vardi ya bunu hatirlamayacak kadar mutlu yada umursamayacak kadar mutsuz diye. Direk tembel demiyorda edebiyat parcaliyor bak sen.

makyajını temizlemeden yatan kız

Bununla ilgili bir soz vardi ya bunu hatirlamayacak kadar mutlu yada umursamayacak kadar mutsuz diye. Direk tembel demiyorda edebiyat parcaliyor bak sen.

kız görünce kafasını 180 derece döndürebilen erkek

Bu yetilerini uzun otobus yolculuklarinda arka caprazsa oturan kizi keserken rahatlikla kullanabilir.

yıldırım demirören

Yangina korukle giden tff baskani.bizi yaktin sira geri kalanlarda.

breaking bad

Haftada bir bolum izlemeye dayanamayip biriktirmeye karar verdim gelmis gecmis en iyi dizi. Allah spoilerlardan korusun beni.

uyurken dinlenecek müzikler

Apocalyptica-conclusion.

içmesi en keyifli sigara

Sade kahveyle birlikte tuketilen uyandiktan sonraki ilk camel softtur.

yok

her dinledigimde gozlerimin dolmasini saglayan camur sarkisi.

uçurtmalar

En sevdigim sarki, beni anlatiyor demisti en sevdigi renk mor olan kadin. Gercektende onu anlatiyordu zamanla anlayacaktim. iplerimiz cozuldu zamanla, bosverip herseyi gitti.
Aklima hep onu getirecek teoman sarkisi.

1 şubat 2012 galatasaray mp antalyaspor maçı

antalyasporun kendi eliyle galatasaraya 1 puanı verdigi mac olmustur. biraz bilincle oynasalar, kaleye sut cekmeyi denseler istemedikleri golü atabilrlerdi. antalya resmen gol atmak istemedi. neticesinde antalya ileriki haftalarda kaybedilen 2 puanı cok arayacaktır. hakem acısından bakarsak galatayaraya macı vermemek icin elinden geleni yaptıgı mac olmustur.

simao quaresma almeida fernandes dörtlüsü

fernandes harici bir halta yaramayan dörtlüdür.

baba

cocukların kahramanıdır. arabayı vuruyorum baba arabayı vurdum böle böle oldu diyorum canın saolsun diyor. ertesi gün dogum günüm icin o kadar para verip hediye alıp geliyor benim babam böyle iste iyiki var herzamanda yanımda olsun bana birsey olmaz.

bir kadının susması

sevgilimle her tartismamizda basima gelen olaydir. baslarda ne güzel susuyor desemde her seferindeki bu susus beni deli etmeyi basarmıstır sacları yolma noktasına kadar gelmsimdir. kısaca bir kadın susuyorsu korkun arkadas vardır altında bir sebep.

23 de yatağa girip ancak 4 te uyuyabilmek

eger tek bir gece degilde sıklıkla bu durumla karsılasılıyorsa bu birey problemlidir. yastıga basını koydugunda uyumamak icin tek sebep ya uykun yoktur yada düsünecegin tonlarca sorun vardır. zaten bir insan 23 de yataga giriyorsa bu adamın uykusu vardır. yalnız o kadar cok sorun vardır ki birini düsünür çözüm bulur yada bulamaz kendine sözler verir -tutamayacagı sözler- sabah ilk isim bunları yapmak olacak der yeminler eder. ilk sorunu kendince halleder . döner durur yastıkla kavga eder yerini degistiri ancak sorunlar düsünceler yakasını bırakmaz. en son kendine küfrederken saatler gecmistir ve uyur ancak bu uyumadan daha cok sızmadır.sabah kalktıgında gece verdigi sözleri, yeminleri unutur ve hayatına devam eder ertesi gece aynı seyler yine basına gelir bitmeyen düsünceler cözülemeyen yarım kalmıs sorunlar..

sözlük yazarlarının aldıkları ilk kaset

sirinler - sirin hits