bugün

entry'ler (26)

tuvalette sular kesilirse yapilabilecekler

su gelene kadar tuvalet kağıtlarıyla uçak, gemi ve bilimum hayvan yapılarak suyun gelmesi beklenir.en uzağa giden uçağı yapmak isterken aerodinamiğin incelikleri öğrenilir, kaç katlı ve hangi büyüklükte tuvalet kağıdının gemiyi daha uzun süre idrarlı suda tutabileceği öğrenilir. ankaradaki arkadaşların origami sanatını yeterince geliştirebilecekleri de aşikardır.

karsisindakinin ismiyle kendi ismini karistirmak

saat: 00:30. içinde bulunduğumuz günün ilk saatleri. Televizyon karşısında, digiturk un 90.-100. kanallar arasına sıraladığı müzik kanallarında sırayla ilerliyorum. 96. kanalda tanıdık bir yüz. Evet, kral tv nin henüz izlenebilir olduğu zamanlardan bir vj. Zamanında arkadaşlarla birbirimize küfür etmek için kullandığımız bir isim: vj bülent. Gecenin bir yarısına koymuşlar adamı. Çaresiz, bir süre izliyorum. Freud'un psikanalitik çözümlemesini anlatır bir tavırda anlatıyor gereksiz düşüncelerini. o an bir telefon bağlantısı oluyor. Arayan Malatya dan Adem. Diyaloğu aynen aktarıyorum:

(Adem : A , Bülo : B)

A: Bülent bey, iyi akşamlar, nasılsınız?

B: Bomba gibiyiz efendim; siz nasılsınız?

A: Sağolun. Programınızı severek izliyoruz.

B: Nereden arayosunuz bizi ,Adem bey?

A: Malatyadan arıyorum.

B: Ooo, kaysısı meşhurdur oranın değil mi ,"ibrahim bey"?
A: Adım Adem. Evet meşhurdur.

B: Ay özür dilerim, Malatyadan bi ibrahim bey aramıştı daha önce, onunla karıştırdım. Ben çok severim kaysıyı "ibrahim bey".

A: Adem ben. Size yollayalım o zaman.

B: Ay ne güzel olur, "Ahmet bey".

A: (Adem artık aldırmaz.) Memnuniyetle Bülent bey.

B: Peki hangi şarkıyı istersiniz "Bülent bey"? ( koltuktan yere düştüm,oha artık, adam kendi adıyla, adamın adını karıştırdı)

eski sevgiliden geriye kalanlar

cornetto külahının dibindeki çikolata.

turkceye girmeye calisan kelimeler

yapılabilite
(bkz: pınar altuğ türkçesi)

yaran youtube yorumları

ajdar ın alihan dan dayak yeme videosu altındaki yorumlar:

->ajdarın ses tellerini sikimm

->ajdarda vuran eller kırılsın alihanın ta amına koyum

->bu alihan malı da kendini yakmaya çalışan sikim kadar boylu herif değil mi?

->eline sağlık alihan abii ben olsaydım kafasına sıçardım:) tebrikler

->hepimiz ajdarız

avril lavigne nin gecirdigi degisim

(bkz: minyonların sevgilisi)

şehirler arası otobüs insanları

15.gözünde gözlük, boynunda vücuduna yapışmış halde bulunan tarz bağlanmış kaşkoluyla nietzsche okuyan filozof görünümlü antilop: okuduğu kitaptan bişey anlamaz, amaç sadece gösteriştir. eliyle sürekli çene bölgesindeki kirli sakalını okşar. mola yerinde kıçından çıkardığı mokaçinosunu yudumlar. Ama kendini british airways vip class yolcusu sanan antilop farkında değildir ki; o da şampiyon hersekli turizmle gitmektir, ben de.

alternatif nufus cuzdani dogum yerleri

(bkz: güneşin ufka değdiği yer)

deniz makarnasi

4 yaşındaki kuzenimin denizde üzerine s.çmasıyla bolognez soslu olmuş makarnadır.

nokia 6230i

yedi tane şarj çubuğundan ilk ikisi uzun süre giden sonrakiler ikişer saat arayla kaybolan telefon. yeni modeller çıktıkca değerini yitirse de ses kalitesi ve fotoğraf kalitesi açısından hala yenilerle yarışabilir.

yaran başlıklar

(bkz: osurduktan sonra sicakliğini hissetmek)

adnan polat

koneyi getirmek için hollandaya uçmuş yönetici.

7 yılda bitirilesi bölümler

tıp fakülteleri için normal eğitim süresidir (hazırlıkla birlikte).

bir tane bile sinav cekemeyen dallamalar

savunma mekanizması "şınavda kaybeden otsbirde kazanır" dır.

televizyonun üstündeki dantelli örtü

bi arkadaşın bilgisayar monitorü üzerinde dantelli örtü gördükten sonra tv üzerinde hiç de ilginç gelmeyen gelenek. plazma tv aldıklarını öğrendiğimde annesin nasıl bir çözüm bulduğu da merak ettiklerimin başında gelmektedir.

imvu

chat yaparken, 3 boyutlu karekterinizi the simsteki gibi yönlendirebileceğiniz ortam. ancak turk kullanıcı sayısı çok az.iyi arkadaşlar bulursanız çok eğlenebilirsiniz.

afraid to shoot strangers

2:50 ve 3:40 arası bolumun uzerimde anestezik etki yaptığı parça. iniş çıkışları o kadar çoktur ki kalp atışlarınız şarkı boyunca 60 ile 180 arasında sürekli hareket eeder.

2007 avrupa basketbol şampiyonası

dunya şampiyonasındaki başarının arından çok büyük hedeflerle gidecegimiz, nba yıldızlarıyla süslenmiş kadromuzla büyük bir başarı beklediğimiz şampiyona. resmi internet sitesinde türkiye nin star player ı olarak ersan ilyasova nın gösterilmesi de ilginç bir detaydır.

türk telekom

şu anda beni soktuğu sinir krizinin boyutuna baktığımda, tüm hücrelerime adrenalin banyosu yaptırmış şirket. Hem bi b.ka yaramıyor, hem de dünyanın en pahalısı. s.ttrin lan ordan.

metallica vs iron maiden

An itibariyle sozlukte, entry sayısına göre 194 - 78 metallica nın onde olduğu karşılaşmadır.