bugün

entry'ler (25)

günaydın sözlük

ne gün aydı, ne neşeli kalktık . alarm 7.30'da çalıyor, gecenin zifiri karanlığında kalkmış gibi hissediyorum.

sennheiser

Momentum True Wireless 3'e sahibim. sağ kulaklıktan ses gelmiyor diye servise gönderdiğimde direk sıfır gönderdiler. TR'de yetkili servis Bircom sanırım. iyi müşteri hizmetlerine sahipler.

kafayı boşaltma taktikleri

hava buz gibi değilse, güzel doğa yürüyüşleri. istanbul anadolu yakası için polonezköy ideal.
görsel

laik kızlarının göğüslerinin daha ellenesi olması

Yobazların hayalleri. Gerçi merhaba bile diyemeyecekleri kızlara ancak başlık açarak buradan lakırdı yapabiliyorlar.

anın görüntüsü

görsel

beşiktaş

en büyük derdim bu aralar.

sevgiliye alınabilecek en güzel yeni yıl hediyesi

hediye almayı hiç beceremeyen biri olarak genelde ihtiyacı olan şeyleri almaya çalışırdım.

anın görüntüsü

görsel

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

dümdüz anı yaşamak istiyorum. doğrusu yanlışını yargılamadan, kim ne der diye sorgulamadan. niye çok zor ki ?

bugün nasıl uyandınız

bambaşka bir güne uyandım bambaşka bir geceye yatıyorum. hayat gerçekten plan yamaya izin vermiyor.

kadınların her yeri piyasaya çevirmesi

çevirsin abi, isteyen istediği gibi takılıyor. durumdan rahatsız olan, ilgi ve alakasını başka yöne yönlendiren zaten ilgilendiği içeriği görüyor. algoritme basit, neyle ilgileniyor, hangi video da ekran süren daha fazla kalıyorsa ona uygun içerik çıkıyor. insta keşfetinde bunu rahatlıkla görebiliyorsun.

sütyen bir insanlık suçudur

giymeyin o zaman, tepkinizi gösterin!!!

türkiye cumhuriyeti 100 yaşında

Umarım ilerde değerini anlamak zorunda kalmayız. Nice yüzyıllara…

anın görüntüsü

görsel

sürekli hamburger yeme isteği

çin tuzu etkisidir.

şu an nerede olmak isterdiniz

ay ışığının usulca gözüktüğü deniz kenarında yürümek istiyorum. hayattaki beklentiler o kadar yoruyor ki. çok beklentisi olmayan bir adamım ona rağmen insanların beklentileri ile ezilmekten yoruldum.

anın görüntüsü

görsel

halka arz

şimdi şirketlerin yeni kaynak yaratma politikası. krediler hem sınırlı hem de pahalı olunca şirketler de öz kaynaklarını satarak bedava kredi yaratmış oldu. bu sistem krediden çok daha karlı hale geldi. firma bölüyor hisseyi hiç olmadık fiyatlara gidiyor, bir bakıyorsun koç holdingden daha değerli hale geliyor.

hamas bir terör örgütü değil

dün bahçeli ile görüştü ve bugün, 7 ekimden bugüne kadar yürütülen politikasını değiştirdi. açıkcası bu kadar sert bir açıklama beklemiyordum. hakkımızda hayırlısı olur umarım.

en iyi yoğurt markası

ada yoğurttur. migros veya macrocenter da rahatlıkla bulunabilir. alın , yiyin sonra teşekkür edersiniz.