bugün

entry'ler (47)

beni özlediniz mi kızlar

Nabiyosunuz lan ibneler. Yine birbirinize sovmeye, nefret saçmaya devam mı? Gecen sene ocaktan hazirana kadar gibi bir sure buralarda yazdım allah da cezami vermesin hayatimin en kötü donemleriydi amk.

Ama çok güzel bir kızla tanıştım hala daha konusuruz seni seviyorum cukulatam.

Bu arada tibb hala buralarda misin aslanim?

ateş eden kaplumbağa

bu ne yavaşlık kardeşim diye isyan eden kaplumbağanın yaptığı eylem. yere doğru ateş eder ve uçar. böylece gitmek istediği yere hemen varır.

mağazada drogba sevinci yapmak

böyle koşup koşup gooool diye bağırmaktır, diz üstünde kaymaktır. yapmak isteyip de yapamadığımdır.

kasiyere ok atmak

atımı marketin yanına park ettikten sonra yapmak istediğimdir. piuuuuuu döne döne giden ok atarım ben. kızıldereli gibiyim.

atların hayal gücü

Çok zengindir. Mesela birisi bana dedi ki 'sağlık ocağına girmek istiyorum.'

ilginç gerçekten.

tek başarısı galatasaray ı 6 0 yenmek olan takım

Bir de balkan kupaları var. Onu unuttunuz. Hahaha 100 yılı aşkın bir kulüpsün ve en büyük başarın balkan kupası.

Hahahahahahaha

ekşi sözlük

Bu amına koyduğumun sitesi yine çöktü. Orospu çocukları düzeltin artık şunu. Türkiye'nin en popüler sitelerinden biri zırt pırt çöker mi lan? Hiç mi rahatsız olmuyorsunuz kazandığınız paradan?

bayan memesi

evet benim kumarım biter beyler.. efendi efendi oturuyordum pervane çalışmaya başladı. olum getir çantayı.

sözlüğe saçını atıp ilgi bekleyen erkek olmaması

Bu da hala kızlara saldırıyor. Olum sıkılmadın mı amk yıllardır aynı bok?

T: ayıp etmiş erkektir. Puu onun ben amk.

memesiyle dikkat çekmeye çabalayan kişiler

Benimdir. Erkek halimle memelerimi oynatabiliyorum kızlar haberiniz olsun. Kıps *

sözlüğün en sevilen yazarı olmak

Yapacak bir şey yok. Sevdirdik kendimizi bir kere. Millet peşimizde kuyruk. istemiyoruz ama.. Üzelim mi şimdi birbirimizi?

arkadaşlar beni özlediniz mi

Güzel bir soru.

Eksikliğimi ne kadar hissettiniz? Çekinmeyin ya dürüst olun.

eli kalem tutan kaslı erkek

Nargileyi kamerasına poflayan kekolar için bu erkekleri üzdünüz ya kızlar.. Allah sizi bildiği gibi yapsın.

tuttu tutmadı oynayan yıkıklar

Yani ne diyebilirim ki.. Son zamanlarda gördüğüm en yıkık olay. Allah sabrını versin.

josef de souza dias

Kaval kemiğiyle top kontrol ederdi rahmetli. Geçmiş olsun fenere bu kazmadan iyi kurtuldular.

memelerinden kızlarım diye söz eden kadın

Subhanallah dedirtir.

makyajla denize giren laik teyze

yatmış geri geri yüzüyor. arada nefes almak için dudağını 'o' yapıyor ama dudak yok ki. kırmızı bir hede çıkıyor yukarı doğru baca gibi. deniz gözlüğü ve deniz ayakkabısı hazır ama.

komedisi bol, eğlenceli bir konyaaltı profili. puhahaha

beni seri eksile mesajı atan sözlük kızının amacı

Terbiyesiz ahlaksız bir müzikalisttir.

iyi bayramlar diyememek

Valla ciddi ciddi başıma gelen hede. Sağda solda söyleyemez olduk. Herkes gülüyor amk ciddiye almıyorlar. 60 yaşındaki dede bile kikirdiyor sen nerden öğrendin dede.

sürekli göz önünde dolaşan pembe kuzular

Bugünlük bu kadar yeter dedirtir.

Ne olduğunu söyleyemem kusura bakmayın. Çoluk çocuk var sözlükte.