entry'ler (201)

uzak mesafe kölelik

olm yardımcı olsanıza ablanıza, hayr işi yapıcaz hadi adam bekliyor aşağılamam lazım

uzak mesafe kölelik

Bir adam uzun zamandır finansal kölem olmak istiyor. Cinsellik yok tek isteği onu aşağılamam. Ben de benim yerime sokak hayvanlarını beslemesi şartı ile sonunda kabul ettim skdndlkd. Tek sorun sosyal medyadan iletişimimiz ben buna ne tür kölelik yaptırabilirim yardım lazım, nasıl olacak uzak mesafe sahibelik :D

bir sözlük kızına ilk mesajda ne yazılır

Yazın da, nasılına bakmıyoruz...

bir sözlük kızına ilk mesajda ne yazılır

Yazın da, nasılına bakmıyoruz...

şu an aklınızı meşgul eden düşünce

Covide yakalandım 10 gündür kötü şekilde evde yatıyorum ve annem bakıyor bana. Bugün boğazının ağrıdığını söyledi. Şuanda ona bir şey olacak korkusu ile uyuyamıyorum

felsefenin amacı felsefeyi bitirmektir

rez aldım bekliyorum. Bakalım neler çıkacak

kadın evlenene kadar geleceği hakkında endişelidir

geleceğim için değil, toplum geleceği için endişe ediyorum, kendi adıma. Çünkü ben bu Ülkede varım, bir şeyler katmak zorundayım

güzel kız suresi

dua sandım geldim oç, reis geldi gözlere

gurursuzluk

selam sözlük, uzun zaman oldu girmeyeli. konuşacak kimsem yok buraya atayım dedim. Gurursuzlukla nasıl baş eeceğim bilmiyorum. birini ,bir şeyi seviyorsam eğer ne kadar kırılırsam da onunla iletişim kurmama engel olamıyorum. insanlar çok kötü ve gururlarının altında kendileri ile beraber beni de eziyorlar. en çok ben eziliyorum. bu böyle olmuyır böyle yaşanmıyor. her seferinde ilk giden olmak sabırsız olmak hemen bağlanmak anamı ağlattı. bilen bana da öğretsin nasıl gururlu olunur

yazarların nicklerinin anlamları

At hırsızıyım.

en sevilen sevilen söz

Vazgeçtim bu dünyadan tek ölüm paklar beni; değmez hu yangın yeri, avuç açmaya değmez.

kadınların regl sancısını abartması

Ananın a*mını abartıyorum inşallah çükünü taşla eze eze hadım ederler bak o zaman abartmayı sen.

ağlayamıyorum napmalı

Geçiyor zamanla ama izi değil kendisi kalıyor.

ağlayamıyorum napmalı

Çok üzülüyorum bu duruma ağlasam rahatlayacağım ama gözüm bile sulanmıyor boğazımda sadece yumru var. Ağlamak mümkün olmuyor hissetmiyorum artık bazı şeyleri algımı kaybettim.

anın görüntüsü

görsel
Çalış babam çalış

kediler

Uzaylılar.

antalya da yaşamak

Rusların buruşmuş götünü görmekten başka bir özelliği yok.

günde 100 başlık açmak

ne yaşıyorlar merak ediyoru. işsizler büyük ihtimalle durup durup millete laf atar kendilerinde tespit üretirler.

ondan nefret etmemi sağlay

ya sen naptın öyle naif bir kalbim var benim kakamı bile severim ben krdsm.

ondan nefret etmemi sağlay

Çok yardımcı oldunuz sağolun aknddkdndk.