bugün

entry'ler (18)

yeni uu otomasyon sistemi

2006-2007 öğretim yılına giren öğrencinin çilesini kat kat artıran bir derse kayıt sistemi.hiç bir yetkilinin hiçbir açıklaması olmadan devamlı ileri bir tarihe atılan ders kayıtlarının sabır deneyici bir yöntemi.

haldun taner

ünlü oyunlarından biri keşanlı ali destanıdır.

xy kromozomlu

biyolojide genler konusunda işlenen ve erkekliği genler dilinde simgeleyen konudur.

dalgalar

FÜniversitelerin Fizik bölümlerinde okutulan lanet bir 2. sınıf dersidir. 6 soru için 10 sayfa çözüm yapılabilen ender derslerden biridir. Allah biz fizikçilere sabır versin

15 nisan 2006 vestel manisa fenerbahçe maçı

zannedersem 2005-2006 sezonunun şampiyonluğunu etkileyecek bir maç. iş çaykurrize vs galatasaray maçına bakar oda ayrı bir konu.

bes dakika sonra gelecegim

klasik esnaf yalanıdır. dükkanda sıkılan esnaf çareyi bu yazıyı yazarak kendini dışarı atmakta bulur.
bu yaznın çeşitli şekillerini görmüştüm
-5 dakka sorna gelicem gibi

deray

aya açılan kapı anlamına gelmektedir. eski kız arkadaşımın adıydı. pek kimsede olduğunu sanmıorum. zaten oda adının anlamını bilmiyordu ben bularak jest yapmıştım:D

terek

john derekin soy adının kırsal kesimde söylenişi (tam hatırlayamadım john derek umarım böyle yazılıyordur)

bursa

ilk geldiğimde üniversiteden heykele gittiğim zaman bu otobüsler bu bayırları nasıl çıkıo ıkınmadan die hayret etmiştim..bayırlardan oluşuyor..çık çık bitmiyor

paradoxy

evet evet o benim. her nekadar kendi nickim paradox olsada başkası kullanıomuş ossun dedik paradoxy yaptık..

93

Ali osman Sönmez kampüsünde 1 yılını geçirmiş geçirmek için oraya giderken sıkış tepiş bu köhne halk otobüse binen gençler adına yazıorum..Türkçe konuşmaktan aciz şöförlerin hakimiyetinde allaha emanet 1 yıl dile kolay:)

nilüfer

mutluysanız mutluyuz ilkesini içlerine işleyip çalışmak zorunda olan muavinlerin olduğu firma am çokta beğenerek seyahat ediyorum bursa-eskişehir arasını

planör

görünce insanın inanamadığı abi bu nası uçar diye hayretler içinde kaldığı bi havacılık aracı.
thk'nın inönüdeki merkezinde eğitimi verilmektedir.
havacılık topluluğunun 2 mt. kanatlı planör yarışması düzenleyeceğinide sölemeden geçmeyeyim.benim topluluğum sonuçta:D
http://www.havacilik.toplulugu.com

pilotaj

anadolu üniversitesi shyo(sivil havacılık yüksek okulu) 'nun türkiyedeki tek bölümlerinden bitanesidir.mezun oluğunuzda sivil pilot olursunuz ki okumak hiçte kolay değildir. okurken her hafta dünyanın büyük başkentlerine gidersiniz.özel yetenekle adam alırlar(torpil yok deselerde var) ben 3 yıldır uğraşıyorum yine denicem bu sene.ama siz denemeyin bana rakip çıkarmayın boş yere..

anadolu üniversitesi

kendi içinde bir şehirdir orası ve ben orayı çok özledim.. içeriye girmek için anadolu üni. kimlik kartını göstermeniz gerekir öle elini kolunu sallaya sallaya giremezsin. kampüsten dışarı çıkmak istemezsin.. gidip görülesi bir yer..

nefer

eskişehir sporun yeni yeni kurulan tribün grubu içinde arkadaşım var ama benim işim olmaz.. okadar gönül veriyolar es-esde artık süper lige çıksın gari

görükle

arkadaşların 1. sınıfta yangına görükle gitmeee diye espri yaptıran gelişmiş öğrenci yerleşkesi. bence küçük Eskişehirdir.

taskent

flintstones'taki şehiri akla getirir önce ama batı asyadaki Türk Devletlerinden olan Özbekistanın başkentidir. çokta kafiyeli başkent Taşkent :D