1. 1.
  bulundukları sınıfın iki ezeli rakibi.

  işçilik, malzeme kalitesi ve başka hiçbir araçta bulunmayan karakteri ile passat alırken; yol tutuş, sürüş keyfi, donanım ve konfor ile mondeo bir adım öne geçer.

  ya da şöyle diyelim; passat bir fenomendir, mondeo ise eğlenceli, şöhretli bir troll.

  2015 yılında, ya mondeo mk5 ile durumu eşitleyecek, ya da passat bulunduğu sınıfın ezeli sahibi olarak ilelebet payidar kalacak.
  2 ... scrikss
 2. 2.
  volkswagen araçlarının birçoğunda dsg şanzıman hatası bulunmakta. birçok ülkede araçlarını geri çağırıyorlar, türkiyede ise böyle bir durum olmadığı gibi servisler kendi hatalarını bile kabul etmeyip size kitliyorlar sonuçlarını.
  kuzu kurdun yollar fordun.
  3 ... pindarus
 3. 3.
  Almanın araba ürettiği yerde amerikalı ancak depoyu doldurur.
  2 ... flat head
 4. 4.
  (bkz: kangal alır)
  2 ... memocan2468
 5. 5.
  bu sefer bunun almasını istediğim versus;

  http://www.autoexpress.co...ease-date-price-and-specs
  2 ... scrikss
 6. 6.
  lancia thema der geçerim.
  1 ... jarrus
 7. 7.
  kısıtlı motor seçeneklerinden dolayı yeni mondeo'nun 1-0 yenik başladığı versus.
  ... scrikss
 8. 8.
  Passat'ın alacağı versus. Sebebi Volkswagen.
  ... ecevit mavisi
 9. 9.
  Mondeo'nun yeni makyajlanmış hali piyasaya çıktı; belki seçenekler arttırılmıştır. Görünümü passat'a göre çok hoş olmuş.
  ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 10. 10.
  yeni modeo´nun amerika´da piyasaya girisi 3 yil öncedir. ne yazik ki dünya piyasasina 3 yil gecikme ile girmis olmasi bir dezavantaj gibi görünse de, dizayn olarak passat´in 2015 modelinden daha üstün görünmektedir.
  mondeo eski karesörilerinde ic hacime önem verirken, passat tipik diger volkswagen familyasinda bulunan diger otomobiller gibi izolasyon yüzünden hacimden hep kaybetmekteydi. mondeo bu yeni spor dizayni ile ic hacimden bolca kaybetmis ve ic hacim kiyaslamasinda passat´in altina düsmüstür.

  fakat; bu otomobili bir 2012 passat´i ile kiyaslayacak olursak; passat bu mondeo´nun yakinindan bile gecemiyecek durumdadir. buna ragmen fiyat olarak 2015 passat´tindan daha ucuz olmasi avantajinadir. ayrica; eski mondeo´lara göre daha kaliteli materiyal kullanmalari da dikkat cekicidir. genel olarak 2015 modellerinde bu iki rakibten kil payi passat´in alacagi kiyaslamadir.

  fakat; bütün passat ve mondeo modelleri kiyaslandiginda özellikle fiyat ve performans olarak mondeo passat´in önünde olmustur.

  sonuc olarak her ikisi de a´dan b´ye götürür.

  passat ve mondeo konusunda daha fazla bilgi isteyenler mesaj kutumu isiklandirabilirler.
  2 -1 ... kultursuz dinazor