bugün

entry'ler (64)

okuduğun üniversiteyi söylemeden anlat

iktisadi ve idari bilimler fakültesi izmir'de kurulan ilk eğitim kurumlarındandır. Daha sonra Ege Üniversitesi ile birleştirilmiş ve 20 Temmuz 1982 yılında bağımsız bir üniversite olmuştur.

neden sevgilin yok

Çünkü zirve tek kişiliktir.

bir görselle kendini anlat

görsel

sabahın 5 inde sucuk ekmek yemek

Sabahın 5'inde yapılabilecek en güzel eylemdir.

anın görüntüsü

görsel
Cici kediler için uyku vakti

anın görüntüsü

görsel

1 yıl sonraya 1 not

Şu okulunu bitirir misin artık?? Çünkü ben çok sıkıldım.

efsane bilgisayar oyunları

Skyrim.

sigara içmeyen insan

Aklını kullanan insandır. Sigara masrafı yoktur. Yazın klimanın altından, kışın peteğin yanından sigara içmek için ayrılmaz. Ailesinden gizlemek için türlü çakallıklar düşünmez. Kötü kokmamak için çareler aramaz. Her şeyden önemlisi bile bile sağlığını bozmaz.

yazarların en sevdiği meyve

Çilektir. Reçeli güzeldir. Yemesi kolaydır, üst baş batırmaz. Pastaya en yakışan meyvedir. En çok tercih edilen meyveli süttür. Çilekli parlatıcı vazgeçilmezdir. Enfes bir meyvedir ya...

kışı güzel kılan detaylar

O kadar çok şey var ki. Battaniye altında içilen sıcak çikolatalar, giyilen yumuşacık çoraplar, yüzdeki makyajın terden akmaması ve bozulmadan saatlerce durması, alınan kiloların gizlenebilirliği, yumurtanın alerji yapmaması, güneş koruyucu sürmek zorunda olmamak... ve daha sayamadığım bir sürü şey.

türkiye de yaşanabilir en ideal şehir

Tartışmasız izmirdir.

aşk

Aşk kaç büyümden.
Aşk dön ölümden.
Aşk bir sebepten, gel gir dünyama.

bir saniye bile susmayan oda arkadaşı

(bkz: yeni ev arkadaşım)

erkek yazarların kadın yazarlarla kafayı bozması

insanı sözlükten soğutan durumdur. Hergün mutlaka sözlük kızlarının kültürsüz oluşu, sözlük kızlarının zekası bla bla bla gibi başlıklar gündem oluyor. Hayır tek derdiniz kadın yazarlara sallamaksa bence yeriniz burası değil beyler.

ağlamaktan gözlerin acıması

Bütün gün ağladıktan sonra artık gözünüzde yaş kalmayınca fark ettiğiniz durum. Çok çok çok acı çekiyor olmak lazım. Ben küçücük kedimi kucağımda kaybettiğim zaman bütün gün ağlamıştım. Sonuç ne yavrum geri döndü ne de acım azaldı.

evde gram yiyecek olmaması

Üniversiteliler için yeni eğitim-öğretim dönemi hayırlı olsundur.

instagram kullanan kızın asıl amacı

instagram kullanmak istemesidir.

kavga anında tatlı yiyip tatlı konuşalım diyen tip

Kavganın sonuç vermeyeceğini anlamıştır ya da karşısındakini kavga ederek kırmak istemiyecek kadar kibar bir insandır. Tam kavganın en hararetli yerinde bol fıstıklı bir baklava da fena olmaz hani.

onedio tarzı site isim önerisi

Ceotudent.