ateistlere kapak gibi giden bu sorunun kaynağı, yüz yıldan fazla geçmiş olmasına rağmen türk kızlarının halen daha rus kızları gibi güzel olmayı başaramamaları gerçeğine dayanır.

neden ihtiyaca ve talebe göre evrim geçirerek sarışın, uzun boylu, ince belli, renkli gözlü kızlar haline dönüşmemişlerdir. o halde evrim mevrim yoktur hikaye anlatmasın hiç kimse.
saçma bir soru.
ben çok fazla evden çıkmam çok saçıma başıma da dikkat etmem zaten şişko kısa ve kıllı biriyim. tüm bunlara rağmen bundan 1 yıl önce dışarı çıktığımda benden küçüklere, büyüklere, akranlarıma bakıp halime şükredebiliyordum. cidden bakımsız ya da orta halliydiler.
şuan varoş bir mekana bile gitsem bütün kızlar fönlü, makyajlı, hepsinin mermer gibi cildi var, alttan led ışık döşenmiş gibi parlıyor derileri. hepsi makyaj yapmayı öğrenmiş lan inanamıyorum. bunlar geçen ay kırmızı kalemi tükürükleyip ruj yapardı okulda, stabiloyla oje yaparlardı. şimdi hepsi bi giyinmeyi bakım yapmayı öğrenmiş lan. utancımdan dışarı çıkamıyorum. aynaları ya da görüntümü yansıtan vitrinleri görünce ağma olmak istiyorum.
ben mağaramda göt büyütürken bu kızlar yememiş içmemiş squat yapmış, güzellik formülünü bulmuş
bakir beyanı.

ayrıca rusları güney sahiline gelen ya da 3-5 fotoda gördüğü gibi sanan saf velet beyanı. ben ne ruslar gördüm içinde "rus" yoktu.