bugün

entry'ler (14)

3 kelimeyle kendini tanıt

tembel
miskin
yorgun.

sevgilisi olduğu bilindiği halde teklif etmek

Mermiye kafa atmak gibi.

türkiye nin en güzel kadını

Fahriye Evcen Yengemiz.

en iyi godfather

Ramiz Karaeski namıdeğer Dayı gerisi hikaye.

ben bu yazıyı ona yazdım

keşke demiyorum ama bırak gitmeseydin iyidi be ama bekliyorum her gece her saat bekliyorum, bir mesaj atsan, bir haber yollasan yine geri dönsen, yine benim olsan bu hayatta aslinda çok bisey istemiyorum sen gel yeter sen gel sadece sen yetersin bana 5 ay oldu be insan hicmi unutamaz hala deliler gibi seviyorum seni be bunu okursan bi mesaj at Aşkbalım benim.

hayatında her şeyini kaybeden insan

artık sadece kazanabilcek insan.

ronaldo gaucho de assis moreira

En son 1998lilere futbolu sevdiren bresilyali futbolcu.

dayı

Ilk akla gelen dayı: Ramiz Karaeski'dir.

johnny sins

Alexis Texas, Aletta Ocean, Audrey Bitoni, Mia Malkova, Nikki Benz, ve Tori Black gibi rüya kadınlarla çinsel ilişkiye girip vidiyo kaydına alıp Internetde paylaşip bizim gibi abazaların ellerinde nasır cikmasina sebeb olandir o Johnny.

seks

Imam nikahından önce yapılması Zina olan.

köln

Hem yağmur yağan ve havanın hem soğuk oldu bir milyon kişili bi şehir işte o kadarda güzel değil.

ordu

Dereleri yukarı akamasını istenen bir şehir.

trabzonspor

Trabzonspor gururluların takımıdır, parada gözleri olmayanların takımıdır, fakir oğlan olarak zengin kızı sevmek gibidir, Şampiyon olmayı hayal eden ama olmicanı bilen ama bununla gurur duyan, başı dik göğüsü dik yürümekdir Trabzonsporlu olmak.

aşk

Aşk şeytanın en güçlü silahıdır, şeytanın hilesidir, aşk vardır ama bulunması çok zor.