bugün

entry'ler (20)

11 haziran 2023 fenerbahçe başakşehir maçı

Gerçekleri tarih yazar. Tarihi de Galatasaray.

ankara da yağmursuz gün olmaması

Kafanızı kaldıdığınızda bakacak bir gökyüzü bulamadığınızda mı anlayacaksınız dünyanın cennet olabileceğini?

para

Çok şey dir ama her şey değildir. Nefes kesilince kesilir her şey.

ayasofya

Ayasofya şu anda camii statüsündedir. Ve camiilere ırk farkı olmaksızın çıplak girilmez. Arkadaşlar hafta sonu istanbul a gidin de tarihi yarımadayı kimlerin parasını basıl gezdiğine bakın. Yeni dünya eskortları tin tin dolaşıyorlar. Bildiğimiz plaj kıyaferleriyle adam camii ye girebiliyor. Eğer hala kıyamet kopmadıysa bu sıcakta Allah tan utanıp oraları görmek için gezen insanların terlerinin hatırına kopmuyor.

su içmek

Su biterse hayat biter. Ekmek biterse bitmeyebilir ama su biterse insan ölür.

izmir denince akla gelen şeyler

izmir güzelliktir. Güzellik de bakım ve özen gerektirir. Bizim olan bizimdir. Ve de güzel kalmalıdır.

istanbul u gezmenin çok zor olması

istanbul istanbul olalı böyle işgal edilmedi. Adım atacak yer yok. Herşey pahalı herşey paralı. istanbul Türk ise Türk kalmalı.

izmir depremi

11 Haziran izmir yakınlarında fena sallayan depremmiş.

sevmediği insanla evlenen kız

insanlar yanılabilir. Unutmamak gereken şey şudur ne arıyorsan o oluyorsun zamanla.

sözlük yazarlarının intihar etmeme nedenleri

Evladın olması. Bu dünyada bir yaralı parmağa işemeden ölüp öbür hayatında sen neler yaptın anlat bakalım dendiğinde cevap veremeyecek olma ihtimali.

film önerileri

Dizi tavsiyesidir. inside no 9 ingiliz kara komedi filmi.

100 bin lira için yapabileceğiniz en extrem şey

Sigarayı bırakırım. Net. Sonra isteyip alamadığım yeni kitaplar alırım. Sonra kalanını altın alıp kenara atarım.

en iyi aşk yaşayabilecek burç ikilisi

Bence Balık kadını akrep erkeğidir. Ölüm de bile birbirlerine sarılabilirler.

açıkbeyin

Profesör Doktor Sinan Canan tarafından kuruluşuna öncülük yapılmış, insanın anlam arayışında büyük yardımları dokunabilecek bir Akademi oluşumudur. Yakın zamanda yaşadığımız büyük toplumsal çöküşün etkilerinin en yakin şekilde tartışılacağı bir seminer planlaması var. Ölüm gerçeği ile hiç bir risk almadan oturduğunuz yerden yüzleşebilmek bence çağımızın mucizelerinden ve internetin faydalı nimetlerinden. Faydalanmak isteyen insanlar başvurabilir ve vurmalıdır da. Saygılar.

kabz hali

Ruhun ki ise fena bedenin ki geçer bir şekilde.

suriye deki gençlerin günlük yaşantıları

(bkz: denek değil demek olacak idi doğrusu vesselam)

kocanıza mini şort giydirir misiniz

Kendileri giymezler zaten eşofman ile markete dahi gitmezler.

yanlızlık bakanlığı

Japonya kurdu. Babalar gibi. 14 Haziran Babalar günü yaklaşıyorken. Biz de kursak çok güzel olmaz mı? Ben talibim.

sözlükteki erkek rolü yapan kadınları ifşalıyoruz

yazıyorum yazıyorum yazıyorum nowayout152.

en şerefsiz erkek isimleri

Hani olmaz olsun öyle isim dersin ya hah işte o dur en olmayacak isim hele bir de yere batasıca bile diyemezsin hah işte o dur o isim. Ama isimler sadece illüzyondur .