bugün

entry'ler (92)

dtdtdt

kısa sürede sözlüğü ele geçirecek, herkesi kendine hayran bırakacak yazar...

galata

sonuna "saray" eklendiğinde akıllara anlı şanlı mazi getiren yer ismi

final haftası

bazı fakülteler de finalayı olarak isim bulan balayı ile karıştırılmaması gereken süreç.

(bkz: marmara üniversitesi diş hekimliği fakültesi)

sinirli okul müdürü lafları

lavobolara sabun koyduk hala yataklarınızın altı pis!!!

sinirli okul müdürü lafları

fenlisesi öğrencilerini gaza getirmek isteyen müd. yrd. :

" arkadaşlar! göğüsümüz açık, herşeyimiz dimdik olacaaak!!! "

vitiligo

sözlüğümüze yeni katılmış okunmaya değer yazılar yazacağına inandığım pek sevgili yazar.

eskisi gibi metallica dinlemek istemek

ben eskisi gibi metallica dinlemek istiyorum

hala bıkmadan usanmadan metallica dinleyenlerin ve şarkıları her zikredişte farklı bir güzelliğini keşvedenlerin asla telakki etmediği cümle.

ahlak felsefesi

temellerinin desteklenmesi için din felsefesinin ortaya çıktığı öğreti.

tempra ya oha lan bu ne denilen günler

1991 e kadar italyada sonra da türkiyede üretilen klasik fiat arabası. Döneminde gerek tasarımı gerekse birçok + özelliği ile dikkatleri çeken, otomobil sevenlerin gönlünde herzaman yeri olan arabadır. En donanımlı modeli elektronik enjeksiyonlu 2000 motorlu tempra 2.0 ie 'dir.

Bugun bile yoldan geçenlere "ne arabaydı yaw" dedirten italyan işidir.

malatya

otoritelerin nedenini kayısıya bağladığı topraklarında yetişmiş herkesin keskin bir kıvrak zeka ve dikkat çekici sempatikliğe sahip olduğu, doğunun en güzeli olarak anılan; tarihi ve doğal zenginliklerle dolu tarım, turizm ve endüstri kenti. Ayrıca Türkiye için alim ve sanatçı rezervi.

beydagi

...gurban olam beydağının karısan...

firat ilkogretim okulu

malatyanın en kaliteli ilköğretim okuludur. fuzuli caddesinde kurulmuş tarihi çok eskilere dayanan eğitim yuvasıdır.

malatya anadolu lisesi

şehirgösteren mevkiinde kurulmuş heryıl 5 cm toprak kayması yaşanan tepenin üzerinde * doğu illerinden malatyaya gelenleri garip boyasıyla selamlayan ortaokul kısmında 4 güzel yılımın geçtiği okul.

mal

(bkz: malatya anadolu lisesi)

malatya fen lisesi

kuruluş amacı bilim adamı yetiştirmek olan ama özellikle 2001 mezunları incelendiğinde yalnızca deli doktor ve mühendis yetiştirmiş olduğu anlaşılan * * eğitim yuvası. 3 yılın sanki 30 yıl gibi hatırlandığı anlata anlata bitirilemeyen hatıra deposu.

anadolu kaplanlari

malatyaspor un taraftarlarca bilinen adıdır.

beydagi

malatya ufuklarında tüm heybetiyle kendini gösteren toros sıra dağlarının görkemli bir elemanıdır. yaz aylarında bile doruklarında kar barındırması mümkündür.

hakan şükür

futbol topsuz alanda oynansa dünyanın en iyiyisi olcak futbolcu.

marmara üniversitesi diş hekimliği fakültesi

Nişantaşında bulunan otoritelerce türkiyenin en iyisi olarak gösterilen; öğrencilerinin kabus dolu 6 çile yılını tamamladıklarında hekim ünvanını alabildikleri ağız diş çene-yüz hastalıkları hastanesi ve eğitim yuvası

aşk acısı çeken erkek

kadın versiyonuna göre daha suskun, daha kırılgan, daha utangaç ve daha aşık olan insan türü