bugün

entry'ler (34)

hoşlanılan kızın muhabbeti kitlemesi

çok vahim olan durumdur. konuşursunuz konuşursunuz olmadık yerde öyle bir şeyle karşılaşırsınız ki dumur olursunuz.
bir hevesle uzunca bir mesaj atarsınız , cevabını tırnaklarınız yiyerek beklersiniz , cevap gelene kadar hayal alemine dalarsınız gelecek olan mesaj ile ilgili , bir bakarsınız küçücük bir gülümseme , gel de kanser olma.

azıcık insan olun lan, karşınızdaki de can onu da düşünüz öyle mesaj atın , ya da konuşmak istemiyorsanız adam gibi söyleyin .

murat kekilli yi sevmeyen insan

yeni çıkma elemanları dinleyen insandır. zevk namına hiç bir şeye sahip değildir. ya da müzikten anlamıyordur. murat kekilli candır. dinleyin.

kötü sözlük

on numara bir sözlüktür. herkesi bekleriz.

375 75 75

istanbul çağlayanda ki adalet sarayının numarasıdır. en son aradığında açmaya çekindiğim numaradır.

cehennem donana kadar fenerbahçeliyiz

tek büyük var o da fenerbahçe.

fenerbahçe ye sorulacak tek soru

sana sadece tek sözüm olacak. ben birşey demiyorum diyecek birşeyde bırakmamıs ne zaman fenerbahçeyi çekemeyenler fenerbahçe ile ilgili konu açtıkları zaman bu video cuk diye oturuyor. iyi keyifler.

http://inciswf.com/1287955941.swf

fenerli futbolcuların milli takımdan ayrılması

ihtimal varsa olası durumdur.
(bkz: çok da güzel olur)

fenerbahçe pişmanlığı

içinde en ufak bir pişmanlık , üzüntü olan orospu çocuğudur. bunların hepsi fenerbahçeyi ellerinden geldiği kadar bitirme operasyonudur. en kötü günün bugünse bugünde fenerbahçe olacaktır. en fazla feneriumdan artık ne alırsam 2'şer tane alacağım durumdur. yine hiç bir maçını kaçırmadan izleyeceğidir. fenerbahçe taraftarı diğer taraftarlara benzemez , diğer taraftarlar kendi başarılarına degilde , fenerbahçenin başarısızlıklarında sadece sevinen bir grup ne olduğu belli olmayan topluluktur.

fenerbahçe nin avrupa kupalarından men edilmesi

http://inciswf.com/1287946508.swf
(bkz: rüya içine bulunulan durum)

pazartesi sendromu

benim için sorun olmadığı aksine daha çok sevmeye başladığım çünkü gece çalıştığım için pazartesi akşamı işe başladığım mutluluk verici bir gündür.

şehirler arası otobüste kızla oturma ihtimali

otobüse bindiğimiz zaman otobüs kalkana kadar bi yanıma kız otursa amk dediğiniz. otobüse her bineni gözlediğiniz ve acaba dedirten insanın içini kaplayan anlamsız duygudur.

deivid in inter e attığı unutulmaz gol

alex'in final pasını atmadan önce çalımıyla insanı dehşetler içine düsüren muhteşem izlendikçe izlenesi goldür. teşekkürler alex, teşekkürler deivid, teşekkürler fenerbahçem.

hmm anladım

karşıdaki insan heyecanla ve hararetle bir ton mesaj yazdıktan sonra gelen mesajdır. çoğunlukla kızların kullanmayı sevdiği insanı verem eden , çileden çıkaran sözdür. ulan madem yazışasın yok adam akıllı söylede niyetini bilelim.

katalonya

ispanya kürtleridir. ispanya da iki gruba ayrılırlar.

yetkili birine benzeyen adam

(bkz: her bıyıklı adamı baban sanma durumudur)

facebook ta her şeyi beğenen tipler

kendini ifşa etmeyi, herkes tarafından görülmeyi seven tiptir.

dünyanın en iyi davulcusu

yarışma yapılacak olsa kesinlikle ülkemizden çıkacak olan davulcudur.

kaslı erkek

her erkeğin içinde ukte olan benimde kaslarım olacak , ben niye kas yapamıyorum , benim niye kaslarım yok diye sayıkladığı durumdur.

şakirt

nurcuların öğrencilere bazı zaman yanlarında çalışan personele hitap şeklidir.

tolga çevik

izlerken adamı gülmekten yerlere yatıran, dokundurucu esprileriyle anılan şahane bir oyuncudur.