bugün

entry'ler (86)

karşı cinste aranan özellikler

-az çok akıllı olması.
-yabancı dizi izlemesi.
-müzik zevkinin güzel ve karışık olması.
-ingilizceden anlaması.

bunları bulursam şahsen evlenme teklif ederim. varsa böyle birisi özel mesajdan bana ulaşabilirler.

en cesur insan

aynı zamanda en fedai olan insandır.

hamile kadının otururken bacaklarını ayırması

(bkz: her an doğurmaya hazır olmak)

ninja kaplumbağalar daki inanılmaz mantık hatası

öyledir ki; kaplumbağalar asla ayağa kalkıp ninca hareketleri yapamazlar.

facebook fotoğraflarının vazgeçilmezleri

facebook fotoğraflarının en büyük vaz geçilmezi; photoshop yaptığını sanan ergen gençlerinin kulağına küpe yapmasıdır. birde resmi karartırlar photoshop un ağzına sıçıldığı noktadır. tebrik ederiz bunu yaptıysanız artık sizde dalga geçilecek kadar düşen bir ergen gencisiniz.

bir film karakterinin ismini nick yapan yazar

(bkz: zıpaydırmen)

emeğe saygı göstermek

yapılmaması gereken son şeylerden birisi olmalıdır. emeğe saygı göstermek önemlidir. emeğe saygı gösterelim, göstermeyenleri uyaralım.

ilk öpüşme esnasında göze kaçan sinek

öpüşmeyi berbat eder. kız "acaba bende mi sorun var?" gibisinden tavırlar içine yatar.

penis gören kız replikleri

(bkz: kızların klasik çığlığı altında kaybolmak)

uuserların metal müzikle tanışmaları

ilk başlara garip gelir ancak daha sonra kendine sıkı sıkı bağlıyabilir. bu devirde dikkatli olunması ve incelenmesi gerekir. ergen gençlerin vaz geçilmezidir. tabiki düzgün dinleyenlere lafımız yok ancak abartanlara var.

ben dağlarda uçan kuştum kanatlarımdan vuruldum

(bkz: edebi sözlerde gelinen son nokta)

hesap öderken cüzdandan masaya düşen prezervatif

bir insanın düşebileceği son noktadır. olaydan sonra bütün insanlar kişiden uzaklaşmaya başlarlar. (bkz: cüzdandaki prezervatifle babaya yakalanmak)

sabri sarıoğlu

futbolda "dağa taşa atmak" tabirini oluşturan oyuncudur.

pisten başka küfür bilmeyen erkek

(bkz: süt erkek)

sınıfta osurmak

çaktırıldıktan sonra hafif hafif uzama ihtiyacı duyulan, öğrencinin temel parçasını dışarıya salmasıdır.

sevgiye bakış açısının değişmesi

yaş ortalamasına ve sevgi oranına göre değişen bir durumdur. seven kişiye de bağlı olarak değişebilir. insanı "bir daha asla sevgili istemiyorum" tavırları içine sokabilir.

kayıp eşya bürosu

kaybolan eşyaların toplandığı yerdir. ancak gidildiğinde eski püskü çoğu şeyi bulabilmenize rağmen kendi malzemeniz eğer pahalı ise asla bulamazsınız. (bkz: cepcilik)

türk halkının seksomanyaklık derecesi

insanların yanlış anlamasından da ortaya çıkabilir. örneğin gazete. (bkz: bana bir sabah öğle akşam ver) (bkz: iç fesatlığı)

alternatif pipi isimleri

penise ismini dövme yaptırmak. (bkz: kahraman maraşlı abdullah)

otobüste yanındakinin mesajlaşmasına dahil olmak

bence öyle yazma, şöyle yazmalısın gibisinden laflar eden yaşlı amca ve teyzeler genellikle bu gruptadırlar. insanın canını fena halde sıkar yolculuğu berbat hale getirirler.