bugün

ağlayana değil ağalatana bak. bak o şerefsize nasıl da halinden memnun. gelin olmuş gidiyorsun derdik eskiden, şimdi erkeklere götünü dönmüş gidiyorsun diyoruz...

yarak, kürek, yürek sahibi bir adamın yapmayacağı iştir.

dün kızılayda gördüğüm bir çift üzerine bu yazıyı kaleme alıyorum. dizi kıvamında aşk-meşk ilişkilerinden pek haz etmem. öyle aşkitom falan yüksek dozda aşk tozları bana ters. ters mers de tükürdüğümüzü yalıyoruz genelde. orası ayrı bir konu. o yüzden büyük laf etmemek, lokmaları bir bir dizmek lazım boğazımızdan aşağı. yürüyordum yine, gökhan kırdarın serseri mayını tarzında. gökhan kırdar da o da yalan oldu bu arada. kızılayda karanfil sokaktan geçerken, bankta oturmuş bir çift gözüme takıldı. kızın suratından düşen bin parça, akşamın karanlığında ahmet haşim e nazire yaparcasına kızıl saçları üsküdar camları gibi ışıl ışıldı. yaklaşıp sormak istedim, pantenele mi yıkıyorsun saçlarını. ya da rejoice. o pürüssüz düz saçlarının kokusunu derin derin içime teneffüs etsem ne olurdu ki. tabi bu ayrı bir başlığın konusu. kızlarının miski amber kokan saçlarını teneffüs etmek. kızın saçlarını gözlerimden, gözlerimi de kızın kızıl saçlarından alamadım işte. adımlarımı yavaşlattım. durdum diyelim biz ona. öylesine durunca kimse size dönüp bakmıyor rahat olun. hani bazen kalabalıkların arasında tedirgin olup adımlarınızı hızlandırırsınız durduk yere. işte o anlarda el frenini çekin, kenara çekilin gelip geçenleri izleyin, rahatlarsınız.

kıza baktım, bir şeyler anlatıyor. ne yaptım ben sana diye soruyor üzüntü ile. siyah gömlekli çocuğun sırtı bana dönük ne dediğini duyamıyorum. bir ilişkiyi bitirmenin evresinde anlaşılan. artık seni istemiyorum, bırak beni, ya yeter düş yakamdan, ya da ben başkasını seviyorum mu? acaba.. bunlar bir ihtimal ama gördüğüm her ne dedi ise o masum kız derinden sarsılmış. akşama göz yaşları içinde melekler şehri filmini izleyip, bir kilo nutellayı kaşıklamak ister gibi bir herhalde. yapacaktır eminim. göz altları panda kıvamında kararmış, üzüntü dolu bir hale bürünmüş. palyaço kılığına giren kızlar gibi asalet sahibi bir kız o derece. bakışlarını çocuğa, yukarı doğru çevirdi. siyah kot pantolonun içindeki iki bacağını birleştirdi, ellerini de bacaklarının arasına aldı. havanın soğukluğundan değil... üşüyor gibi büzüştü. yalnızlığından küçüldü iyice. başını önüne eğdi. gücünü tüketti. tamam dedi. git beni yalnız bırak fıslıtısı ağzından döküldü. çocuk; kollundan tuttu iyi misin der gibi. kız omzunu silkti git dedi, beni yalnız bırak. çocuk hiç bir şey demeden yürüdü gitti. üzüldüm. kızın yanına gidip teselli etmek istedim. ama dilim varmadı elim gitmedi. kızı ağlayan gözlerle orda bıraktım. aba pikniğe girdim bi buçuk iskenderimi yedikten sonra ordan ayrıldım.
gözünde daha fazla değer kazanmak demektir.
şişmiş bir ego ile, olay yerinden sıvışmak demektir.
çok basit.
yapmadığı herhangi bi'şey hakkında önce bok atın, açıklama yapmasına fırsat vermeden yürüyün gidin.

