entry'ler (48)

karadayı savcı turgut

Kötü kelimesinin tv ye uyarlanmış halidir. Daha kötü bir tipleme mevcut değil daha tv de.

sözlük yazarlarının favori içkileri

Kola ve kola... O da cocacola ... Lakin eski tadı kalmamış, içtiğimde o yüzüme o asitlerin(baloncuklar) yerini durgun kolalar almıştır. Üzücü.

kürtlerin asimile olması gerekliliği

Kürt kökenliyim ama zararı olcağını düşünmüyorum. Hatta daha iyi,

bizi atatürk kurtardı klişesi

Siyasi ve tarih anlanında tek bir bok bilmeyen aptal kemalistlerin ağzına sakız ettiği, tıpkı onlar gibi aptal olan bir cümle; klişe.

erdoğan ın finali menderes gibi olacak

inşallah öyle bişi olmucak, Allah devletimize ve milletimize öyle acı bir olay bir daha yaşatmasın.

kadınların yalan mekanizmaları nasıl çalışır

Bkz: cem yılmaz. Yeterli kadar açıklamıştır zaten eheheh.

recep tayyip erdoğan ın kaşları

Ülkesini seven bir adamın kaşları.

menderes in öğrencileri kıyma makinesine attırması

Buna inanan bir aptal yoktur harelde, bu basit oyunları 10 yaşıdaki çocuğa sor anlar, yüksek bir ihtimalle darbe planıdır(hazırlığıdır) der hiç kuşkusuz.

kemalistlerin tarih bilmemesi

Kemalistlerin bir bok bilmemesinden yola çıkılmış bir kuram. Hatta yasa.

sibel can ın rte ye verdiği tarihi ayar

Sibel Can maksimum başbakanımaz cinsel organlarını kullanması için ödünç verebilir. Başkada bişey veremez. He başkanımızda zaten istemez, yani sibel can başbakanımıza bir bok veremez.

trip atmayan alışveriş yapmayan kıskanmayan kadın

Uğruna göt vermeye feda edilebilicek kadın. Edit: Bu kadar iddialıyım çünkü 3 ü de olmayan bir kadın türü yok.

seks yokmuş gibi davranmak

Genellik bizim kezban diye nitelendirdiğimiz kızların uyguladığı davranış biçimidir. O denlidir ki seksten bahsetmekten bile korkar.

babası gay annesi lezbiyen olan çocuk

Çocuk kız olursa büyünce fahişe olabilir, erkek olursa da sanırım bisexuel olur.

ben seni haketmiyorum yalanı

Bir türlü bir kıza söylemeyi bana nasip olmayan yalan. Ne zaman bu yalanı bir kıza söyleyebileceğim çok merak ediyorum.

anal seks yapan türbanlı kız

Ee ne var bunda. Türban birelerin anasına feci şekilde girmiş ki, bayağı yakınıyolar bu durumdan. Türbansız da bir sürü kız da götten veriyor, o zaman türbansız kızlar türbanlılardan daha götveren insanlar(tabiki de ben böle düşünmüyorum,türbansız eşimiz dostumuz akrabamız bir sürü insan var), yani sizin düsüncenize göre. Anal seks yapan bir hatunun türbanlı oldugunu belirtmede ki amaç ne?

en güzel kız ve erkek ismi

Kız: ilayda erkek: ????? Bende merak ediyorum gercekten en güzel erkek ismini.

gece yarısı 9 da işten dönen bayanın mesleği

Hayat kadını olma ihtimali düşük olan bir meslektir.

34 yaşında dede olan adam

15 sinde evlenmiş olabilir. Godfather olmaya aday kişilik.

sıcakta yapılmayacak şeyler

Güneş batmadan önce imkan varsa dışarı cıkmamak.

sonraki seçimde akp den şutlanacak politikacılar

Öyle bir politikacı yok. Zira en iyi politikayı Ak Parti yapıyor kuşkusuz.