bugün

entry'ler (40)

sıçarken söylenecek son sözler

eğer ishalseniz, Allah'ın cezası bittin mi artık ha bittin mii?

ilişkimize ara verelim

biraz benden ayrı kal da kıymetimi bil düşüncesinin verdiği gazla ortaya atılan, he bu arada ben yeni birini bulursam çeker giderim nasılsa ara vermiştik, bulamazsam da yine sana dönerim nasılsa ara vermiştik(!) şeklinde izah yapacak beyinsizlerin uydurduğu bir şey işte.

sözlük yazarlarının itirafları

Sevgilime her defasında bir daha kavga çıkartmayacağım diyorum, sonra yine bir şeyler oluyor içimdeki canavar uyanıyor iki laf söylüyorum söylediğim anda da pişman oluyorum ama çok geç olmuş oluyor. Yalan söyleyip bu bahsettiğim sevgilimin yanına tatile geldim, yalan söylemek istemezdim aileme ama ne yapalım bazen masum olmak yetmiyor. Barlarda içip içip neredeyse ayakta sevişenleri çok garipserdim, aynısını ben yaptım çok da hoşuma gitti. Ice tea şeftaliyi çok seviyorum he bir de evde kendi yaptığım limonatayı. Seksi iç çamaşırları giymek kendime güvenimi bir anda on katına çıkarıyor. Şu an burada yağmur yağıyor, yağmurdan nefret ediyorum.

ülseratif kolit

karın ağrısı,mukuslu ve kanlı ishal ile seyreden kronik olan ve cerrahi dışında tam tedavisi olmayan, ancak ilaç kullanımlarıyla baskılanabilecek kalın bağırsak iltihabı.

prednol

hem hayatımı kurtaran hem de aynı ölçüde içine eden ilaçtır. 40 kiloluk zayıf bünyeye 32 mg ile başlanırsa, bir de tuz kullanımı konusunda bilinçszlik yapılırsa suratınızı 150 kiloluk bir adamın suratına çevirebilir. Altında ise ince kol ve bacaklar ödemli bir göbekle uzaylıyı andırırsınız, üstüne geciken regliniz, sivilceler, yağlanma, aşırı uçlarda yaşanan duygular, tüylenme sorunları da eklenince zaten hastalığın vermiş olduğu psikolojiniz iyice bozulur. Ama bu kadar kötülüğüne rağmen öyle güçlü bir ilaçtır ki; geceleri dahi uyutmayan ağrılarınızı dindirince yine de hakkında kötü bir şey söyleyemezsiniz. (bkz: ülseratif kolit)

aşk

onun için bin türlü yalanı söyleyip kmler kat etmek, sabah uyurken izlemek, ama en çok kokusunu sevmek.

sevgiliye sana sarilabilir miyim demek

herhangib bir küslük dargınlık vs gibi bir durumda sevgilinin tavrından çekinip, en doğal, en içten olabilecek sarılmayı bile izin isteyip yapma durumudur. bu hale de mi gelecektik diye düşünür, iç çekersiniz, sarılmaktan bile çekindiğiniz biri vardır çünkü yanınızda.

beni altina mi aldi ki diyen kizlar

genelde eski sevgililerinden bahsederken 'ben temizim, namusluyum' ayağına yatmak için saçma cümleler sarfeden kızlardır. şöyle ki, bir şey anlatırken, -eski veya yeni- sevgilinin kendisine hiçbir kötülük(!) yapmadığını ispatlamak için 'ne yaptı ki, altına almadı yaa' diyen tiplerdir. tiksinç.

aşk

her zaman sarhoş olmak, dans etmek gibi.
kanayan yarasına dilini değdirip vücudunda onu hissetmenin zevkli gelmesi gibi.
her şeyi yaptıran bildiğin delilik!

ikisi bir arada güzel olan şeyler

cips-kola.

sözlük yazarlarından aforizmalar

aklından hastalığa dair düşünceler geçmiyorsa sağlıklısındır.

ikisi bir arada güzel olan şeyler

sevgili-ev.

aşk

yakıcı.

bırak kendini, bırakamıyorsan aşk değildir.

ancak bir öğrenci evinde olabilecek şeyler

buzdolabında kirli tabakların olması.

aşk

bir artı bir eşittir iki değil, bir olmak.
birbirinizin laflarını etmek.
bildiğin delilik.

herkesin içinde kendini kanıtlamadan doğan bir psikolojik teşhir vardır.

khaos

sözlüğe gelişiyle beni çok mutlu etmiş, bir tanecik dostum, beraber eğlenilesi, üzülesi,kopulası şeker insan. arada bunalım takılırmış ama olsun.canım benim.

gel dersem gel git dersem gitme

aslında birbirlerini çok sevdikleri için bir barışıp bir küsen, birbirleri için dünyadaki her şeyden vazgeçebilecek sevgililerin birbirlerine söyledikleri söz.gel demek ne kadar sıcak, melek saflığında, bebek kokuluğundaysa, git demek, hele ki söyleyenin içi yanıyorsa, bir anlık sinir anında, gurur sonucunda söyleniyorsa, söyleyenin canını duyandan bile daha çok acıtacak sözdür.bazen git dese de sevgili, onun o ellerine sımsıkı sarılıp, güzel yüzünden öpmek gerekir,gitmemek gerekir.bir ilişkide iki taraf birbirini gerçekten seviyorsa, söylenenlerin bir yere kadar önemi vardır, önemli olan yaşananların derinliğidir.

aşk

olduğuna inanmayanların olduğu, olduğuna inananların ise dünyasının kararmasıyla salak salak her şeye gülmek gibi uç noktalarda gezindiği, bulunca öpülüp koklanası, asla bırakılmaması gereken, sevgililer günü vs gibi anlamsız günlerle kutlanamayacak kadar önemli, değerli kavram.