bugün

entry'ler (114)

birine inanmanın bedeli

bazen çok ağır olabilir bu yüzden kesin kanıtlar istenmelidir.

gavurlar nelerle uğraşıyor biz müslümanlar nelerle

Acıtan ama doğru bir söylemdir. Müslüman Dünya'sına birey olarak bakmakdan çıkıp bütün olarak baktığımızda batıya göre bilim olarak geri kaldığını rahatlıkla söyleyebiliriz ama takdir edersiniz ki Türk televizyonlarında saçma sapan kadın programları yahut medyada ki algı operasyonları devam ettiği sürece asla batı seviyesine bilim olarak ulaşamayacağız.

bahoz erdal

medyada öldü haberleri çıkan pkk komutanı.

the hunger games

3 serisinide okuduğum 3. seride acayip sıkıcı olmaya başlayan kitapdır.

yaşasın islam

islam nedir? öncelikle belirtmek isterim ki islam benim görüşüme göre kurtarıcı,güneş,ilim gibi kelimelerle nitelenebilir.Ve islamın yararlarını yada zararlarını bir teraziye koyduğumuzda yararlarının daha ağır bastığını düşünüyorum ve ben yine islamın inanmayanların sandığının aksine bir dogma olmadığını düşünüyor aynı zamanda benim hayatımın kurtulmasına vesile olan islamın olmayınca (veya hristiyanlığın tabi bunlar gerçek anlamda olacaklar uydurma olmayacaklar) insanların allah korkusu olmadığı için yada hesap verecekleri bir tanrıları olmadığı için daha rahat günah işleyeceklerini ve sadece Dünya için yaşayacaklarını düşünüyorum bu yüzden islam bu evrenin güneşidir ve bence gözünü kapatan yalnız kendi güneşini kapatır nokta.

ateist kesimin kendini entelektüel zannetmesi

daha çok gülmeme sebep olandır bunlar dinlere inananları cahil,gerici,yobaz olarak gördüğü gibi kendilerini iman edenlerden daha akıllı görürler bende onlara bakara suresinden cevap veriyorum iyi dinlesinler zira allah onlar için göndermiş ; 13. Onlara: insanların iman ettiği gibi siz de iman edin, denildiği vakit "Biz hiç, sefihlerin (akılsız ve ahmak kişilerin) iman ettikleri gibi iman eder miyiz!" derler. Biliniz ki, sefihler ancak kendileridir, fakat bunu bilmezler (veya bilmezlikten gelirler).

ateizmin kör bir inanç olması

günümüz ateistleri gördüğümde (rıchard dawkins dahil) vardığım sonuçtur. Varlığını yokluğa inşa etmişlerdir hiç düşünmeden nefislerine hoş geleni yapmışlar ve dine aykırı olmayan evrimi kullanarak ateizme yönelmişlerdir allah onları ıslah etsin diyorum...

saygı duruşunda bulunmayanların kafasına sıkacağız

orda olsaydım kalkmazdım ahmak insanlar hemen saygı duruşuna geçmiş ataput için.

ateistlerin hep kemalistlerden çıkması

zihniyet olarak yakın olmalarından kaynaklanır.

kimse atatürke tapmıyor diyen cahil

atacağım videoda 1:30 a dikkatlice bakmasını tavsiye ettiğim yazardır. http://www.internethaber....-sok-protesto-737938h.htm

ezan duymaya mecbur muyum

çünkü demokrasilerde çoğunluk kazanır ayrıca ezan sesini duymak istemeyenler nedenini belirtmek zorundalar.

ben ırkımdan önce insan olduğum için putlara tapmam görmeye tahammül ederim ama tapınmaya tahammül edemem.

bu ülkede müslüman olduğu sürece duymaya mecbursun...

kitaplardan uzak olmak

=kaçınılmaz cahillik.

nefissiz diye başlık açan yazarlan

doğruları söyleyen bir insana tahammül edememekten başka birşey değildir kendi kapasitesini aşan durumlarda küfre başvururlar kendileri.

ahmak insanlar

insan olmasından önce ırkını hatırlayan ve ırkını kurtaran insanlara tapan cahil insanlardır bütün insanların aynı anne babadan geldiğini unutarak ve kendisini kimin yarattığını hiç düşünmeyerek sadece nefsi için yaşayan .... neyse devamını getirmeyeceğim.

ılove allah

onun kalplere verdiği his o kadar güzeldir ki kendisine putları ilah edinenler bu zevki hiç tadamayacaklardır.

atatürk heykeli aksaray

camiler ibadethanedir yani allahın emri ama atatürk sadece bir insan ona tapınmak sizin gibi ahmaklara düşer .

terrorist lowkey

Dünya üzerinde dönen oyunları güzel bir biçimde anlatan rap şarkısıdır.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Terrorist-Lowkey.