bugün

entry'ler (26)

pkkyı ortadan kaldırma planı

bence gitmelerine izin vermeyelim direk gönderelim. hepimniz biliyoruz ki, devletin etinden sütünden faydalanıp hıyanet eden canlılar elbette orada habitatlarına uygun bir ortam kurulana kadar asalak gibi ülkede kalmayı sürdüreceklerdir. direk postalayalım gitsin. sonra ayrıntılar düşünülür.

svsilence

la bu adam evlendi yuvasını kurdu ben hala bi baltaya sap adayı bile olamadım ona yanıyorum.

bonzai

bazen annemin tükettiğine inandığım madde. kafa o denli uçuyor.

phoenix

dövme olarak yaptırılabilecek mitolojik yaratıklardan biri.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/phoenix-717140/

bıyığın yakıştığı tek canlı

poro. lol oynayan bilir.

bamya

sevilebilitesi sıfır besin maddesi. ıyyyk.

içki içen bakire kız

isterse ellerinin üzerinde yürüyerek birayı tersten içip ardından takla atıp kusmadan tekrar oturup arkadaşlarıyla sohbet edebilir. çünkü tamamen kendi isteğidir. amma dert oldu bize elin karısı kızı.

bonzai

son yıllarda kullanımı tavan yapmış uyuşturucu madde türü.

yabancidiziizle1 com

görünüşe göre anası gondiklenmiş dizi izleme sitesi.

akrabası üniversite kazanamayınca sevinen yelloz

ben size bu yellozların direk adresini de vereyim. bunlar ya hala kızıdır ya hala kızıdır. ötesi yok. neden derseniz; bu "bağyan"lar vaktinde eteği katlamaktan kitap açmaya vakit bulamamış, tez elden liseden mezun olup zengin koca avına çıkmışlardır. sonra siz sınava girer ve üniversite kazanmaya çalışırsınız, son ana kadar yanınızdadır yalandan. "ay cınım takma o kadar yhaa" falan yapar, kazanamadığınız zaman da gülerken kıçını vuracak yer arar. ablama yaptılar, ben daha hazırlıklıydım ilk seferde bitirdim, diplomayı sorana dürülü halde uzatmak gibi hayallerim var.

bir kızı ağlatarak terk etmek

yakın bir zamanda hayat kendisine adil bir soru yöneltecektir.

(bkz: sen hayırdır)

sivrisineği ilk denemede öldürmek

(bkz: tek atmak)

mmorpg oynayanlar anlar. *

coco jamboo

90'ların disko şarkısıdır. unutulmazdır. yaayy yayy yeeeğğğ!

gecenin 4 te mesaj atan turkcell

sabah dokuzda arayacak müşteri hizmetlerinin habercisidir.

türkler yatakta aceleci

normaldir. türk toplumu örfüne adetine düşkün bir toplum. adamın o kızı yatağa atması kaç ayını alıyor. üzerine üstlük basılma ihtimali var, ki basılırsa kızın abileri tarafından dövülmesinin akabinde babası tarafından kurşunlanması var. bir an evvel olsun bitsin kıçımı kurtarayım diyor tabi adam.

adanalı erkeği vs izmir erkeği

adanalı yazarların durduk yere galeyana gelmesiyle ortaya çıkan versus. işte bunlar hep kıskançlık. *

ulan istanbul yaren carlos düeti

ilk dinlediğimde ironi yapıyor senarist diye düşündüm. "aklımla kafam arası kadar uzaksın" mı ne öyle bir şeyler diyor. sağ ve sol loblarımla ayrı ayrı güldüm hatta tebrik ettim komik şarkı olmuş diye. lakin durum çok daha elim ve vahimmiş...

cep telefonuna su dökülmesi

abartılacak bir şey değildir. eğer ekranın üzerine su döküldüyse telefonu fazla sallamadan elinize alın, olabildiğince seri bir hareketle ekranı yere bakacak şekilde çevirin. ardından kuru bir bez ya da peçeteyle ekranda kalan suyu çabucak alın. telefonunuza güvenmiyorsanız kurutma makinesiyle bir süre içini kurutabilirsiniz. eğer hoparlörün olduğu arka kısma su girdiyse de kapağı açın, içini silin ve iyice kurutun. bataryayı da çıkarıp ayrıca silmeyi unutmayın, geçmiş olsun.

sinan isimli erkeklerin biraz şey olması

eğer hepsi soy adı güler olan versiyonu kadar iyi basketçiyse, istedikleri kadar şey olabilecek olan erkeklerdir.

yüzyüzeyken konuşuruz

şu an;

sıkılmıştım ben biraz, hep aynı yerde durmaktan.
yanında olmak varken, hep arkanda koşmaktan.

demekte olan gruptur. allah belanı versin pınar demeden edemeyeceğim.