bugün

Bulgar - Boşnak türleri favori olarak nitelendirilmekle beraber söz konusu bayanların genelinde; vücut hatları oldukça düzgün, gözler renkli, saçlar kumral ve boy 1.65 üstüdür... Yazılanlardan anlaşıldığı üzere Türk Bayan Standartlarının oldukça üzerinde yer almaktadırlar.. Ne iyi etmiş gelmişler iyi ki göçmüşler..
...
artık inan bana muhacir kızı,
dinle ve kabul et itirafımı.
bir soğuk, bir garip, bir mavi sızı
alev alev sardı her tarafımı,
artık inan bana muhacir kızı.

(bkz: monna rosa)
memleketimde bolca bulunmalarından memnuniyet duyduğum kızlardır. Saf ve sade güzellikleri vardır.
evlendikten sonra kiloları 2 katına çıkar genelde.
türkiye'nin en güzel ve alımlı kızlarıdır. sıcakkanlı ve rengarenklerdir. daha ne olsundur..
(bkz: trakya).
Yetiştirilme tarzları yüzünden hayata daha medeni bakabilen kızlardır. Halk dilinde avrupa görmüş kızlardır.
aslında balkanların hepsi birbirine karışmış. yani fiziksel anlamda... o kadar iç içe olmuşlar ki, ne olduysa işte 20.yy sıralarında baş göstermiş. türk kızı denirken, nereliye türk kızı yakıştırması yapılır bilemem ama göçmen denilen hanımkızların (balkan kızlarının) kalben ve görsel olarak hep bir adım önde oldukları söylenir.
Çok güzeldirler bembeyazdırlar. (bkz: bal dök yala)
türkülere konu olmuş kızlardır.
--spoiler--
ben bir göçmen kızı gördüm tuna boyunda
elinde bir deste gül var hasret koynunda
söyle söyle göçmen kızı annen var mıdır
ne annem var ne babam var kalmışım öksüz

sen bir öksüz ben bir garip alayım seni
alayım da gurbet elde sarayım seni

telgrafın tellerinden haber var mıdır
ne haber var ne mektup var kalmışım öksüz
doğru söyle göçmen kızı haber yok mudur
ne gelen var ne giden var kalmışım öksüz
--spoiler--
edit: imla
harbi güzeldirler. (bkz: en güzel kızlar göçmenlerden çıkar)
genellikle sarışın, renkli gözlü ve güzel olurlar. ayrıca çok saygılıdırlar. (göçmen, maacır, arnavut, boşnak, tatar vs.)
çoğu sivri burna ve geniş alna sahiptir; şıp diye anlarsınız.

ayrıca sizde bi göçmen havası var demek kızları tavlamada etkilidir.
niye?
bayılır kızlar farklı olmaya diğerlerinden; eğer kızın tepkisi şımarma meyilli ise çok açık söylüyorum beyinsizdir. gerçi beyin dediğin de bedava.
kendilerini nimetten sayarlar. bilmezler ki onlar çakmadır.
hem güzel hem zeki olup, bulgar veya boşnak olanları aptal sarışın tezini çürütmüşlerdir.
zira göçmen erkekleride güzeldir.
ilk aşkım sade güzellikleri vardır, genelde uzun boylu, renkli gözlü ve sarışındır. Huyları güzeldir, kendileride.
trakya'nın nadide çiçekleridir.

aralarında olmaktan gurur duyduğum modern, sıcakkanlı ve genelde kumral renkli gözlü kızlardır.
çok güzel yemek yaparlar , temizdirler.
çok tehlikelidirler 3 tanesiyle beraber oldum yalan olmasın 1 tanesiyle şu an uğraşıyorum ki aşığım adamı parmağının ucunda oynatırlar akıllı olun.
yılmaz'la bir daha görüşmüceğsin diyenleri vardır.

senden ötürü.
dahil olduğum, özellikle gocmen olmayanlar tarafından çok beğenilen beyaz tenli, ortadan uzun boylu kızlardır.
becerikli, güzel hatunlardır.
soğuk balkan havasından etkilenmemek için, sıcak Türkiye semalarına uçan en güzel memeli varlık cinsi.
slav ırkına mensuplarsa göt kalkıklığı mevcut olan kızlardır.
güncel Önemli Başlıklar