ta ta taaaaa!!! arkanızda salya sümük bir kız ağlamakta..
üstünden biraz zaman geçtikten sonra " bana kim lanet okudu da ben bu hale geldim? " şeklinde söylenilecek cümleye yol açacak eylem.
Karşılığı olacaktır.
centilmen erkeğe yakışmayacak çirkin ve görgüsüz bir davranıştır. ağlatanı ağlatırlar unutmayalım, malum doğanın kanunu.
Hak ettiyse acımadan yapılmalıdır.
allah belasını veresice erkeğin yaptığıdır. günah tabi manyak.
vicdan muhasabesi yaşıyacagınız olaydır. ben yaptım sözlük ama iplemedim marketten aldım biramı eve gittim..

edit: eski sevgilim aramızda . beni peşimi burdada bırakmadın sürtük.
yakın bir zamanda hayat kendisine adil bir soru yöneltecektir.

(bkz: sen hayırdır)
Duruma göre tartışılacak eylem.
Kızımızın ihanetini gözüne soktuğunuzda ağlama krizine girdiyse ve siz de gürültü etmeden çekip gittiyseniz, helal olsun.
başına gelecekleri göze almaktır.
aslında şerefsizlik olur.Ama şu da var bazı kızlar sürekli ısrar ederken erkek ne yapsın?
kızı buldun da terkmi ediyorsun?

düpedüz ayılıktır efendim. kızı elde etmek için harcadığın çabadan daha fazlasını terk ederken yaşayacaksın.

ayrıca terk etmenin marifet olduğunu düşünmüyorum.
duruma göre değişebilir bu konu hakkında ki düşünceler.husus eğer ihanet ise o kız terkedildiği için değil de libido sarsıntısı geçirdiğinden ağlıyordur boşverin.
yapilamayan eylem.

ayrilamadigim bile oldu ağlayacak diye. o aglayinca direk kafasından tutup göğsüme yasliyorum. yapma bebeğim ağlama kiyamam diyorum.

bu yüzden guzel ayrılık bahanesi bulmak lazım.
daha isteseniz de dönmeyecek kızdır aradan zaman geçer de fikriniz değişirse söylediklerinizi size aynen iletecek kızdır.
yazık ki kalp kırana yazık ki o erkeğe güvenene.
Bir kac saatin ardından inanılmaz pişmanlıkla sonuçlanacak eylemdir. Şerefsizlikten başka bir şey de değildir. Ortada kalırsınız. Nerden mi biliyorum? Yaptım.
Geç olsa da kurtulan erkektir. Erkek için ağlayan kızdan hayır mı gelir allasen ?
bir gün pişman olunacak eylemdir. yapmayınız. terk edecekseniz adam gibi ediniz.
kızın ne yaparak terk edildiğine göre farklı yorumlar getirilebilecek bir harekettir. karşındakini aptal yerine koymuşsa, çakın ağzına daha çok ağlasın.
not: ağzına çakma eyleminin, erkeklerdeki hedef noktası testislerdir. ama çok hızlı vurmayın ki üreme yeteneğini kaybetmesin gariban.
Ağlatılarak terkedileceğin anlamına gelir, ilahi adalet elbet tecelli edecektir.
hakettiyse bi şey demem ama haketmediyse büyük bi adilik ve şerefsizliktir erkeklere yakışmayan bi davranıştır.
Büyük bir puştluk ve cesaret örneğidir. Zira kız seni seviyorsa sende onu sev, sevemiyorsan ağlatarak terk etmeden ayrıl zira ibneliğin lüzumu yok. Ayrıca ömrünün sonuna kadar bir insandan beddua yemeyi göze almak büyük bir cesaret işidir nezdimde.

Hazır yeri ve zamanı gelmişken;

Sevgilinden ayrıl, yalnız öl, ablanı nişanlısı terk etsin, çalıştığın işten seni çıkarsınlar ve iş bulama. Askerde de hep sana tuvalet temizletsinler, komutanların seni hiç sevmesin.

Edit: eski sevgilim burda olmadığına göre kimin neresine battı merak ediyor ilk kez bir eksiye anlam veremiyorum. Eksici abi abla bana bi dön emi
güncel Önemli Başlıklar