bugün

Hoş ve utandıran bir duygudur. Sevilmek güzel şey bu Sözlükte. Bende sizleri seviyorum arkadaşlar. Sağolun, var olun. Tezahürat istemez. Zira yalakalıktan haz etmem. Evet.
Hadi bakalım hayırlısı.
Bi artisini goremedim ki buraya yazayim.
Yavşaklığın zirvesine çıkmaktır. Herkes seviyorsa bir insanı kaçacaksınız abi ben bunu bilir bunu söylerim.
donunda kanatları olmakla alakalı değildir..
içinde bulunmadığım ve katiyen de bulunamayacağım yazar ve yazarlar listesi. neden mi? sözlük ahalisi ben ve benim mantalitemde olan yazar kişilerinden pek haz etmiyorlar. ne de olsa "am, sik, popo" girilerine bulaşmıyoruz. hoş ya, bulaşsak millet seks kavramının ne olduğunun farkındalığına varacak. gerek var mı? yok *

bu da buraya iliştirdiğim ilk gülücüklü, mülücüklü ifade.

hadi şimdi parmağınıza kuvvet diyerekten basın eksilerinizi yiğitlerim.

edit: gülücük yapınca yıldızı otomatikman vermiş. yoksa bir bob ross edasıyla "şuralara da bi smiley ekleyelim" demiştim halbuki..
Yapacak bir şey yok. Sevdirdik kendimizi bir kere. Millet peşimizde kuyruk. istemiyoruz ama.. Üzelim mi şimdi birbirimizi?
görsel
hissettirilmiyor. sevilmiyorum zar baksana
Tarifsiz bir duygu!
Verdiğiniz oylardan da anladığım üzere teşekkürü borç bilirim berhudar olunuz.
sen kimsin amk.
zordur nonoşlar, dikenlidir bu yol, engebelidir. zira tüm gözler, dikkatler, pipiler üzerinize odaklanmıştır. rahat rahat nefes bilene alamazsınız, boğuluyor gibi hisettirir yane.

yani, anlıcanız bende bu dertten muzdaripim. ne yazsam anında artı oy, fav ve meşaz yağmuruna tutuluyorum. yetmezmiş gibi nik altım dolup taşıyo, art arda hayranlık ve beyeni ifadesi dolu entiri giriliyo.

her yazdığı anında eksilenen, karması eksilerde olan akepeliler anlamaz tabi, belki imtina ediyorlar da olabilir lakin, bu durum beni ziyadesiylen raatsız ediyo nonoşlar. bittim artık çünkü.

tüketilmişlik semptomları göstermeye başladım. hişbir şey yabmak gelmiyo içimden, kaş gündür ağda olmuyom sırf bu yüzden mesela. geçen imamolu çıktı tv de öylece bakınıp izledim örneyin, normalde ekranı yalardım.

allaam nedir bu benim çilem ayol, nedir bu çektiyim? yetmedi mi artıkın, yetmedi mi? yetti ayoll, yetti! hofff!!!
benimdir diye düşünüyorum. yani şöyle bi düşününce, bir insan beni niye sevmez ki amk. benim bile kendimi yalayıp yutasım geliyor bazen. umarım daim olurum, yokluğumda sözlük hiç çekilmez. çok şanslısınız valla piçler.

edit: eksileriniz beni kırdı açıkçası. kalpsizsiniz.
Yavşak olduğunuzu gösterir.
görsel
sevildiğimi biliyorum fakat en sevilen yazar değilim.
burada sevenlerimin olup olmadığını bilmiyorum. beni genelde herkes sever ve sayar. benimle uzaktan yakından aynı görüşlere sahip olmayanlar bile bana saygı duyarlar. iyi bir insan olduğum için sanırım.