bugün

entry'ler (51)

kocasından korkmayan kadın

kocasından korkması gereken bir kadın mi var sorusunu akla getiren kadındır. bunlar hep eski türk aile yapısının gelenekleri. neyseki böyle saçmalıklar gün geçtikçe azalıyor.

insan olmasaydınız ne olurdunuz sorunsalı

karınca olurdum. yalniz yapamam ben. sınırsız arkadaş işte amk.

okul kitaplarının ücretsiz dağıtılması

hiç bir sike yaramayan kitapların dagitimidir. arkadaşım sınav sistemin belli. dagittin kitaplar yok uygulamalı egitimmiş, yok bilmemneymis. tüm öğrenciler dışardan ek kitap alıyor. yapacağınız işi adam gibi yapin.

bir ay boyunca sadece salam ve ayran tüketmek

çok yanlış davranış. kilo verdirmeyecegi gibi insan sağlığını bozabilir. sosis, salam, sucuk gibi yiyecekler arada tuketilmeli sadece. yazları formda kalmak için haftanın dört günü spor salonu, üç günde tempolu yuruyus-kosu yapıyorum. kilo verdikmekle kalmıyor, güzel bir dış görünuse sahip oluyorsun.

anı yaşamayıp her bokun fotoğrafını çeken insan

konsere gider video çeker, yabancı ülkeye gider fotoğraf çeker, yeni arkadaşlarla tanışır fotoğraf çekilir. konserde yanındakine sarılıp şarkı söylesen, arkadaslarinla muhabbet etsen iki nolurdugggg. yaşamadığı anıları kaydetme peşinde olan insandır

türklerden yüzyıllardır ulu zat yetişmemesi

mustafa kemal atatürk ün ölümünün üzerinden 76 sene geçti. bu da yüzyıllardır iddasini çürütür. ama ondan sonra gelmediği doğrudur.

türkiye de yayılan lezbiyenlik zehiri

dostum yaşadıkların türkiye de eşcinselligin ayıp karsilanmasindan ve insanların bunu birbirine çat diye söylemesinden kaynaklanmis. arkadaşına ilk mesaj attığında o benim sevgilim deseydi çat diye bunlar yasanirmiydi lan. üzüldüm gece gece. lezbiyenlikle savaşma, seviş. ne biliyim 3'lü 4'lü yap.

osmanlı döneminde sağlam seks döndüğü gerçeği

osmanlı da seneler içinde kadının saraylara kapatılmasından, zevk ve üreme makinesi olarak görülmesindendir. göktürklerden falan hiç örnek vermeye gerek yok. devlet ana kitabını okuyan o zaman ki erkek gibi hareket eden, at, kılıç kullanan zeki kadınları bilir. imparatorluk büyüdükçe kadın değersizleştirilmiştir.

yatsı ezanı iptal edilsin kampanyası

iptal edilmesin, serdar ortaç okusun !!

hoşlanılan kızın johnny sins i bilmesi

bilmesini geçtim facebook ta beğenip takip etmesi durumu var birde. can yakar.

vücutçular obez midir sorunsalı

obez gibi yeseniz bile spor salonuna gittiğiniz sürece dış görünüşünüz güzel olur. spor salonunu bıraktıktan sonra yeme isteğinde eksilme olmaz, sporda yapmayınca kilo alıp yaglanirsiniz. kendimden biliyorum yani. bence spor yapmayi bıraktıktan sonra obezdirler.

gitara yeni başlayanlara tavsiyeler

mutlaka gamlari çok etkili kullananan bir kaç gitaristi örnek alın. (malmsteen, jeff loomis, randy rhoads, petrucci gibi). şarkı çalışmaktan fazla teknik çalışın ve bir müzik tarzının gitaristi olun. grupla çalışma yapın. nota öğrenmek yerine de kulağınızı geliştirin.

türbanlı kızın yapması yadırganan eylemler

tayt giymek. gördüğüm de yadırgamıştım.

gücünü milletten alan recep tayyip erdoğan

gücünü milletten değil koyun sürülerinden alır. millet vatanını kömüre, makarnaya satmaz.

dünya kupası vs şampiyonlar ligi

şampiyonlar ligi kazanan daha uzun sürede belli olduğu için daha fazla heyecan verir. hele çeyrek finalden itibaren her maç dünya kupasının üstünde seyir zevki ve taktik savaşı içerir.

nihat hatipoğlu nun ramazanda 600 bin tl alması

ramazan boyu bu adam din ile milletin beynini uyusturup paraları götürecek yine. çocuklarınızı televizyondan uzak tutun.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

katatonia-Omerta.

roma da doğal kaynak suyuna para vermek

romadaki çeşmelerden nasıl şu içeceğini anlamamış turist yapar. önce alttan bastircan sonra çeşme suyu ağzına yukarıdan attircak. böyle yazınca hoş gözükmedi, farkındayım.

çok paran olursa yapacakların

norveç'e yerleşmek. hayatımın geri kalanını sessizlik ve soğuk içinde yaşamak.

rakı içerken ezan okunması

millet rakı içerken ezan okumaya başlayan hoca terbiyesizliğidir.