bugün

entry'ler (135)

balık burcu kadını

Genellikle melankoliktir. Iyi niyetli olmadığını düşündüğü birinin en ufak bir sözüne bile kırılır.ikiyüzlü asla değildir patavatsız, anlayışlı ve derin insanlardir. Ha birde kinleri vardir bitmeyen, kindardirlar..

et döner ayran 1 tl

Içindeki ettir insallah, derim

hasmet ibriktaroglu

Mesaj atmasini populerite kazanma istegine baglayanlar var, o entryleri okuduktan sonra bende bunu dusunmeye basladim... Baslarda ise ne ince bir insan diyordum.Bunlar hep iyi niyetten..

evlatlarıma helal lokma yedirmedim

Halkta biraz bilinçlendi diyelim, girilen entrylere baktıkça mutlu oluyorum.mitingde söylenilen söze gelince; etme bulma dünyası burası başbakanım...

00 00

doğum günümün 5 gün öncesi ve an itibari ile 2 Mart'in başlangıcı olan gece.

başbakanın ateistleri terörist olarak itham etmesi

Neden başbakanım onlarin sizin gibi paralari yok diye mi öyle diyorsunuz diye sordurtur...

arka sokaklar varken maç izleyen tip

Bu kadarda zevksiz olunmaz ki.

herkez mi herkes mi

Tabiki herkez. Şüphesi olan mı var?

ilber ortaylı ya ait atasözleri

Kiz siirden anliyorsa benimdir, anlamiyorsa zaten cahildir.

yahu sözlükte ne çok nejat işler aşığı varmış

"Bu ne biçim başlık yahu" dedirtir. Asigiz iste adamda bir duruş var bir karizma var. Ayrica bu dünyanin onun gibi iyi insanlara ihtiyacı var, bırakın adam ölmek istiyor ölsün gibi bir durum söz konusu olamaz..

atatürk ün namaz kılarken hiç fotosunun olmaması

Gösteriş yapmayi sevmemesinden olabilir. namazi kendinedir ayakkabi kutularinda tomar tomar para saklayip hak yemesi vatanina, milletinedir. Bizi bunlar alakadar eder.

bim denilince akla gelenler

Soslu fıstık, ne iyi giderdi şimdi.

halay çekemeyen erkek iticiligi

Gerçekten çok iticidir. Halay cekmek her kızın erkeklerde aradığı bir özelliktir ne de olsa.

bir erkeğin yapacağı en güzel meslek

Doktorluk, futbolculuk.

utanmadan mobilden entry girebilen yazar

Saçma sapan başlık açan yazarlardansa tercih edilesi yazardır.

kıskanç arkadaş

Allah korusun efendim. Çekilir gibi değillerdir.

ankarada tsunami olması

Ankara sahillerinin taşmasıyla gerçeklesecek olan olaydır.

balık burcu kadını

Ciddi anlamda saf oluyorlar. Leyla leyla dolanan tiplerdir bunlar genelde ve iyi niyetlidirler. Çok adillerdir. Kindardirlar.

sevgilisi olan birine aşık olmak

Bir sevgilin varken birine aşık olmak değildir.

uzak mesafe ilişkisi

Aldatilmayla son bulur genelde. bunu geç anlamakta cabası.. Gözden ırak olan gönüldende ırak olur sonuçta..