bugün

(bkz: Htc/#32402897)
Nedense ses konusundaki ustalığından bahsedilmemiş telefon. 24 bit hi-res ses desteğine sahip ve kutu içerisinden ayrıca 250 tl değerinde bir kulaklık çıkıyor. FLAC(kayıpsız) ses ve video kaydı yapabilen tek akıllı telefondur şu an kendileri.
Kamerası ile htc kullanıcılarının tek kafasına taktıkları konuyu da halletmiştir. Bende de desire 816 vardı ve kamerasını zerre sevemiyordum. Hızı, arayüzü vs. Performansı hiç canımı sıkmamıştı, sevmiştim ancak turkcell şebeke sorunu yüzünden satmıştım telefonu. Htc 10 var şimdi kafamda bakalım.
hayalimdi gerçek oldu telefonu.
bu başlığa neredeyse hiç entry girilmemesi sevindiriyor aslında beni, popüler olmaması hoşuma gidiyor.
kullandığım kadarıyla özellikle ön kamerası ve kulaklıkla müzik dinlemesi muazzam.

kulaklığına ve ses kalitesine ayrı bir parantez açmak gerekirse, kulaklığıyla mümkün olduğunca kaliteli müzik dinleyin aradaki farkı anlayacaksınız. eğer yeni bir telefon almak istiyorsanız, ses ve kulaklığa önem veriyorsanız htc 10'u öneririm.
Tianma ve sharp marka ekran paneli kullanılmış cihazda hangisi iyi derseniz net bir bilgi yok kimi diyor tianma sarı renkli kimi diyor sharp daha saglam bu sebepten ve gün ışığı altındaki ppi oranı düşük olduğu için sınıfta kalan cihaz.
Yaklaşık 5 metre yükseklikten beton zemine düşüp sadece köşesinde bir ezikle kurtulmuş telefonum. Sonim veya Caterpillar gibi özellikle sağlamlık için üretilen telefonları bir tarafa koyarsak daha sağlam bir cep telefonu olduğunu düşünmüyorum.
Üst modeli U11 in çıktığı bu günlerde tam bir fiyat performans canavarıdir.gerek kamera özelliğinin tatmin etmesi gerek müzik dinliyorsaniz kulakliginin yeterli olması ile biçilmiş kaftan.
HTC'nin u11 de yaptığı sıkma özelliği ve USB c girişli kulaklık faciasına bağlı olarak efsane kalacak modeldir.