bugün

Girdiğiniz bir şirket , otel ,mağaza vs. gibi yerde masum gözlerle "ya ben bişiy yapıcaktım ama onu nası yapıcağımı kime sorucam" dercesine bakarak aranılan adamdır.
bana bi hoş geldin deyin bi ulular bi zahmet.
(#11941595) ile entry si ile ilginç biri olduğunu kanıtlamış yazar. hoşgelmiş.
(bkz: bakiyim aa benziyor lan hakkaten)
nickiyle yarmıştır.hoşgelmiş sefa gelmiştir.
komiserdir muhtemelen.
(bkz: okuyom ben ya)
hoşgelmiş yazardır.
sözlükte ilk konuştuğum insandır.
severiz, sayarız.
entry'lerini itinayla takip etmekteyim.
genelde yetkili o değildir.
Genellikle kara camlı gözlükler ve kravat takmış adamdır.

yanlış yere gelmiş yazar.

gitmesi gereken adres; http://www.inci.sozlukspot.com

birisi arkadaşa kapıyı göstersin.
daşşağımın kılı denesi bi canlıdır.
genelde tıpçılardır.
Hangi konularda yetkili olduğu merak edilen yazar.*
bilir kişi ile ahbaplığı söz konusu kişidir hatta ta kendisi olduğuna dait söylentiler bile mevcuttur.
Mal adamdır.
inci den atılmasıyla burayı mesken tutmuş gitmesi gereken yazar.
Girdiği liseli entryler yüzünden çaylak olan yazar halbuki ne hayalleri vardı.*
en yakın zamanda döneceğim. siz beni tatile çıkmış gibi görün. bi kaç gündür çaylağım. bi nevi kafa izni. bu arada biraz çıkıp gezip tozmuş olurum ha. sosyal olurum yani asosyallikten kurtulup bi ilerleme kaydederim. * *

edit:dün itibariyle döndüm.
ulu sözlüğün ağır geldiği inciye yuvasına dönmesi gereken çaylak.
yetkili birinin yandan yemişi.
artık aklının başına gelmesi gereken yazar. böyle giderse sen daha çok çaylak olursun.
#12525497 entrysi ile yarmıştır.. kesinlikle incidendir ve zaaaaaaaaaa xd kişisidir gerçekten..

(bkz: gülmekten sandelyeden düştüm)
(bkz: güvenlik görevlisi)
görüntüyü ilk izlediğimde ki etkiyi başlığı okuyunca da yaptırıp kopartan cümledir.

" Ağabey sen yetkili birine benziyon "

Unutulmaz.
geçenlerde başıma gelmiş bir olaydır.

güneşin kendisini nefret ettirmeye başladığı saatlerdi. kartaldan eve dönmek üzere otobüs durağına doğru yola koyuldum. büyük bir beton asfalt yığınının üstün kızartıldığımı hissediyordum. güneşin ilk direkt maddelerinden uzaklaşacak bir gölge arıyordum. durağın hemen yanına konumlanmış bir simitçi ve insanlığa büyük faydası şemsiyesi ile durağın hemen yanında duruyordu. şemşiyenin sadece sol kısmında 2 metre kareden daha küçük gölgesinin altında 4 kişi bekliyorduk. simitçi bu esnalarda tezgahını bırakıp otobüs içerisine su satışına gitmişti. o andan itibaren denk gelen sırasıyla 3 kişi beni bu tezgahın yetkilisi konumunda düşünmeleri beni iyiden iyiye kıllandırmaya başlamıştı. hemen oradan uzaklaşma ihtiyacı duymuştum, zira kimsenin işinde gözüm yoktu, kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem.
işte her şeyin başlangıcı olan adamın "Yetkili birine benzeyen adam" olduğunu anladım.Ne rezilliğim varsa senden ötürü.