bugün

ergenleri orgazma ulaştıracak haber. konser kesinleşmiş.

http://superkarga.com/jus...anbul-konseri-kesinlesti/

yapımda ve organizasyonda emeği geçen herkesin allah belasını versin!
maalesef duyrulmuş olan konser. acımız büyük.

konsere gittikleri takdirde kuzenimin çocuklarını kesmeyi düşünüyorum. e konser var çocuk kesmeden olur mu? giden çocukları keseceğim lan, gitmeyin.
Ergen sulanma rekoru kirilacaktir.
3 mayısta ıstanbul havalımanı dıs hatlar termınalını erkekler dolduracaktır. Kacabılen kacsın...
doğum günümü siyahlar içinde yas tutarak geçireceğimin nedeni olan konser. bana bu yapılır mıydı, başka gün mü bulamadınız konser yapacak? *
(bkz: nereye sıçacaklar)
Büyümix ve danone sponsor olmuştur.
herkesin internette ''sınaypır tuttum'' , ''şu kadar patlayıcı yerleştirdim'' , ''ajan olup dövücem'' gibi gereksiz lafları kullanmasını sağlayacak olan konserdir. ayrıca playback yapılacaktır.

şöyle bacağım kadar bi bilet fiyatı koysunlar da biraz ağladıklarını göriyim, ben godsmack için ağlamıştım ulan!

not: lan bi düşünsenize, böyle 18 yaş sınırı falan koyuyolar.
bir grup insanın konser alanına c4 ler yerleştirerek türkiyenin bieber sorunun kökten hallediceğini düşündüğüm konserdir efendim. Nice hatice bieber'ların ölmesi dileğiyle.
istanbul teknik üniversitesi stadyumu'nda gerçekleşecek olan konserdir.
Believe Tour adı altında Eylül 2012'den itibaren toplam 118 noktada verilecek konserlerin Türkiye ayağıdır. iTÜ stadında düzenlenecek olan konsere daha çok ergenlerin ve onlara göz kulak olmak adına bazı aile fertlerinin gideceği düşünülüyor.
çıkışta apaçilerin, çıkan kızları meslek lisesi önünde bekler gibi bekleyeceği konser.
(bkz: itülüler ağlıyor sayın seyirciler)

ayazağa kampüsü'nde olacakmış anladığım kadarıyla.
konser alanında bebek bezi dağıtımı yapılacakmış.

dip not : kondom mu bekliyordunuz amk ?
mahallenin apaçilerini toplayıp, çıkışta olay çıkaracağım konserdir, konserin olduğu gece sözlüğe giremezsem karakoldayım demek dir, organizasyonda emeği geçenleri ıslak odunla dövmek gerekir...
sanatsal anlamda bir şey ifade etmese de seksüel anlamda bir çok ergen için olmazsa olmazdır.
eşantiyon olarak sivilce kremi dağıtılacak olan konser.
usame amca bize kıyak yapsana iTÜ Stadyumu bombalasana.
rezilliktir, istanbul böyle bir faciayı kaldırabilir mi acaba diye düşünmüyor değilim.
18 yaş sınırı gelse bu konsere sahneye çıksa velet konser alanı bomboş.
hadise'nin vip bilet aldığı konser.
ergen.avi olacaktır.
ismail yk ile birde düet yaparsa tadından yenmez.
konsere bilet alanlar mimlenmelidir.
biletleri ciddi ciddi tükenmek üzere olan konser. ciddi ciddi lan. aç bak. vay ülkem benim.