bugün

entry'ler (34)

sözlük yazarlarının itirafları

2009 senesinde sözlükte vakit harcarken çok fazla olmasa da eğleniyordum ve forum sitelerinden uzaklaşma konusunda cidden iyi bir kaçış sağlamıştı. Bu sefer de twitterda birbiriyle sevişmeyen kalmamasından mütevellit laf sokmalar kavgalar nedeniyle hesabımı kapatıp hesabı açmak istedikçe buraya kaçmaya karar vermiştim ama burada hep abuk subuk şeyler okumaktan sıkıldım kısa sürede. 13 yaşında çocuklar mı yazıyor koca adamlar sekse mi doyamamış anlamıyorum. Yıldım hepinizden. Twitterı da açmayacağım buraya da gelmeyeceğim. Yaşasın wikipedi!

halkların demokratik partisi

Adı ne olursa olsun hangi çatı altında toplanılırsa toplanılsın oy kullanacaksam başka alternatifinin olmadıgı partidir. Batıda AKP ye oy verdigimizi söyleyenler de kayıplarını Kürtlerin üzerine atmaktan vazgeçip adam gibi kendi partilerinden hesap sorsunlar. Bizim için doğusu batısı farketmez her zaman HDP.

kürk mantolu madonna

Bir Sabahattin Ali romanıdır.
okudugum günden bugüne dek bir türlü anlamadığım şey aşık olduğu kadının hayaliyle yaşayan müstesna gerçeklikteki tüm rezilane durumlara tepkisiz ve ilgisiz kalan Raif Bey gibi müstesna bir karaktere rağmen neden hanım kızlarımız Maria Puder nicki ile caka satmakta olduğudur. Ya ben Raif bey ile çok özdeşleştim ya da okuduğumu anlayamıyorum bunun başka bir izahı olamaz.

bilinçaltınız neye takıntılı testi

rejimdeki bir insana bilinçaltın yemeğe takıntılı demek ayıp oluyor ama.

kızların sormaya bayıldığı sorular

Sorunun biÇiminin değil alınmak istenen cevap önemlidir ki o da bir tanedir. ( hayatımda tanıdığım en muhteşem kızsın) kafa aÇmayın boşuna.

her geçen gün daha fazla duygusuzlaşmak

GenÇliğin geride kalması haliyle hormonların durulması ve hormonlarda beslenen Duyguların sinmesi olarak özetleyebiliriz.

kürtlerin vatanı kurtarmaya yardımcı olmaması

Orta okul tarih ders Kitaplarında da bulabileceğiniz tespitlerdendir.

kürtlere hakaret eden ahmak elitistler

Ciddiye almaya değmeyecek kadar ahmaklardır.

hayatı anlamlı kılan şeyler

Uyandığında sonsuza dek kaybettiğin birini hatırlamamak. ( yazarınız bu sabah depresif)

türk kızlarının kıllı olması

Tanrı sipariş alıyordu da Türk Kızları sipariş vermedi.

evleneceği erkek için külot ören kız

Dantel olacaksa sapıktır uzak durulmalıdır.

1 60lık boyuyla kitap okuyan kız

Çok terbiyesiz bir kızdır derhal o kitabı kafasının üzerine koyup dik yürüme pratiği yapmalıdır.

sözlük yazarlarının itirafları

iradesizlikte heykeli dikilecek insanım.

ben bu yazıyı öylesine yazdım

Kendimi elbise dolabına kilitlemek istiyorum.

seks yapılan çeşitli nesneler

Seks insanla yapılır diğerleri seks oyuncağıdır.

ben bu yazıyı yatağıma yazdım

ayrılalım. karakter sınırı da biraz sıkıcı aslında.

senden adam olmaz diyen baba

öz saygıyı yıkıp gerçekten de adam olunmamasına sebep olur ki kendisinden de adam olmamıştır.

iç sıkıntısı

Çok yıllar evvel bir grup Adanalı Anarşistin çıkardığı fanzin ismidir. Güzel yazılar okuyorduk artık yok zannımca.

sözlük yazarlarının tespitleri

Bir konuda sorguya çekildiğinde "şöyle diyeyim, şimdi o böyle ..." gibi cümlelerle başlayan kişi yalan söylüyordur ve o ilk cümle kendine mantıklı bir yalan uydurma uyarısıdır.

on birinci nesiller gitsin kumda oynasın

7. nesil hesabımın şifresini hatırlasaydım buraya güzel şeyler yazardım dedirtiyor bana.