bugün

entry'ler (17)

amcılos

Sıcak denizlerde sürüler halinde yaşayan, orkinosun bir büyük boyu olan balığa verilen isim.

entrylerine bakıp kendine çeki düzen veren yazar

kesinlikle katılmakla beraber kabul edilme gayreti içinde saçmalamış olmanın bir diğer adı.

karnımdakurbişvargurkgurkötüyor

dere kenarında uyurken ağız veya anüs yolundan giren küçük kurbağanın mide den ötmesi.

fenerbahçe nin galatasaray ı 7 0 yenmesi

Kadıköy' deki boğa heykelini kaldırıp, Alex' in heykelinin dikmek demektir.

yarası olan sevişsin

Yara üzerine işemekte kısmen çözüm olabilir. Ancak sevişirken işemek bazı anatomik bozukluklara yol açabilir.

ezel

kişilik bölünmesinde ulaşılabilecek en son nokta.

telefonla mesajlaşarak kavga eden sevgililer

Gerçek anlamda asla mutluluğa ulaşamayacakları bir yöntem olduğunu bilmeyen çilekeşler topluluğu. Yüz yüze konuşma fırsatı bulduklarına bu kavgaların %90 ını konuşmalarına bile gerek kalmayacaktır. Şahsi görüşüm bu zavallıları uyarmak ikaz etmek gerekir.

ben bu yazıyı sana yazdım

Yazı yazmakta önemli değil, yazı yazamamakta. Önemli olan beyninde yoğunlaşan cümleleri anlam bütünlüğü içinde yüreğinden geldiği gibi daktilo etmektir. Yazı yazabilmek her ne kadar marifet istese de, asıl marifet yürektedir. Bu güzel çalışmalarınızdan dolayı her birinizin emeğine yüreğine sağlık.

26 temmuz 2010 uludağ sözlük isyanı

varlığımın kıymetini bilmeyeni yokluğumla terbiye ederim mantığı ön planda olmalı.

seks sonrası türk kızı diyalogları

k : acaba bir hata mı yaptık.
e : valla ben her şeyi yerli yerinde yaptım.

dükkandan çıkarken bakkala esen kalın demek

kibarlık budalalığın da ulaşılan son nokta.

amfizem

amfibi (deniz piyadeleri) denen askeri birliğin, füze rampalarından sorumlu bölümü.

espirisi beğenilmeyen kişi

katlanılması zor ama mecbur olduğumuz eş, dost vb. kişilrdir.

türkiye kupası görmüş masum fenerbahçeli

Lütfen bu arkadaşlara daha fazla saygı gösterelim. Zira ihtiyarlara saygı gelenek, örf ve adetlerimizin temelini oluşturur.

depremden korkup kapıya gelen minili komşu bayan

eve davet edilip. tsunami öncesi hazırlık yapılması gereken deney hayvanıdır.

orijinal beddualar

kalın bağırsağın işlevini yitirsin inşallah.

göçmen kızları

soğuk balkan havasından etkilenmemek için, sıcak Türkiye semalarına uçan en güzel memeli varlık cinsi.