entry'ler (117)

sözlük yazarlarının league of legends hesapları

euw: aalazs
tr: utherydes
türk serverındaki hesap 17level daha.

braum

skilleriyle support(destek) karakteri olmasına rağmen oyuna baya bir renk getireceğe benzeyen 00.00 itibariyle league katılan yeni şampiyon.

eskişehirsporlu olmak

aşırı fanatizmdir. geçen gün halısahaya gittim arkadaşlarla bazıları da Galatasaray forması Fenerbahçe forması falan giymiş. bizden önceki takımda Eskişehirlilermiş(şansımızı sikim zaten hep bize denk gelir). bir küfür kıyamet demediklerini bırakmadı amın oğulları sikeyim böyle şehrin taraftarını dedim. hakareti falan geçtim onları zaten sıralamaya kalksam baya uzun olur. bir tane dalyarak emaneti getirin diye bağırıyordu oç. maçın ilk 15 dakikasını izleyip Es-Es tezahürat yapıp siktir olup gitti işsiz herifler. kısacası aşırı fanatizmin ülkemizdeki ağır örneklerindendir.

seninle geleceğim yok deyip terk eden sevgili

dürüst olan sevgilidir. cesurdur da ayrıca.

game of thrones

game of thrones yazarının yoğun isteği üzerine aksiyon sahneleri az strateji, planlar, çıkar ilişkileri ise fazla olan bir dizi olarak çekiliyordur. kısacası dizinin bir sezonunda toplamda 1-2 bölüm aksiyon, kan gövdeyi götürme görebilirsiniz. çok aksiyon istiyorsanız gidin bruce lee filmleri izlemenizi tavsiye ederim.

yapılan mı yoksa yapılmayan mı çok pişmanlık verir

yapılmayan sonradan pişmanlık verirken yapılan sadece başlarda biraz hassktr naptım lan ben den öteye gitmez.

nerelisin sorusuna ilçe ile cevap veren embesil

verdiği cevap karşıyakaysa embesil olmayan kişiliktir.

bir omzu açık tişört giyen kız

omzunda dövme sahibi bir insan olabilitesi yüksek kızdır.

ziggs

dansını riot elemanlarından birine borçlu olan lol şampiyonu. ip olarak 6300 verip açılanabilir.

anı yaşamak

(bkz: sieze the day) açıkcası herkes bu mantıkla yaşasa bir problem kalmaz gibi geliyor bana. kira derdiymiş fatura derdiymiş 240 krediymiş boş işler bunlar önemli olan hayattan keyif almaktır. elimden geldiğince yapmaya çalıştığım yaşam biçimi.

winamp

oldum olası sevemediğim player programı. nedense bana bir soğuk nevale gibi geliyordu hiç ısınamadım. çok mu anlam yüklemişim napmışım ben ya.

ilk defa yalan söyleyeceklere tavsiyeler

detay verin ama detaylara 3. tekilleri karıştırmayın.(örnek: Mehmet ile çiğ köfte yemeye gittim.yanlış.) ezberden söylemeyin, düşünüyormuş gibi bir görüntü de inandırıcılığınızı pekiştirebilir. yalanı söylediğiniz kişi erkekse detay verin zaten inanacaktır. lakin bayansa yalan söylediğiniz kişi o zaman detayları unutmayın sakın 2-3 gün sonra tekrar anlatmak zorunda kalabilirsiniz. detaylar önemlidir unutmayın.

jack nicholson vs robert de niro

jack nicholson\'ı destekleyeceğim büyük kapışma. adamın kaşı gözü ayrı oynayabiliyor. komedi filminde komik, dram filminde gözümüzü yaşlandıran kimi zaman güldüren karakter oluyor. robert de niroysa komedi filminde bile mahallemizin ağır abisi aynı oyunculuk aynı mimikler.*

sevgilisinden ayrılacaklara tavsiyeler

yüz yüze ayrılacaksanız ve bir mekanda oturacaksanız vereceğiniz siparişe dikkat edin. lekesi çıkmayan yiyecek içecek sipariş etmenizi önermem. benim tavsiyem su sipariş edin su temizdir. güneşin altında 1-2 saate kurur. yok illa ben kırmızı şarap içeceğim diyenlerdenseniz. şöyle bir tavsiyem daha var: yedek t-shirt yada gömlek.

geniş omuzlu erkek

dolmuşlarda baya sıkıntı yaşayan kişidir. zaten 4 kişilik yeri 5lemeye çalışan bir şoför vardır. sende geniş omuzlarınla arkaya yönelince pis bakışlara maruz kalırsın. ama nedense bu durum otobüste olmaz özel aracında bile olur otobüste olmuyor nedense.

kalkar kalkmaz yapılan ilk şey

komidindeki paketten bir adet sigara yakıp yatakta oturmak.

yüz vermeyen kiz

kedi-ciğer ilişkisine maruz kalacak olan kız. erkek siklenmediğini fark edince zaten güzel değil o ne biçim burun ya ben zaten ... sevmem diye geçiştirmeye çalışacaktır. geçiştirmelidir de.

çocukken yazarları etkileyen filmler

evde tek başına 1, evde tek başına 2 bir de problem çocuk serisi

onca hakaret üzerine sadece susan insan

sikine bile takmıyordur. yüksek ihtimalle ona hakaret ettiğinizi dahi fark etmeyen şahsiyettir. ya da benim hayalimde yarattığım kişi böyle diye düşündüm. ama kesinlikle hayran olunası insandır.

günün tek cümlelik özeti

hayal kırıklıkları getirdin bana.