bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    işletim sistemi olmamasıyla beni hayal kırıklığına uğratan cep telefonu modeli.
    1 ... anthrax
  2. 2.
    sarji cok cabuk biten rus gibi telefon.
    1 -1 ... laz pacino
  3. 3.
    işletim sitemi olup olmaması pekte sorun olmayan kamerası ışıklı ortamda harikalar yaratabilen işletim sitemi isteyenin 6630 gibi bişii alması makul olan küçük ve şık telefon
    -2 ... six feet dive
  4. 4.
    noki 6230 un injection modeli.daha az yakar...
    1 ... karga
  5. 5.
    http://mobimarket.com.ua/foto/nokia/6230i-1.jpg
    ... trinfr
  6. 6.
    Ufak boyutları*,estetik gorünüşü,1.3 megapiksel kamerasıyla bir telefondan isteyebileceğim tüm özelliklere sahip olan cihaz..Ses ve fotoğraf kalitesi son derece iyidir,menuleri hızlıdır ve nokia dır..Eğer teknoloji manyağı değilim,ufak olsun,fotoğraf ceksin,bluetoothu olsun diyorsanız şiddetle tavsiye edilir..
    1 ... eric cantona
  7. 7.
    çok sağlam telefon modelidir. uludağ telesiyejden aşağı düşmüş ancak sadece köşesi hafif zedelenmiş oha denilesi telefondur.
    ... insan
  8. 8.
    bir fotoğraf çekiyor o elinizdeki profosyonel conan dijital makinalar şaşa kalır valla. * farkı resimleri bilgisaya attığınızda görürsünüz. hoparlörden çıkardığı sesi sony waio laptop çıkarmıyor öyle söyleyeyim.
    1 ... pantalassa
  9. 9.
    takibini 2002 yılından sonra yetişemeyip bıraktığım nokia nın, bilmem kaç yüzüncü modeli.
    ... vianegativa
  10. 10.
    çok sağlam bir telefondur. laptop yerine kendisinden müzik dinlettirecek harika bir ses sistemine sahiptir. ancak çıkan yeni modellere kayıtsız kalmanızı engellemeyez.
    ... kunefe