bugün

89 rio de janeiro doğumlu brezilyalı önlibero. 188 cm boyunda ve sağ ayaklı. sao paulo fc forması giyiyor.

http://www.transfermarkt....ouza/profil/spieler/73741

souza ismiyle biliniyor ve göbek ile sağ bekte de oynayabiliyor. brezilya milli takımı kadrosuna da çağırıldı.
Iddalara göre Fenerbahçe'yle anlaşan futbolcu. fenerbahçeli yetkililer sao Paulo kulübü ile 8 miliyon euro bonservise el sıkıştı.
Hakkında Bazı iddialar olan futbolcu. Nedir ne değildir zaman gösterecek.
iddaların şu günlerde yoğunlaştıgı isimdir .
fenerbahçe nin gündemindeki brezilyalı orta saha.
Edit: Diğer kiralıklar Ba ve kaleci de aynı görüntüyü verince Pereria'nın kazığı olduğunu düşünmedim değil demek ki yeni transferler ilk 10 maç yanlış görüntü verebiliyormuş. Halbuki Persie'den Kjaer'den Fernandao'dan o ışığı ilk maçlarda almıştık. Defansif orta saha olunca hiç gösteremedi kendini ilk maçlarda vitaminsiz gibiydi çekingen oynadı.
Top kapması ve tekniği Topal'dan iyiyken fizik olarak biraz daha zayıftır. Hücumda dağlara taşlara vuran sadece yan pas yapabilen Topal'ı kesmesi normaldir ancak hucüma yabancı olduğu istatistiklerden ve oyundayken ileri çıktığında görülüyor. Yalnız Topal'la beraber oynamaya devam ederse ben gol bulacağını düşünüyorum, Rize'de ve Antalya'da gole yaklaştı darısı Kasımpaşa'nın başına.
Olur da geçekten 8 milyon euro'ya alınmışsa, bu kulübü aptalların ve kerizlerin yönettiği iyice belli olacaktır.

8 milyon euro ney lan? Herifler 6 ay önce bedavaya almış size 8'e mi okutuyorlar?

Aynı paranın 4'te 1'ine alırsın bir alman aynı etkiyi vermezse biz de fb taraftarı değiliz.

Başımıza 2. Bir baroni kesilecek bu parayla.

Umarım gerçekleşmez bu transfer!

Edit: performansı umutlandırıyor olsa bile o paraya edeceğini sanmıyorum. Belki gerçekten ilerde oyunuyla parmak ısırtır. Belki bu entryi yazdığına pişman da ettirir ki takımım için önemli değil bu. 8 lan 8 8! Neyse para çokmuş zaten.

Yalnız krasiçlere, guizalara, bienvenulara para yağdıranları hatırladıkça, 8 belki az bile geldi diye düşünen olabilir, haklıdırlar. emre'yi gönderip bunu 8'e almak, egemeni gönderip ba'ya razı bırakmak problemdir hala bence.

Ama ufaktan sevmeye başladım ne yalan söyliyim.*
ne christian nede mehmet topaldır.

8 milyon euro çok para fakat adam iyi topçu ayağına hakim ve oyunu iyi okuyor oyun görüşü gerçekten ileri seviyede.

bazı arkadaşlar mehmet topal ile christian ile karşılaştırmışlar. mehmet topal çok iyi savunmacı ama hücumda yok pas oyununda anca yan pas yapar christian desen hiç birşey yok.

bu adam porto gibi gerçekten top oynayan bir takımda orta sahasında oynamış milli takıma bile seçilmiş bir oyuncu boyu posu yerinde ve topla ilişkisi gayet iyi.

fenerbahçenin en büyük eksikliğini doldurabilir.
bir takım orta sahası kadar iyidir çünkü savunma sadece savunmadan hücum sadece hücumdan sorumludur orta saha ise her ikisindende.
Yarın istanbul'a gelecek futbolcu.

Telaffuz edilen rakamlar çok gereksiz. Dilerim yönetim saçma sapan bir işe imza atmamıştır. O paraya avrupa'dan aynı işi yapacak 2 3 adam rahat bulunur.

