bugün

entry'ler (17)

the wire

imdb de dolaşırken görüdüğüm, yüksek puanıyla dikkatimi çeken tv serisidir. altyazıları daha piyasaya çıkmış aşırı derecede argo konuşulan ve her sezon başka bir konuyu ele alan güzel bir yapımdır. şehir efsanesi midir bilinmez 5 sezon süren dizi için senariste daha fazla çekelim teklifi gitmiştir ve senarist ben anlatmam gerekeni anlattım bundan sonrası uydurma olur diye geri çevirmiştir. prensipli elemandır.

atatürk düşmanı edebiyat öğretmeni

nerden geldiğini unutan hadsizdir. okumuş ama adam olamamıştır. öğrencisi olmak istemediğim öğretmendir. muhtemelen akp sayesinde atanmış ve rahat rahat sallıyordur.

bölüm başına 40 000 tl ücret alan dizi oyuncuları

iki mimikle bana göre haksız kazanç elde eden insanlardır. çok çalıştıkları da bir gerçektir ama bende çok çalışıyorum. sinir oldum.

uludağ sözlük vs inci sözlük

android uygulaması olaydı iyiydi. ama böyle de iyi üzmeyelim sözlüğü sevelim. he bir de arada seviye farkı vardır ki uçurum gibi.

orhan gencebay denince akla gelenler

arkadaşlar hazır mısınız? gelir aklıma hazırım dediğim de olur arada

sözlük yazarlarının en sevdiği tarkan şarkısı

(bkz: sen başkasın) çalsaydı şimdi fena olmazdı. işe sövmeme ramak kaldı sanırım.

paketteki son sigara

otlakçılardan korunmak için iyi bahanedir. diğer paketi belli etmemek esastır.

en uzun çalışma saatlerinin türkiye de olması

en pahalı benzinin türkiye de olmasıyla ölümüne kapışır diye düşünmüyor değilim.

barcelona nın resmi sayfasından bayramı kutlaması

ticari nezaketin gerektirdiği bir harekettir. çok abartmaya gerek yoktur. hoş harekettir ama

milli bayramların bayrak sallama bayramı olması

ayıplanacak bir harekettir. ama buna ses çıkarmamakta ayıba ortak olmaktır. yazık ne hallere geldik.

evrim yoktur diyenleri göt edecek muz gerçeği

maymunları güldüren başlıktır. her yediğimiz şey için bir hayvandan geliyorsak aslan başlı, at kafalı, ahtapot kollu, deniz anası olmamız gerekmezmiydi gibi düşündüren ve anında çöpe atılacak bir tezdir.

hevesi kursakta bırakan cümleler

biz sizi arıcaz. bunun kadar pis cümle görmedim. ayıptır etmeyin. not:aramadılar

vücut geliştirme

spor salonuna dünyanın parasını verip, tembellikten gidememek itibariyle yapamadığım şeydir.

2012 kpss ortaöğretim önlisans sonuçları

71.93 le memurluğu bir sonraki sınava ertelediğim sonuçtur. bir sonrakinde ne olur bilinmez ama olur arada oyle

teşekkür ederim yerine mersi diyen kültürlü

önemli değil yerine rica ederim diyen kültürlüdür. hoş insandır , alışkın olmayanlar ne diyor lan bu entel diyebilir. bozma kendini kültürlü

ayrılık acısını dindirmek için öneriler

o acı çekilecek! montla sıçsan da yetersiz gibi

çaylaksınız

çıraklık dönemi de denilebilir. yazarlığa terfi için dikkatli entryler girilir. heyecanı vardır ama olur arada oyle