bugün

acı değil ağrı adettendir. 31 den başka ne çekiyosunuz ki. yazıklar olsun
erkeklerin ilgisini çekip satış değerlerini artırma oyununun bir parçası.
Vakaları incelemenizi rica edeceğim.

Regl sancısından intihar edenler var, her ay iğne vurdurmaya gidenler var.

Düşünün, Ağrı kesicilerin kesmedigi bir sancı.

Her kadın için aynı mı? Hayır.
Ama özellikle kist sorunu olanlar veya düzensiz adet görenler için tam bir işkence.
Regl olduğu Ilk gün ayakta durmak bile imkansız bazıları için.

Ama tabi bunu hafif atlattan bazı şanslı arkadaşlarımız, ve işi gücü kadınlarla alay etmek olan bazı kendini bilmez troller bu durumu abartı olarak değerlendirirler.

Aslında umrumuzda değil, ama sorun şu ki toplumun çoğunluğunu bunlar oluşturuyor...
Yasalarımızı bunların beyinleri tasarlıyor...

Sonuç? Farklı farklı insanlara aynı kanunları sunan düz devletler.

Toplum onlar için bir bütün, herkes aynı. Ve hepsi birer ekonomik piyon.

Kişisel sorunlarımız umurlarında değil.

Çünkü biz birer köleyiz. Onlar yöneticilerimiz.
saygısızlık kokuyor bu entryler.
görsel
bırakın abartsınlar kardeş. bir sevgili yapana kadar tırmanmadığınız duvar kalmıyor, çekeceğiniz iki naz lan

not: bu entry'de yazar, kadınların regl sancısını abarttığını ima etmemiştir.
Fazla abartılacak bir şey değil ama bazen istisnalar oluyor ve aşırı ağrı girebiliyor.
Aşk acısı filan halt etsin yanında ömürden ömür alıyor bazen.
bir kadın olarak, rahatça " sancısını dile getiren kadınların yüzde 80 i abartıyor ve bunu gururlanarak her yerde marifetmiş gibi söylüyorlar" diyebilirim.
gizlice azap çeken çok kadın var.
söyleyip, söylediği kadar da, bayılacak derecede acı çeken de var.

abartan var diye bu sancının çok fazla olabileceğine ihtimal vermemek kurunun yanında yaşı da yakmaktır. sancı yüzünden, nadir de olsa, rahmi alınan kızlar var.
Genellikle ergen kızların yaptığı eylem. Marifet sanıyorlar, büyüdüler ya hani.
Youtube'da izlemiştim. Aynı acıyı erkeklere yaşatıyorlar ve kadınların ne çektiğini anlamaya çalışıyorlar. Evet beyler sağlıkçı olarak diyeceğim şu ki götünüzden atıp tutmayın. Abarttıkları bir durum değildir. Sizin abarttığınız bir durumdur.
Allah en kısa zamanda size o sancıyı yaşatsın da anlayın beyler. (amin) alın size gecenin bedduası. Nasıl bir şey olduğunu bilmediğiniz için rahat rahat atıp tutmanız büyük adaletsizlik.
bi erkek olarak katılıyorum.
Ya siz ruh hastası mısınız?

hiç mi serçe parmağını kapıya sıkışmadı
hiç mi şeyinize top gelmedi
hiç mi dişiniz ağrımadı

sancıyı değil regli abartanlar var illa ki

ama bu sancının beni ağlattığını biliyorum kimse keyfinden ağlaya ağlaya hastaneye gidip serum vurulmaz.

vicdansız mısınız nesiniz.
şımarık türk kadınlarında sık görülen durumdur. biraz kendiniz olun ilgi beklemeyin ya yazık.
çikolata yemek için bahane arıyorlar azizim. eskiden regl mi vardı kimsenin ağrısı var diye hissetmezdik.
erkeklerin söz söylemesinin abes ötesi olduğu konudur.
şımarık kaşarlar olarak yaptıkları durum. çok acı çekiyoruz ayağına çıkar sağlıyor kaşarlar öyle erkekler acısın diye yemezler.
Çekmediğini abartı yada hafif gibi kıyaslamalar yapmak embesilliktir.
Not: majezik
bir erkek olarak gerçektende büyük ve dayanılmaz acılara sebep verdiğini düşündüğüm ağrı ve de her ay olan birşey..
saygı duymak, destek olmak ve de acılarını hafifletmek yerine; bu şekilde ayı gibi yorumlarda bulunmak , insanlık dışıdır...
o ağrılar ve acılar sonucunda iNSAN oluşuyor e be gerizekalı cahil.
Hiç bir fikri olmayan salaklara sesleniyorum siz de o zaman çükünüze vurulduğunda acıdan iki büklüm olup numara yapıyorsunuz. Onu biz anlayamıyorsak sen nasıl regl'i anlayabilirsin? Bu hergele yarın öbür gün doğum yapan insana abartıyorsun deyip linç edilebilir. Evet.
Türk kadınlarında çok görülür falan yazılmış.
Aslında doğru olabilir. Bizler vitamin, mineral, protein, pröbiyotik falan bakımından yetersiz besleniyoruz, analarımız ebelerimiz de öyle besleniyormuş. E bu kasılmalar da potasyum, kalsiyum, vb takviyelerle azalabildiğine göre. Düzenli spor, egzersiz yapan da pek bi az.
işkembeden sallar gibi oldu, ama mantıklı gibi; az düşünün hele.

Düzeltme: yazım hataları.
sanmıyorum. çok şiddetli ağrılar çekenler illaki var. kaya gibi arkadaşlarımı bu karın ağrıları yerlere sermiş ve gözlerimle görmüşlüğüm var. kötü harbiden.
görsel
O acı yaşamayanların boş yaptığı durum.