bugün

entry'ler (123)

türk erkeklerindeki vücut geliştirme merakı

kimde ne eksikse onun için uğraşır demiş ya Napolyon.. şaka şaka iyidir sağlıklı vücut.

ford mondeo vs volkswagen passat

kirmizi mondeo ilk gordugumde asik oldum. dik bir yokusta parketmisti heryerinden asalet akiyordu. damarlarimda kanin ilik ilik aktigini hissetmistim. galiba 2. defa asik oluyordum. beni icine alsa ucursa boyle uzun yola ciksak yol hic bitmese. kollarında kendimi guvende hissetsem ulan kiz gibi asik olmusum resmen. passatta guzel tabi gri olani ama sadece guzel nerede ruh, ic guzellik.

şeriat isteyen insana söylenebilecek tek laf

sorun sistemde mi yoksa insanda mı? eğer insanda ise hangi sistem gelirse gelsin değişen birşey olmayacak.

selam verdim rüşvet değil deye almadılar...

osmanlı şeriati yok muydu? hemde kanuni sultan süleyman zamanı. imparatorluğun en ihtişamlı zamanları. yani sorun insanda.

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/şikâyetnâme

abdde yanağı sıkılan karaoğlanlar görmek istiyorum

o yanagı sıkılan karaoglan dediginiz insan kıbrısı kurtardı. Peki bazıları ne yaptı?

mustafa kemal atatürk

her zor gunumuzde oldugu gibi bugunde atama sariliyoruz. Fakat bunu yapanlarin bir cogu koca gotunu kaldirip oy vermeye bile gitmeyecek. hic bana kufretmeyin. cumhurbaskani secimini hatirlayin. o gun deniz kum gunes yapanlar evlerine donup oylarini kullansa belki bugun anayasa degisikligini konusmuyorduk

1 milyon dolar verseler en iyi dostunu satar mısın

dostu gectim arkadas yoldas olacak biri olsa bile satmamda yokki * 3 kurusa bile satiliyoruz dostlar

birden odaya 35 çıplak zencinin girmesi

rüyalarda yaşıyor bazı ibneler.

elektiriğin mantıksız olması

(bkz: dünya aslında düzdür)

neden uzaya düşmüyoruz lan o zaman

sokakta yürürken durup kedi seven erkek

sizin kafanıza sokayım ben piçler. unutttugum masumiyeti samimiyeti anlık tatmamı saglayan, o. cocuklarindan bir an olsun uzaklasip huzur buldugum olaydir kedi sevmek. ulan herkes sizin gibi malak mı kediyle kopekle kari kiz dusurmeye calissin. bunu ihtimal dahilinde gorebilmek bile ruh halinizi ortaya koyuyor

açıkta süt satışının yasaklanması

son zamanlarda duyduğum en doğru karardır. yeterli hijyen koşullarını sağlamayan ürünler evlere kesinlikle girememeli. sütün sağıldığı ortam pis, kova pis, varsa sağma makinesi de pis. sağıldıktan sonra soğuk zincir kavramı yok. üstüne çamaşır sodası gibi ürünler bozulmaması amacıyla içine katılıyor. nereden tutarsan elinde kalıyor.

Ne yapılmalı?

üreticiye gerekli eğitimler verilmeli.

büyük firmalara sıkı denetim ile belirli fiyatın altında alım yapması yasaklanmalı.

süt toplama merkezleri artırılmalı.

hayvanlarda veteriner denetimleri artırılmalı.

yazarların favori markaları

Bugüne kadar en memnun kaldığım ürünler düşük beklenti ile edindiğim fakat sonrasında memnuniyetimi kazanmış urunlerdir.

(bkz: Renault Symbol)
(bkz: Samsung Galaxy J7)
(bkz: Besiktas küçük heykeldeki köfteci dayı)

migros

Ülkede işini doğru düzgün yapan firmaların bir araya geldiği, mağazalarında satılan ürünlerin arkasında duran müşteri odaklı düşünen kurumsal bir şirkettir. Sanirim son zamanlarda pahalı imajını kalite algısını kırmadan kaldırmak istiyorlar. Kendi markalı ürünlerin fiyatları diğer marketler ile aynı fiyatta gözükmekte. ebroşür gibi uygulamalardan takip ettiğim kadarıyla böyle gözüküyor durum. Bence imajını bozmamali.

ilkokulda hiç andımız okumamış çocuk

2 kere okumuştum hatırladığım kadarıyla. Ilk defa topluluk karşısına çıkmanın nasıl bir his olduğunu orada tatmistim. Benim için büyük diğer öğrenciler için küçük bu olaydı galiba

sen alevisin sen sünni sen solcusun sen de sağcı

ulan beni ayrıştırmayı unutmuşsunuz. Hem bunlar yetmezki daha türkü kürtü lazi çerkezi falan var bir işi de yarım yapmayın be

uludağ sözlük olarak başkanlığa hayır diyoruz

Bu referandum ile insanlar nasıl bir ülkede yaşamak istediğini belirteceklerdir. Ben gerçekten toplumun 2 adım ilerisini göremeyecek kadar kör olduğunu düşünmüyorum. Normalde düşünmeden evet basacaklarin bile aklındaki soru isareti ya sonrası? Benim oyum hayır olacak.

zencilere kibar dilde ne denir

esmer tenli
çifte kavrulmuş
kavruk tenli
ama zenci de aşağılayıcı bir kelime değil bizim kulturumuzde.

alınacak kızın değerini düşüren şeyler

2. elini alacaklar çok dikkatli olmalıdır. piyasada vurugu olmayanı bulmak zor. 90 model yerine 80 modeller tercih sebebidir.

bir türk olarak kürdistan ı destekliyorum

sonuna kadar haklıdır gitsinler kuzey ırakta falan kursunlar devletlerini.

98 saattir sigara içmemiş insan

ne zaman sigarayı biraksam içimden bir ses lan nasılsa dayanamayacaksin ne zorluyon diyor. kostura kostura paket almaya gidiyorum bende.

sözlük yazarlarının telefon modelleri

discovery.