bugün

http://www.facebook.com/photo.php?v=10151084701853485

evlilik programına katılmış bir kadının adeta kendini pazarlarmışçasına taliplisine söylediği söz. ulan erkek senin mazot paranı karşılamak zorunda mı. kadın deyince kendi kendine bakamayan başkasına muhtaç bir varlık geliyor aklıma bu tipleri görünce.
he bir de dizel araba almış te allam yaaa...
ağzı, burnu, kulağı ayrı oynayıp değişik mimikler kullanan kadınımsı beyanıdır.
özel uçağı olan kişi beyanı.
şahsen adamın yerinde olsam

"senin gibi karınında seni burada pazarlayanında a*ına ğoyim" diyip kalkardım.
(bkz: I m turkish man diesel)

Bilen bilir.
beyler sövmeyin karı parayla o kadar bozmuşsa kafayı tazminat koparmak için sözlüğü dava eder amk. Ben çeker giderdim bu kim lan diye. Gören angelina jolie sanacak.
Sen 2 mılyar sen 5 yüz mılyon sen bu parayı ne yaptın.
(bkz: Çay şakirtin mazotudur)
uzun yol şoförü olabilir.
tabi motor böyle olursa 10 bin bile yetmez.
Bu konu hakkinda facebookta gordugum ve hakli buldugum yorum aynen soyle :

"Eğer para istiyorsan git çalış, evlilik adı altında herhangi bir adamın parasını herhangi bir sebep ile haksız yere alamazsın. O adam muhtemelen 2.500 gibi bir maaşla hayatını gayet güzel geçirebilir ve günlük cinsel ihtiyacını giderebilir ve senin hayatta bir anlamın kalmaz."
niye sen motor musun kardeş diye cevaplanacak sözdür. öyle söze böyle söz makuldur.
Benzin deseydin daha inandırıcı olurdu.
kaşı gözü ayrı oynayan kadının sarf ettiği aciz sözler.
türk toplumunun geldiği noktayı gösteriyor.

ağzının ortasına tezek küreğinin tersini vurmak istiyorum şu an!
bu lafa verilebilecek en doğru cevap lan siz kendinizi ne zannediyorsunuz olur.

hem terbiyeyi elden bırakmazsınız, hem de inceden karşı tarafı haşlarsınız.
buradan haykırıyorum.
orospuluk hayatta kalabilmek, belki çocuğunu okutabilmek için bedenini satan insanlar değildir. orospuluk aha da tam budur !
bu motora mazot konmaz. 10 numara yağ koyacaksın. ömrü bittiğinde, yeni motor alırsın.
Bisiklete binerseniz yeter.
evliliği, bir adam beni sürekli sikecekse aha da benim ederim ve kriterlerim budur olarak gören kadınımsı beyanı.

bir nevi kadrolu eskort işte.

"sana o kadar para harcayacağıma günlüğü 100 dolardan ayda 30 farklı rusu bafilerim daha iyi." diyebilirdi.

ama dolar olmuş 2.7 tl amonyum. ondan diyememiştir kesin.
Kaşı gözü farklı oynayan bir kaşarın kendini pahalıdan satma çabası sonucu kurduğu cümledir. Tamam bacım biz de aracımıza yakıt alıyoruz ama sanırsın ilaç mümessili olup şirket arabası kullanıyor. Bugün en verimsiz dizel araba 100 kilometrede 8 litre yaksa ve litresini 3,75 tl den saysak 667 litre civarı yapar ve bu mazotla yaklaşık 8300 km yol alırsın.
Kadının kası gözü ayrı oynuyor zaten ona talip olan erkekte de bi sıkıntı var yüzde yüz yani aylık 10.000 lira geliri olsun yine onun gözünü doyuramaz be tipe bak evde kalmaya mahkum o gacı.
Gideri çok ama gideri yok;

görsel

Tanım: götüne akaryakıt pompa sokulası mal beyanı.

Ekleme: gözler de nereye bakıyorsa..
o yetmez dediği andaki surat ifadesinin tam ortasına benzinci pompasıyla vurasın gelir.
bak bak 2,5 milyara ben yaklaşık 10 bin kilometre yol yapıyorum. bana bile bu yolda yetiyorken, sen nasıl bir "yollu"sunki sana yetmiyor.
Kadın otobüs şöförü beyler.
(bkz: ulan mülayim otobüsün olayım)
kadın bildiğin motor.
hatta aşınmış bir motor çok yakıyor.