bugün

Fenerin yine kaybetmeyeceği derbidir.
fenerbahçe'nin bala göte yine puan çıkaracağı maç.
6. Haftayaya denk gelmektedir. Anlayan anlar Galatasaray.
fenerbahçe'nin yine kaybetmeyeceği maç olacaktır. kaç senedir yenemedik şu kadıköyde sizi. ne ballı adamlarsınız lan. evet.
yine berabere bitecektir.
birincisi, 2017'de koymuştuk. sadece son 2 derbi berabere bitiyor. ve bundan dolayı için için göbek atan, ''ulan vay be fenerle ikidir kadıköy'de berabere kalabiliyoruz oha süper lan'' diye içinde fırtınalar kopan ama bir yandan da bu çok normal bir şeymiş gibi cool davranmaya çalışmanız çok komik.

ikincisi, yine berabere bitecek diyen arkadaşlar neyin kafasını yaşıyor çok merak ediyorum. 10 kişi ankaragücü'nü yenemeyen, gelenden geçenden küskü yiyen gs, kadıköy'de nasıl puan alacak? en kötü sezonumuzda bile tt arena'da 4'lük olmaktan kurtuldular, iyi gibi giden, bak iyi demiyorum, iyi gitsek bi 6 daha olur. iyi gibi giden fener'den kadıköy'de puan almanız im-kan-sız.

muriqi sizi çiğ çiğ yer.
Bir umut doğum günü hediyesi verir mi bana takımım diyorum, sonra da hahahassiktir ya diyip gülüyorum.

Geçen sene o feneri yenemediysek, gene yenemeyeceğimiz maçtır.
fener sikertir, net. fener derbileri bir başka oynuyor. bjk, gs, ts forması giydirip real'i, barça'yı, bayern'i vs getir, kadıköy'de sikertmezlerse ben de bir şey bilmiyorum. biz geçen hafta 3 yiyerek gene iyi kurtulduk.

not: guti hernandez spor.
Aranızda hala falcao’dan umutlu dangalaklar görüyorum diyecektim ki, adam senelerdir Kadıköy’de beraberlikle kurtulan Fenerliler demiş buna daha çok güldüm.
Yaşım 36 oldu lise de sıra arkadaşım olan cimbomlu kardeşim de aynı umut içinde hala.

Geçen yıl gelene geçene yeniliyorduk ve bir akşam bostancı da liseden sıra arkadaşım olan kankamla buluştuk

+kanka bu sefer size öyle bi koyucaz ki 90 dk sonunda sadece telefonunu değil evin ışıklarını bile kapatacaksın

- olm bize bu yıl herkes koyabilir çemizgezekspor kadıköy de 3 atabilir ama siz yapamazsınız.

+ahuahuhauhha görürsün lan nasıl geçiyoruz içinden.

Fenerbahçe sahada 10 kişi kalmışken ani bir kontra ile gol atıp sevindiler ardından elmas çaktı 1-1 bitti. Deplasmanda 2-0 yaptılar üç üç üç diye bağırırken fener 2-2 yaptı imana geldiler.

Islak rüyalarınızdan uyanın.

Bizim lise 2002 de bitti ve kardeşim hala bekliyor kadıköy galibiyetini.
gs ile 20, bjk ile 15 sene olmuş yenilmeyeli.

fbnin kaybetmeyeceği maç olacaktır.
isterse ronaldo messi gelsin yine de evimizde yeneceğimiz maçtır. derbilerde tek büyük vardır o da fenerbahçedir.
tam 1 ay kalan derbi. 4 hafta sonra fenerbahçem madara edecek bunları. vedat muriqi, emre belözoğlu, luiz gustavo, garry rodrigues 4'lüsüyle rezil edeceğiz kendilerini. ilk 10 haftadaki performansına ulaşırsa, max kruse de bu 4'lüyü 5'li olarak değiştirebilir. velhasılıkelam, bekliyoruz..
fb yine gs ye haddini bildirecektir. sporun her branşında olduğu gibi. gs dünyaları yenip gelse yine fb ye boyun eğecektir. kaderinde olduğu gibi. (biraz şiir tadında oldu).
Cimbom'un basıp geçeceği maç.
'Zorlu' olacağı kesin.

Ayriyeten Bi 'kupa kaldırmak' değil tabi, sıradan maç.
Kupa olsada kaldırsak..

Sahasında kupa kaldırttıklarımın çocukları...

Aranıyorsunuz..

Ama ışıkları kapatmayın..

Fatihiniz geliyor..
fb yine gs ye haddini bildirecektir.
lan son üç yıldır kadıköy de berabere bitiyor.
ekran görüntüleri alınan maç. bazı alkolikler fazla içmişler galiba hahah. kendisi daha dünyada yokken alınmıştır son galibiyet ve aradan 20 yıl geçmiş, ne hikmetse ''basıp geçecekler''miş. zuhahaha. ulan yine iyi güldük.

maçtan önce gsliler: sizi bu sene kadıköy'de yencez. geliyoruz. o sene bu sene!
maçtan sonra gsliler: adamlar derbilerde iyi abi. yine siktiler götümüzden. biz kadıköy'de galibiyet göremicez galiba. amına kodumun hakemi. 8 penaltımızı vermedi, adamların 6 kırmızısını atladı. fenerasyon. zorlu ühühühü.

seve seve olmazsa, ''zor''la sikeceğiz ebenizi. bekleyin.
zorlu olacağı neden kesin olduğu belli olmayan karşılaşma.

neden kardeş? mor menekşemiz başım ağrıyor ayağı mı yapacak?
okullara kitaplara sınavlara konu olan himmetspor un öğrenmiş olduğu bu elim çaresizliği doruklarda hissedeceği maç.
Himmetsarayı sikerteceğimiz maç. Bekleyin az kaldı himmetçiler.
Galatasaray Akbilspora benzemez yalnız.
Doğru benzemez. 20 yıldır kazanamıyordunuz siz hahaha.

Fenerbahçe için sezonun en kolay maçı.
adamlar ali palabıyık denen şerefsiz sayesinde göt zoruyla berabere kaldılar geçen yıl, gelmişler burda mal mal yorumlar yapıyorlar..

gittik türkiye kupası kaldırıp bayrak diktik * 2012'de gidip şampiyon olduk, * şampiyonluk kupasını kaldırdık * ezeli rekabet mi kalmış aq *

hala mal mal konuşuyorlar..

ee 7enevli bunlar '' he deyin '' geçin..

babanız her daim biziz..

eşşek gibi saygı duymasını öğreneceksiniz.. *
en az 2 fark atar fb.