Ayrıca iyice porto'nun arka bahçesi olduk. Hoş ben taraftar olarak çok rahatsız değilim. 50 60 transferden 1 milyar euro kaldıran takımdan ne öğrensen kardır. Kazıklansan bile.*

ayrıca keşke bu transfer guarin'in yerine değil de, meireles gönderiliyor diye yapılıyordur. O zaman yönetime benden 10 puan.
14 yabancı sınırından dolayı bir forvet bir orta sahayı kimleri göndererek alacağımızı merak ederken , 6 ay önce beleşe kapatılmış bir oyuncuya 8 milyon euro bonservis bedeli ödemek saçmadır. porto zamanında beğenmemiş ki yollamış. hem de pereira döneminde..

ben anlamadım şimdi..madem büyük hedefler var , pereira'nın porto'da hedefine uygun görmediği adamı burda hedefine uygun görmesi, hedeflerin türkiye kupasına yönelik olduğunu düşünmüştür. 6 transferden 3'ünün portodan olması da portonun pilot takımı mıyız çöpçüsü müyüz neyiz diye soru işaretleri oluşturmuştur.

videolar yanıltıcı olabilir. reklam amaçlı olarak oyuncunun en en iyi halleri olur videolarda. her pozisyonun 3 kere tekrarından 2-3 dakikalık bir videodan, her ne kadar iyi gözükse de , iyi olduğu kesinlikle söylenemez. aksine şüpheleri arttırır.3 dakika ne lan? sao paulo resmi twitter hesabından görüşmeyi ve bedelini belirtmemiş olsa gazeteler yine sıkıyor diyeceğim.

ayrıca sneijder'in 7.5 milyona alındığını düşünerekten 8 milyonun 26 yaşında porto'dan naşlanmış ayrıca sao paulo'ya bedavaya girmiş bir adama vermek , parayı çar çur etmektir.ya birileri bizi sikiyor ya da bu transferi yapanların zeka seviyeleri ortaya çıkıyor.
üstüne bir de van persie gibi yaşlı , tatil yapmaya gelecek bir forvet. şu zihniyetten kurtulamadık. porto'nun çöplerini toplayacağına , porto zihniyetiyle gençlere yönelmesi gerekirdi kulübün. olayı çok yanlış anlamışlardır.

olmamasını umduğum transferdir.
kap'a bildirilmiş , bu akşam istanbul'a gelecek olan transferdir. beyninizi zikiyimdir.

edit: kardeş kendisi pompan oluyor galiba nedir seni bu kadar rahatsız eden merak ettim.
ikinci alex vakasını yaşatabilir Türkiye de... Şuan sallayanlar ileride "büyük topçu" diyebilir. Alex olmasa bile deivid de souza olur orası kesin. ilk yıl kem-küm ikinci yıl bülbül gibi şakır. Hayırlı olsun.
Souzo name vol 3.
Alex ve deivid'den sonra gördüğüm üçüncü topçu. ilk ikisi gayet iyiydi, bunu görüp bakarız. O değil de deivid'in topçuluğuna hayrandım aq. Onun gibi topçuyu devirdiler ya helal olsun.
ya alex ile ya da deivid ile kıyaslanan topçu. ulan bu adam ön libero! iyi özelliği çift yönlü oynaması ama oyun içinde esas görevi defans. yani ne alex i ne deivid i amk. bence keseceği adam meireles'tir. iyi de olur!
fenerbahçe nin şaşırtmış bir diğer transferlerinden brezilyalı futbolcudur. bakalım. pek ümidim yok ama.
perreira nın sağlam komisyon Yediği transferdir.
bu gece itibariyle istanbul a gelen futbolcu.
Kendisi çok tanınmıyor bunun ile birlikte iyi bir futbolcu olduğundan şüpheliyim yinede Fenerbahçe için iyi bir oyuncu.
imzalamıştır. fenerbahçe ye hayırlı olsun.
fenerbahçe'nin bonservis için 8 milyon euro ödeyeceği futbolcu. tuzlu mu oldu sanki biraz ?
terraneo'ya güvenmek lazım. adam ne yapıp edip nani'nin fiyatını 6 milyon dolara indirtti. Bu adam birine 8 milyon dolar veriyorsa, bildiği vardır.
Cristian baroni volume 2.
Sonunda de Souza olduğu için 8 milyon euro eden futbolcudur .
Amk bunu alacağına ospinayı alsaydık daha iyiydi. Bir taşla iki kuş vururduk.hem kale sağlama gelirdi hem volkan ayısından kurtulurduk.
(bkz: #28312813)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar