entry'ler (15)

emmanuel eboue

an itibari ile habertürkün galatasaraya transfer olduğunu iddaa ettiği oyuncu..

hilal cebeci

Yakında brazzersde görürsem şaşırmayacağım kişilerdendir.

yazısı çirkin olan insan

bkz: Ben :S

yaramaz misafir çocuğunu annesi görmeden dövmek

çocuklar hiç bir şey anlamayan mahluklar. ne derseniz deyin gene anlamaz aq veledleri hele yaramazsa dayak şart *

aşk acısını hafifletmek için gerekli materyaller

bir tane karı lazım hafifletmek için... ne zaman yazar olucam ki ?

patrona naber lan yarram demek

patronu son kez görüyorsun demektir. ben çaylaklığın neyse......

100 lirayla 1 ay geçinmenin sırları

böyle bir sır yoktur. * çaylaklık dönemi karakteri tamamlayalım. *

7 sene üniversite okuyan öğrenci

oyunu fazla kaçıran öğrencidir. Çaylak olduğum için 40 karaktere tamamlıyorum *

ergenekon davası

türkiyenin gelişmesi için önemli bir adımdır.

kobe bryant

adı beşiktaş ile anılan ve büyük ihtimalle lökavt bitene kadar bjknin yapacağı çook çook riskli bir transfer.. bkz : sezon ortasında lökavt biterse bjkde çöker.

rasim ozan kütahyalı

taraf gazetesinin taraflı adamı fenerbahçenin kesinlikle küme düşülrülmesinden yana olması kendisine karşı sempatimi artırmıştır. *

felipe melo de carvalho

Brezilya milli takımının dünya kupasından elenmesine sebep olan adam italyada yılın altın bidonu seçilmiştir ve şu anda adı Galatasaray ile anılmaktadır.

insanlar susuzluktan ölürken günde 3 kez duş almak

o suyu onlara gönderecek halimiz yokya gerçi haftada en fazla 3 kere duş alırım ama böyle düşünmek yanlış onların suçu yok ama elimizden gelen bir şey yok ...

galatasaray

2008 yılında kazandığı şampiyonluktan sonra hiç bir başarısı olmayan ve ısrarla oyuncularını düzeltmeyen bir takım. Şuan içerisinde olduğu dönemde iki stoper bir sol bek iki sağ açık bir forvet bir ön libero ya ihtiyacı olan takım...

20 temmuz 2011 galatasaray twente maçı

Galatasaray defansına transfer yaptıracak hazırlık maçlarının başlangıcıdır bu olay Inter - Liverpool - R. Madrid maçları ile perişan olan defansa takviyeler yapmayı sağlıyacaktır. Bu maçta Galatasaray'ın etkili atağı yoktur. Her şekilde Twente ezmiştir Galasaray'ı. Bu maçla beraber 4 - 5 tane transfer gerektiğini gördük ki diğer maçlarla da inşallah t. direktörümüz ve başkanımızda görecektir *